Loading

Levné ubytování v Českém Krumlově

(2 objekty + 24 objektů v okolí 25 km)

Pension Kadlec

Český Krumlov, na okraji obce / města, u řeky
Soukromí v klidném prostředí u Vltavy

Ubytování Jungwirth

Český Krumlov, v obci / ve městě, v centru města
Zahradní domek - soukromí, skvělá cena

Statek Kloubek

Mirkovice (Český Krumlov 3,7 km vzdušně), na okraji obce / města
Apartmány na statku, prostor pro oslavy

Chalupa Budinka

Mojné (Český Krumlov 5,7 km vzdušně), na okraji obce / města, u lesa / na okraji lesa
Příjemné ubytování se saunou a vířivkou

Rekreační dům U Růži

Holubov (Český Krumlov 8,1 km vzdušně), na okraji obce / města
Odpočinek v sauně, vířivce, bazénu

Apartmány Radost

Kamenný Újezd (okres České Budějovice) (Český Krumlov 9,4 km...
Dům se dvěma apartmány

Chalupa Svéráz

Bohdalovice (Český Krumlov 10,3 km vzdušně), na okraji obce...
Útulná chalupa s vynikajíci polohou

Hotel Stará škola na Šumavě

Hořice na Šumavě (Český Krumlov 11,1 km vzdušně), v obci / v...
Rodinný hotel se zahradou a wellness

Rekreační středisko Menfis

Hořice na Šumavě (Český Krumlov 11,8 km vzdušně), v rekreační oblasti, u lesa / na...
Kemp s bazénem, restaurací a hřišti

Penzion na samotě

Omlenice (Český Krumlov 14,2 km vzdušně), na samotě
Ideální místo pro klidnou dovolenou!
1 - 26 / 26

Levné ubytování Český Krumlov

Levné ubytování Český Krumlov 1

Za UNESCO památkami snadno, rychle a levně

Impozantní perla plná křivolakých uliček, nádherných měšťanských domů i zajímavých památek, přesně takový je Český Krumlov. Kouzelná atmosféra, díky které se budete cítit jako v pohádce, však není to jediné, čím Vás toto město překvapí. Těšit se můžete i festivaly, galerie a muzea nebo středověké krčmy, které si zamilujete. Stejně tak Vám nabízí Český Krumlov levné ubytování, a to v přímo historickém centru.

Český Krumlov, jedno z nejnavštěvovanějších míst u nás, zapsané na seznamu UNESCO se pyšní nejen krásnou architekturou, ale i zajímavou historií. Město bylo založeno Vítkovci již v roce 1253, nicméně největšího věhlasu dosáhlo za vlády Rožmberků. Právě díky nim se Krumlov stal výkladní truhlicí Jihočeského kraje a je jí dodnes. Přesvědčit se o tom může každý, koho sem výhodné ubytováníkouzelná atmosféra i kulturní vyžití přiláká.

Krásný zámek, útulné krčmy i zajímavá muzea

Dovolená v Českém Krumlově Vám nabízí příjemný pobyt v pohádkovém městě plném památek, jehož návštěva sama o sobě je skutečným zážitkem. K prohlídce láká malebný hrad a barokní zámek, jež se řadí mezi nejkrásnější u nás. Těšit se můžete na skvělý výhled ze zámecké věže, odkud pořídíte parádní fotky, stejně jako na návštěvu zámecké zahrady. Pokud se rozhodnete zůstat déle, jistě Vás potěší luxusně zařízené hotely a penziony.

Stejně tak nesmíte minout ani staré město, v jehož křivolakých uličkách naleznete stylové kavárny, středověké krčmy nebo zajímavá muzea a galerie. Chcete ušetřit, abyste mohli vidět co nejvíce míst? Potom neváhejte a sjednejte si to nejlevnější ubytování v Českém Krumlově, a to doslova za babku. Záleží přitom jen na Vás, zda dáte přednost výhodným apartmánům přímo v centru města, nebo vyzkoušíte lacinější chalupy někde u vody.

Levné ubytování Český Krumlov 2

Levné ubytování na Silvestra? Žádný problém!

Samozřejmostí, se kterou přitom můžete počítat, je celá řada benefitů, jež Vám právě levné ubytování v Českém Krumlově nabízí. Na prvním místě je co nejnižší možná cena, ale stejně tak na Vás čekají i nadýchané peřiny a v případě hotelů vybrané lahůdky. Patříte mezi milovníky romantiky nebo jedete na výlet se svou polovičkou? V tom případě si nenechte ujít levné ubytování pro páry v měšťanských domech nebo zkuste vilku se saunou a bazénem.

