Klid pod lesem, dobrý spánek, relaxace

Penzion Horváth stojí ve vesnici Chlum, která je částí městysu Křemže, v okrese Český Krumlov, na jihu Čech. Městys leží v CHKO Blanský les pod známou horou Kleť.

Blanský les je ideálním místem na procházky lesem, naleznete zde velmi různorodý terén. Pokud vyšlápnete, nebo se vyvezete lanovkou, na horu Kleť budete odměněni výhledem z rozhledny. Cyklisté si zde najdou hned několik tras, lokálních i dálkových (Greenways Praha - Vídeň). Z místních památek je nejznámější zřícenina hradu Dívčí Kámen a klášter Zlatá Koruna. Z historických budov v okolí doporučujeme navštívit také hrad a zámek Český Krumlov, zámek Hluboká nad Vltavou nebo hrad a zámek Rožmberk. Vaše ratolesti se potěší návštěvě zoologických zahrad v Hluboké nad Vltavou nebo v Borovanech. Pokud si chcete v létě užít více vody než poskytuje bazén u penzionu, Vaše kroky by měly směřovat k Hornobranskému rybníku nebo na koupaliště Olešník. Za zimní zábavou na sněhu můžete zajít do lyžařského střediska SKI Libín v Prachaticích.

Penzion Vás přivítá během celého roku, jeho celková kapacita v 8 pokojích je 23 hostů. Disponujeme třemi 2-lůžkovými, třemi 3-lůžkovými a dvěma 4-lůžkovými nadstandardně vybavenými pokoji. V 2-lůžkových pokojích najdete vždy manželskou postel, v 3-lůžkových manželskou postel a samostatné lůžko a ve 4-lůžkových manželskou postel a dvě samostatná lůžka. K výbavě všech pokojů patří televizor a konferenční stolek. Po dohodě Vám zapůjčíme i dětskou postýlku nebo vysokou židličku. Samozřejmostí je u každého pokoje samostatná koupelna se sprchovým koutem. Všechny pokoje, kromě jednoho 2-lůžkového, disponují balkonem s posezením a výhledem na okolní přírodu.

V penzionu se nachází jídelna až pro 42 osob, kde se podávají snídaně (zahrnuto v ceně). Pokud přemýšlíte nad organizací oslavy nebo firemní akce, tato místnost je na to jako stvořená a také Vám zapůjčíme například projektor. Když to počasí dovolí, využijete i venkovní posezení na terase. Během letních měsíců určitě oceníte krytý vyhřívaný bazén. Děti se zabaví uvnitř i venku, čekají tu na ně různé hračky, houpačka, skluzavka i trampolína. Parkovací místa pro 20 aut najdete přímo u penzionu. Rádi Vás přivítáme v Penzionu Horváth!


Preferujeme: Rodiny s dětmi
Neakceptujeme: Domácí zvířata