Loading

Apartmány v Horní Plané

(3 objekty + 11 objektů v okolí 25 km)

Apartmán u Nešlehů

Horní Planá, v obci / ve městě, u vody
Moderní apartmány v atraktivní lokalitě

Apartmány Horní Planá

Horní Planá, v obci / ve městě, v centru města
Výhled na historicky zachovalou část!

Apartmá Lipno Horní Planá

Horní Planá, v obci / ve městě, v centru města
Klidné ubytování blízko centra a jezera

Apartmány Nova Lake

Nová Pec (Horní Planá 5,7 km vzdušně), na okraji obce / města, u lesa / na okraji l...
Moderní ubytování v srdci Šumavy

Apartmán Vanessa

Černá v Pošumaví (Horní Planá 5,9 km vzdušně), v rekreační oblasti, u vody
Apartmánový komplex na břehu přehrady!

Dům U Jezera

Nová Pec - Dlouhý Bor (Horní Planá 6,6 km vzdušně), v rekreační oblasti, u jezera
Krásný nový apartmán na Šumavě Nova Pec

Penzion Pod Smrčinou

Nová Pec (Horní Planá 7,4 km vzdušně), na okraji obce / města, u lesa / na okraji l...
Pokoje a apartmány v blízkosti Lipna

Apartmány Kovářov

Frymburk (okres Český Krumlov) (Horní Planá 10,9 km vzdušně)...
Klidné místo s výhledem na přehradu!

Private Luxury Apartments

Frymburk (okres Český Krumlov) (Horní Planá 14,6 km vzdušně), v obci / ve městě, u...
Apartmány ve Wellness Hotelu Frymburk

Apartmány Relaxulipna

Frymburk (okres Český Krumlov) (Horní Planá 15,3 km vzdušně), v rekreační oblasti,...
Apartmány ve Wellness Hotelu Frymburk
1 - 14 / 14

Apartmány Horní Planá

Apartmány Horní Planá 1

To nejlepší ze Šumavy je tu jenom pro Vás!

Hodně lidí se shoduje na tom, že jedním z nejlepších míst pro rodinnou dovolenou v přírodě je Šumava. Tento národní park zasahuje do Jihočeského a Plzeňského kraje. Z toho důvodu během letní, ale i zimní sezóny přiláká tisíce domácích, ale i zahraničních turistů.

To samo o sobě není vůbec žádným překvapením. Právě zde se totiž nachází široké spektrum nejrůznějších přírodních památek, z nichž některé se mohou pyšnit nejstarší ochranou v našich končinách. Dovolená na Šumavě ale nemusí být jen o procházení se po lesních cestičkách a o zdolávání těžko přístupných lokací.

Své místo na ní má i letní rekreace u vody. K té se výborně hodí vodní nádrž Lipno, která je považovaná za jedno z nejlepších míst ke koupání u nás. Abyste si nemuseli těžce vybírat, kterému z těchto dvou naprosto odlišných prostředí dáte přednost, ubytujte se v Horní Plané, která Vám nabídne obojí. Ke komfortnímu zážitku si pak stačí jen zamluvit cenově dostupný apartmán, do kterého se vejde jak parta Vašich přátel, tak celá Vaše rodina.

Proč právě apartmány jsou to pravé?

Jak už bylo řečeno, levné ubytování v apartmánech na Šumavě Vám nabídne nevídané pohodlí. Pro někoho může být výhodou už jen to, že si smí vybrat, zda se ubytuje v apartmánu u lesa, u vody, v centru města nebo na nikým nerušené samotě. Rozhodovat jde i o tom, zda půjde o apartmán v činžovním nebo v rodinném domě. Dobrou volbou jsou v tomto ohledu i apartmány v rekreačních oblastech, které jsou službami i výbavou přizpůsobené kvalitnějšímu trávení volného času.

Apartmány Horní Planá 2

Základním pilířem každého levného apartmánu v Horní Plané je nepochybně perfektně vybavená kuchyň s jídelnou. Aby mohla být rodina nebo parta cyklistů či motorkářů hezky pospolu, usaďte se na pohodlnou sedací soupravu v obývacím pokoji.

Pak už záleží jen na tom, zda máte chuť si povídat u zapáleného krbu nebo společně sledovat televizi. Aby měl každý dostatek svého prostoru a soukromí, rozdělte se do několika oddělených ložnic, které mají svoji koupelnu. Rodiny s dětmi jistě uvítají venkovní hřiště, bazén, přebalovací pult nebo dětskou postýlku. Spolu se seniory dokáží ocenit i levné apartmány s bezbariérovým přístupem.

Tipy, jak lze v Horní Plané trávit volný čas

Horní Planá je významné sportovní, rekreační ale i kulturní středisko. To znamená, že svou zábavu si v ní najde takřka každý. Když Vás přepadne touha prohlédnout si nejzajímavější pamětihodnosti města, zavítejte ke kostelu sv. Markéty, jehož vznik se datuje až do 13. století. Zajímavostí jsou i dvě kamenné kašny, které se nacházejí na centrálním náměstí. Dáváte-li přednost dobrodružným výpravám ke zříceninám hradů, jednu takovou objevíte v městské části Maňávka.

Na území města je ale i několik přírodních rezervací a parků. Vám a Vašim dětem by se mohla líbit procházka po přírodní rezervaci Rožnov. Dávejte si v ní ale dobrý pozor na to, kam šlapete. Občas se v ní můžete neplánovaně setkat s jedovatou zmijí. Příjemné odpoledne prožijete i v přírodní památce Házlův kříž, která se nachází jen pár minut od zaniklé pohraniční osady Přední Zvonková. U Zvonkové je památkově chráněný i úval a prameniště Hamerského potoka.

Apartmány Horní Planá 3

Snadná cesta k pronájmu levného apartmánu u Lipna

Levné ubytování v apartmánech u Lipna, které jsou vhodné pro jarní, letní i zimní prázdniny jsou velmi žádané. Zvlášť, pokud se nacházejí ve městě, které Vám dokáže nabídnout široké spektrum běžných, ale i volnočasových služeb. Z toho důvodu je vhodné, abyste si svůj cenově dostupný apartmán v Horní Plané zařídili co nejdříve.

Možná si pomyslíte, že to se snadno řekne, ale hůře udělá. Není ale potřeba začít zmatkovat nebo propadat panice. V MegaUbytko.cz jsme připravení Vás celým tímto procesem provést od začátku až do zdárného konce. Celé hledání levných apartmánů v Horní Plané Vám ulehčíme třeba tím, že Vám dáme k dispozici našeho bezplatného vyhledávacího agenta.

Tento online nástroj funguje tak, že Vám po zadání veškerých parametrů nabídne jen takové objekty, které jsou s nimi v dokonalém souladu. Zakrátko tedy najdete levné apartmány v Horní Plané pro rodiny s dětmi, pro seniory nebo takové, které mají venkovní bazén, posezení u grilu a dobré připojení Wi-Fi. Před odjezdem na dovolenou si nezapomeňte nachystat plavky, treckové hole nebo jinou sportovní výbavu. V létě, ale i v zimě Vám jistě přijde vhod i kvalitní opalovací krém. Poté už jen nasedněte do auta, na motorku nebo do vlaku a Vaše dobrodružství v Jižních Čechách může začít.

Názory a doporučení

Jaroslav Krejčí (mladý pár - návštěvník) 14.2.2020
Příjemná lokalita