Šumavská příroda, krásné apartmány, klid

Rozhodně zavítejte do jižní části Šumavského národního parku, přímo do Penzionu Jelení vrchy. Náš penzion je díky ideální poloze perfektním místem pro poznávání šumavské přírody a okolí.

Dennodenně můžete přijít a užívat si ať už rodinnou dovolenou, pobyt ve dvojici nebo skupinové volno v našem Penzionu Jelení vrchy. Kapacita ubytování je celkem 16 pevných lůžek a 3 přistýlky. Na výběr máte:

- Apartmán A v přízemí, který je vhodný i pro imobilní hosty. Je určen pro 6 osob. V rámci jeho dvou ložnic je pokaždé manželská postel a přistýlka v podobě rozkládací postele.
- Apartmán B v podkroví s kapacitou 5 osob. V rámci jedné místnosti se nacházejí dvě manželské postele a přistýlka v podobě rozkládací postele.
- Apartmán C - samostatný, 5-lůžkový mezonetový apartmán. V jeho podkrovní části je manželská postel a dvě lůžka. V obývací místnosti je pohovka.

Apartmány jsou zařízeny téměř totožně. V každém se můžete podívat na program v televizi, poslechnout CD v přehrávači nebo si zahrát společenské hry. Rádi připravujete jídla? Oceníte tak plně vybavenou kuchyň každého apartmánu, kterou tvoří elektrický sporák, elektrická trouba, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, lednice s mrazákem a posezení. Samozřejmostí je pokaždé koupelna se sprchovým koutem a toaletou. Do každého apartmánu je možné umístit navíc jednu přistýlku.

Penzion je fantastický i na setkání spřátelených rodinek nebo známých, protože je v něm umístěna společenská místnost s kamenem obloženým krbem, televizí, rádiem, dřevěným sezením a barovým pultem.

V exteriéru si zas můžete užívat sluneční paprsky na posezení nebo při přípravě jídel na grilu nebo ohništi. Dětičky se zabaví v pískovišti, na houpačce nebo s hračkami. Po dohodě Vám umíme zajistit služby maséra i zapůjčit kola. Své vlastní sportovní potřeby je možné odložit ve vyhrazeném prostoru. Na požádání Vám umíme přichystat i dětskou postýlku. Parkování vozidel je přímo při ubytování. Věříme, že široká škála možností trávení Vašeho času Vás zaujme a ubytujete se u nás. Těšíme se!

A co nabízí okolní krajina? Nejen nádherné výhledy na lesy a louky, jakož i mnoho značených tras pro podporovatelů turistiky, cyklistiky i bruslení. Potěší se však i vyznavači sběru lesních plodů, hub nebo koupání. Na blízku je Jelení jezírko i Plešné jezero. Oblíbený je také Schwarzenberský kanál, Boubínský prales, Medvědí stezka, Stožecká kaple případně MiniZOO Wapiti. V zimě se kromě odpočinku ve wellnessu ve Frymburku můžete vydat na svahy lyžařských středisek - Hochfichtu i Lipna. Populární je také běžecké lyžování.