Vedle historického centra a Vltavy!

Srdečně Vás zveme do našeho rodinného Pensionu Adel, nacházejícího se v klidné okrajové části historického centra Českého Krumlova, hned vedle řeky Vltavy. Náš dům byl postaven již v 17. století a zachovalo se v něm množství původních dobových prvků, které mu dodávají specifické kouzlo a atmosféru.

Celoročně Vám poskytujeme útulné ubytování s kapacitou 10 lůžek ve třech soukromých apartmánech, přímo ideální pro páry, turisty, milovníky památek, přírody, komfortu a pohody. Apartmány je možné pronajmout samostatně, ale i jako celek pro jednu skupinu přátel či známých.

Apartmán č. 1 (3-lůžkový) disponuje jednou ložnicí s manželskou a samostatnou postelí. Objevíte v něm také televizi, kuchyňský kout (mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, lednička, mrazák, indukční varná deska, jídelní sezení) a moderní koupelnu se sprchovým koutem a toaletou.

Apartmán č. 2 (2-lůžkový) je zařízen manželskou postelí, televizí, kuchyňským koutem (mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, lednička, jídelní sezení) a stejně vybavenou koupelnou se sprchovým koutem a toaletou. Oproti prvnímu apartmánu je v něm přítomna i terasa, na které se můžete nadýchat čerstvého vzduchu a pokochat se pohledem na okolí.

Apartmán č. 3 (4-lůžkový) disponuje dvěma ložnicemi s manželskými postelemi. V jedné z ložnic se nachází ještě přistýlka pro jednu osobu v podobě rozkládacího křesla. Televize, kuchyňský kout (mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, lednička, mrazák, indukční varná deska, jídelní sezení), terasa a koupelna jsou samozřejmostí.

Všechny apartmány jsou nekuřácké a pokryty bezplatným WiFi připojením. Platba kartou je u nás také možná, v případě zájmu Vám zajistíme snídaně v nedaleké kavárně. Rádi Vám zapůjčíme žehličku, dětskou postýlku i vysokou stoličku. Pěkné počasí Vás vyláká na zahradu s altánkem, ohništěm, houpačkou a posezením. Kromě chytání bronzu si zpestříte pobyt grilováním a opékáním, Vaše dětičky se zatím pohrají na pískovišti, houpačce, trampolíně a s hračkami. Vaše auta zaparkujete přímo u penzionu na soukromém parkovišti. V případě plné obsazenosti je za menší poplatek možnost zařídit parkování nedaleko penzionu.

Český Krumlov Vás spolu se svými malebnými uličkami vyžene na toulky, vedle kterých poznáte zdejší muzea (voskových figurín, marionet, tortury, hostorických motocyklů), překrásný Zámek Český Krumlov, Hvězdárnu Kleť, Klášter Zlatá Koruna a samozřejmě ochutnáte lahodné české piva a tradiční kuchyni. Turisté, cykylisti, rybáři a vášniví lyžaři si také přijdou na své (Hora Kleť, Pohádková rezervace, Vodní nádrž Římov, Ski areál Kozí Pláň, Ski areál Chmelná)!

Jak sami vidíte, nudit se u nás nebudete. Věříme, že pobyt strávený v Pensionu Adel si užijete plnými doušky, načerpáte kopec nových sil a opět se k nám rádi vrátíte! Těšíme se na Vaši návštěvu!