Láká Vás oběd ve středověké krčmě, chcete vidět zámecké medvědy nebo unikátní přírodní divadlo s otáčivým hledištěm, ale máte málo času? Potom si dopřejte alespoň levné víkendové pobyty v Českém Krumlově, jež Vám umožní vidět to nejlepší během dvou dnů. Je oslava Nového roku pokaždé nuda a chcete to letos změnit? Potom si sjednejte levné ubytování na Silvestra a užijte si bezva párty na jihu Čech zakončenou ohňostrojem.

Jaká místa v okolí Českého Krumlova neminout? 

Pokud Vás láká levná dovolená plná dobrodružství, neváhejte opustit brány města a vydejte se za zážitky také do okolí Českého Krumlova, kde se taktéž nudit nebudete. Máte-li rádi adrenalin a vodní sporty, nic Vám nebrání, pronajmout si raft nebo člun a vydat se po proudu řeky na výlet do Zlaté Koruny. Čeká tady na Vás nejen slavný klášter, ale také výhodné ubytování v kempu, přímo u lesa, kam můžete vyrazit na houby nebo na procházku.

Za návštěvu určitě stojí také nedaleké České Budějovice, s jedním z největších náměstí u nás, pyšnící se mnoha architektonickým skvosty. Můžete obdivovat Samsonovu kašnu, překročit Bludný kámen nebo si pořídit perfektní fotky z Černé věže. Samozřejmostí jsou i cenově výhodné priváty a ubytovny pro ty, kdo chtějí zůstat déle. Milovníci zemědělských strojů, zahrádkaření a domácích zvířat si pak nesmí nechat ujít každoroční festival Země živitelka, který se koná vždy koncem srpna. 

Levné ubytování Český Krumlov 3

Je Vaším snem levná aktivní dovolená, během které si dáte pořádně do těla, uděláte něco pro své zdraví a zaženete nudu? Potom nesmíte minout Lipno nad Vltavou, kde to prostě žije. Zatímco v létě si užijete koupání v Lipenské přehradě a vodní sporty, zimní dovolená Vás zve do proslulého ski areálu Lipno-Kramolín na vzrušující jízdu. Samozřejmě se můžete těšit také na levné ubytování u vleku, relax v aquaparku, a především pořádnou porci zábavy.  

Levné ubytování v Českém Krumlově se vyplatí 

Český Krumlov se pyšní spoustou zajímavostí, vyhlášeným kulturním životem i mnoha architektonickými skvosty, které jinde nenajdete. Stejně tak na Vás čeká pestrá nabídka ubytování za super ceny, z níž si určitě vyberete. Těšit se můžete jak na luxusně zařízené hotely a apartmány v srdci města, tak i na laciné ubytovny pro nenáročné. Samozřejmostí jsou i cenově výhodné chaty, útulné sruby a romantické roubenky situované v malebném prostředí Jižních Čech.

Láká Vás výhodná dovolená za babku, během které si užijete spousty dobrodružství, uvidíte zajímavé památky a ještě protáhnete své nohy? V tom případě si zarezervujete to nejlevnější ubytování v Českém Krumlově a vydejte se sem na výlet ještě dnes. 

Názory a doporučení

Josef Haláček (ubytovatel) 30.3.2020
Město Český Krumlov si dlouhodobě udržuje druhou nejvyšší návštěvnost v Česku a to hned po Praze. Český Krumlov je zapsán od roku 1992 na listinu světového kulturního dědictví UNESCO.
Michaela Váňová (ubytovatel) 25.3.2020
Český Krumlov je plný historie, skvostných památek, romantických zákoutí a výborných kaváren. Pořádá se zde celý rok mnoho kulturních akcí například Slavnosti pětilisté růže, mezinárodní hudební festival, divadlo Otáčivé hlediště či vyhlášené Barokní divadlo na zámku. V neposlední řadě doporučujeme splouvání Vltavy na kánoji, raftu či voru a to minimálně přes město Český Krumlov.
Stanislava Šerhantová (ubytovatel) 11.3.2020
KLID, čisté prostředí bez kyselých dešťů. Velmi vhodné pro odpočinek V BLÍZKOSTI Českého Krumlova, kde je mnoho možností kulturního a sportovního vyžití.
Martin Niedl (ubytovatel) 18.2.2020
Český Krumlov je historickým skvostem s jedinečnou atmosférou, nabízejícím široké možnosti vyžití v tomto směru nejen v areálu zámku, ale v celém centru města a nedávno zrekonstruovaném areálu Klášterů, ale také řadu kulturních společenských událostí.
Emília (sólo host - návštěvník) 28.1.2020
V Českém Krumlově doporučuji vidět a navštívit všechno.
Vlasta (starší pár - návštěvník) 6.11.2019
Nádherný Český Krumlov
Jana Firýtová (starší pár - návštěvník) 19.7.2019
Skoro samota v lese. Nádhera :-)
Lenka Štěrbová (skupina - návštěvník) 14.5.2019
centrum, zámek, zahrada krása Křížový vrch a Grafitový důl bohužel zavřeno