Stolní tenis, venkovní bazén, zahrada!

Penzion u Heřmánků se nachází v krásném prostředí na Jihu Čech, ve Volarech. U nás si na své přijdou rodinky s dětmi, obchodní cestující i ti, kteří hledají spojení aktivního odpočinku v přírodě či při sportovních nebo společenských akcích.

Rodinnou dovolenou nebo pobyt u nás si můžete zpříjemnit výlety okolím. U nás si zajezdíte na kole, vyberete se na túru nebo nenáročnou procházku. V létě se vykoupete na jezeře Plešné. Naplánujte si také výlet na Rozhlednu Soumarský most, zříceninu hradu Kunžvart nebo do Rybářského muzea ve Vodňanech. V zimě se Lanovkou Zadov - Kobyla vyjedete až na vrchol hory. Lyžovat se dá také v blízké obci České Žleby s lyžařským vlekem.

Celoročně Vás přivítáme v našem rodinném Penzionu u Heřmánků, který disponuje celkovou kapacitou pro 27 osob. Na výběr máte tyto typu pokojů:
- tři 2-lůžková studia s manželskou postelí,
- čtyři 3-lůžková studia s manželskou postelí a jedním lůžkem,
- jedno 4-lůžkové studio s manželskou postelí a dvěma lůžky,
- jeden 4-lůžkový apartmán s manželskou postelí, dvěma lůžky a jednou přistýlkou.

Každá ubytovací jednotka je vybavena televizorem se satelitním příjmem a vlastní koupelnou se sprchovým koutem a toaletou. Chutná jídla si připravíte v kuchyňském koutku, jehož součástí je dvojplotna, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice a lednice. Nechybí ani bezplatné WiFi připojení na internet.

V exteriéru ubytování je k dispozici altán s venkovním posezením, gril, ohniště a zahradní houpačka. Děti se zahrají na hřišti s prolézačkami a pískovištěm. Využívat můžete také bazén, stolní tenis i šipky. Víme Vám zajistit polopenzi, dětskou postýlku a využití pračky a uschování lyží. Parkování aut je u penzionu. Těšíme se na Vás!