Odpočinek v sauně, vířivce, bazénu

Finská sauna, vířivka, venkovní bazén - luxus, který nabízíme u nás, v Rekreačním domě U Růži. Náš rekreační domek se nachází v malebné obci Krásetín, v jedinečné přírodě Blanského lesa, přímo na úpatí nejvyšší hory v našem kraji - Kleti.

Ať už jste vášnivý cyklista nebo milujete náročné i méně náročné procházky okolím, případně se raději vyjedete lanovkou, určitě nevynechejte výlet na horu Kleť. Z Josefově věže tak v příznivém počasí dohlédnete až na panoramu Alp. Po stopách historie zajdete až k zřícenině hradu Dívčí kámen i do Kláštera Zlatá Koruna. Zábava ve vodě i na suchu se dá přežít v blízkých městech Český Krumlov nebo České Budějovice. V zimě využijete běžky na upravovaných tratích v okolí zmíněné hory. Lyže provětráte na svazích střediska Lipno - Střecha.

Každý den v roce Vás s radostí přivítáme v našem Rekreačním domě U Růži, který disponuje celkovou kapacitou pro 10 hostů. Ideální je tak na odpočinek pro rodinky či menší skupinky přátel a známých.

V přízemí domu je umístěna obývací místnost s televizí se satelitním příjmem, DVD přehrávačem, gaučovým sezením a jídelním sezením. Odtud vede východ na terasu s posezením. Vynikající speciality si připravíte v plně vybavené kuchyni (s el. spotřebiči a kuchyňským nádobím). Stejně využijete koupelnu se sprchovým koutem a samostatnou toaletu.

Příjemný spánek u nás zajišťují tři ložnice. Jedna je situována v přízemí - 4-lůžková s manželskou postelí a rozkládacím gaučem. Druhá 2-lůžková s balkonem a manželskou postelí i 4-lůžková s manželskou postelí a dvěma lůžky jsou v podkroví. Komfort zde dotváří koupelna s vanou a toaletou. V celém objektu je výborné pokrytí bezplatným WiFi připojením na internet.

U nás si představu ranní kávičky na venkovním posezení na terase nebo v altánku můžete zreálnit. Zároveň si v letním období zaplavete v krytém bazénu nebo si odpočinete ve finské sauně, vířivce nebo využitím služeb maséra. Chutné pokrmy si můžete udělat i na přenosném grilu. Nadšení dětí neutichne na houpačce. K dispozici je u nás dětská postýlka, pračka, úschovna na kola a lyže. Parkování vozidel je přímo při rekreačním domě. Těšíme se na Vás!


Neakceptujeme: Partie mladých lidí, Domácí zvířata, Kuřáky