Chalupa v krásném podhorském prostředí

Útulná Chalupa u svatého Antonína je situována v krásném podhorském prostředí Šumavy mezi Českým Krumlovem a Lipnem, v obci Rožmberk nad Vltavou, patřící okresu Český Krumlov.

Okolí Rožmberka nabízí neomezené možnosti jak trávit volný čas. Pokud máte rádi historii, určitě navštivte Zámek Rožmberk, Hrad a Zámek Český Krumlov, zříceninu hradu Vítkův hrádek nebo vzdálenější Archeopark Netolice. Zajímavá je i návštěva zoologické zahrady ZOO Dvorec, kde můžete obdivovat terárium s největší sbírkou kober v EU. Za romantikou se vydejte na procházku po Chodníku korunami stromů Lipno, kolem Vodní nádrže Římov a na přehradu Lipno, kterou můžete využít i na vodní sporty a sportovní rybolov. V létě se s rodinou také příjemně pobavíte v Aquaworld Lipno s množstvím vodních atrakcí pro děti. V zimě si zase užijete lyžování v Ski areálu Lipno.

V naší Chalupě u svatého Antonína Vás rádi přivítáme během celého roku. Chalupa disponuje kapacitou pro 8 osob.

V přízemí se nachází obývací místnost s krbem, jídelním posezením, ze kterého můžete sledovat televizor se satelitním příjmem. Chutné domácí jídla si připravíte v plně zařízené kuchyni s keramickou varnou deskou, elektrickou troubou, mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvicí, myčkou nádobí, lednicí a mrazákem. Pro větší pohodlí hostů je v přízemí i jedna samostatná toaleta.

Na patře chalupy jsou pro hosty připraveny dvě 4-lůžkové ložnice s manželskou postelí a dvěma samostatnými lůžky s krásným výhledem (z jedné ložnice na hrad a z druhé do zahrady). Kromě toho je na tomto patře také koupelna se sprchovým koutem, umyvadlem, ručníky, stojanem na sušení prádla a toaletou. V celé chalupě je zajištěno bezplatné WiFi připojení na internet.

Během pěkných slunečných dnů si posedíte před chalupou na zahradním sezení a připravíte něco chutné na grilu. Dětičky se zajisté potěší pískovišti. Pokud přijdete s lyžemi nebo koly, tyto Vám bezpečně odložíme v místnosti k tomu určené. Na vyžádání Vám zajistíme dětskou postýlku. Parkování pro čtyři auta je zajištěno na vyhrazeném místě do 20 m od chalupy. Přijďte a vychutnejte si klidnou dovolenou u nás na Chalupě u svatého Antonína. Těšíme se na Vás.