Příjemné ubytování u Lipenské přehrady

Penzion Florian se nachází v městečku Frymburk, necelých 300 m od břehu přehrady Lipno, v Chráněné krajinné oblasti Šumava. Náš penzion se nachází necelé dvě minuty pěšky od náměstí a v těsné blízkosti cyklostezky.

Celoročně Vám nabízíme ubytování v Penzionu Florian, který disponuje celkovou kapacitou pro 30 hostů. Na výběr máte u nás z těchto pokojů a apartmánů:
- 3-lůžkový apartmán č. 1 s manželskou postelí a samostatným lůžkem;
- 4-lůžkový apartmán č. 2, který disponuje 2 ložnicemi - v každé manželská postel, využít zde můžete 2 přistýlky;
- 2-lůžkový apartmán č. 3 s manželskou postelí a přistýlkou;
- 3-lůžkový apartmán č. 4 s manželskou postelí, samostatným lůžkem a možností přistýlky;
- 4-lůžkový apartmán č. 5 se dvěma manželskými postelemi a možností přistýlky;
- 3-lůžkový bezbariérový pokoj č. 6 s manželskou postelí a samostatným lůžkem;
- 2-lůžkový bezbariérový pokoj č. 7 s manželskou postelí;
- 3-lůžkový bezbariérový pokoj č. 8 s manželskou postelí, samostatným lůžkem a přistýlkou.

Ve výbavě každého pokoje i apartmánu se nachází televize. Nechybí také vlastní koupelna s toaletou (ve většině koupelen sprchový kout, v č. 5 a č. 7 je vana). Apartmány jsou navíc dovybaveny vlastní kuchyňkou s vařičem, ledničkou, rychlovarnou konvicí, mikrovlnnou troubou a kuchyňským nádobím. V celém objektu je k dispozici bezplatné WiFi připojení na internet.

Po telefonické dohodě Vám s radostí podáme klíčky od ubytování. V případě zájmu pro Vás připravíme i chutnou snídani. Využívat u nás můžete zahrádku na přicházení nových myšlenek nebo terasu s venkovním posezením. Děti se vyhrají v dětském koutku s hračkami. Dospělých potěší hřiště na pétanque. Víme Vám uschovat Vaše kola a lyže. Zapůjčíme Vám dětskou postýlku (za poplatek). Parkování aut je zajištěno přímo při ubytování. Těšíme se na Vás.

Co můžete dělat ve volném čase? Určitě cyklistiku, pěší turistiku, zahrát si sport, vyřádit i zrelaxovat se v Aquaparku Frymburk, pokochat se z paluby lodě během vyhlídkové plavby parníkem po Lipenské přehradě. Zajímavý je i chodník korunami stromů, rozhledna Vítkov Hrádek či Zámek Hluboká nad Vltavou. V zimě si zahrajete hokej nebo se pokorčuľujete na místních vodách přehrady či kluzištích.


Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty