Krásné ubytování s farmou v srdci Šumavy

Zveme Vás do Hotelu Farma U Mauritzů, který je situován v krásné přírodě, v obci Stožec, v Národním parku Šumava. Ideální je pro skupinové pobyty, školní tábory (možnost táboření v areálu) i na agroturistiku.

Hotel je Vám k dispozici celoročně a poskytuje komfortní prostor pro pobyt až 65 hostů v těchto pokojích a apartmánech:

- dvou 2-lůžkových pokojích,
- dvou 2-lůžkových pokojích s možností dvou přistýlek,
- jedném 3-lůžkovém pokoji,
- jedném 3-lůžkovém pokoji s možností dvou přistýlek,
- třech 4-lůžkových pokojích s možností dvou přistýlek,
- jednom 4-lůžkovém apartmánu,
- jednom 10-lůžkovém apartmánu se dvěma 4-lůžkovými ložnicemi a obývacím pokojem se dvěma samostatnými lůžky a dvěma přistýlkami,
- jednom 11-lůžkovém apartmánu se třemi ložnicemi, jedna 2-lůžková, jedna 3-lůžková a jedna 6-lůžková.

Všechny pokoje a apartmány jsou vybaveny televizí se satelitním a kabelovým příjmem, vlastní koupelnou se sprchovým koutem a toaletou. V 10-lůžkovém apartmánu je koupelna vybavená vanou, 11-lůžkový apartmán disponuje dvěma koupelnami. Apartmány jsou navíc vybaveny vlastní kompletně zařízenou kuchyňkou, dva větší apartmány i obývací místností. V případě potřeby Vám rádi připravíme dětskou postýlku. Ve všech prostorách je zajištěno bezplatné WiFi připojení na internet.

V hotelu je k dispozici restaurace s celodenní stravou o kapacitě 30 hostů, bar / společenská místnost s krbem vhodná pro 25 hostů, dětský koutek s hračkami i prostor pro úschovu lyží a kol. Maximální relax Vám zajistí vířivka v dřevěném sudu. V exteriéru je pro Vás připravena terasa pro 70 hostů, menší terasa pro 30 hostů, k dispozici je i gril. Dětičky se vyhrají na pískovišti a skluzavce. V areálu se nachází také farma s domácími zvířátky jakož i prostor na táboření pro 40 - 80 hostů. Vaše auta zaparkujete přímo u hotelu.

Výborné podmínky pro výlety, turistiku, cyklistiku i houbaření - to vše Vám nabízí Národní park Šumava a jeho krásná příroda. Zajímavá je procházka korunami stromů v Lipně nad Vltavou, možnost plavání a vodních sportů na Vodní nádrži Lipno. Doporučujeme Vám navštívit město Český Krumlov, turistiku na Velký Špičák i procházku k místnímu rybníku a koupališti. V zimě máte v okolí vynikající podmínky na běžkování i lyžování, své služby Vám nabízejí střediska Skiareál České Žleby (3 km), Kubova Huť (6 km), Skiareál Mitterdorf (6 km), Strážný (10 km) a Skiareál Hochficht (25 km).

Pokud Vás nabídka našeho Hotelu Farma U Mauritzů zaujala, budeme velmi rádi pokud se s námi zkontaktujete a zarezervujete Váš pobytu už teď. Těšíme se na Vás!