Prostorná chalupa s bazénem!

Zveme Vás do obce Hodonín u Kunštátu, v okrese Blansko Jihomoravského kraje. V překrásném prostředí Českomoravské vrchoviny je situována naše Rekreační chalupa Statek Kotlan.

V letním období si v okolí můžete krátit čas turistikou, cyklistikou nebo hrou tenisu, volejbalu, nohejbalu či basketbalu na blízkém víceúčelovém hřišti (100 metrů). Pěkný je výlet k hradu Pernštejn (9 km) a túra v CHKO Moravský kras (26 km). Během celého roku je pro Vás otevřeno zábavné a poznávací Centrum Eden na Vysočině, kde si na své přijdou zejména rodiny s dětmi. Jen 600 metrů od chalupy si v zimě zalyžujete v Skiareálu Hodonín. Daleko to nemáte ani do lyžařských areálů Olešnice na Moravě, Kovářová a Nutrie v Nedvědici.

Ať už hledáte chalupu k pronájmu na letní dovolenou, na zimu nebo na víkendový pobyt, u nás máte dveře vždy otevřené. Nabízíme Vám chalupu s maximální kapacitou 18 lůžek včetně přistýlek.

V přízemí chalupy strávíte volný čas ve společenské místnosti vybavené televizí, posezením, stolním fotbalem a šipkami. Pro přípravu pokrmů Vám poslouží kompletně zařízená kuchyň (indukční varná deska, elektrická trouba, rychlovarná konvice, lednice s mrazákem, kávovar, elektrický kráječ, myčka nádobí, jídelní posezení). V přízemí je situována i prostorná 2-lůžková ložnice s manželskou postelí, dětskou postýlkou a prostorem na přistýlky (dohromady 3 matrace pro celý objekt).

Na patře chalupy jsou připraveny dvě 2-lůžkové ložnice s manželskou postelí, jedna 3-lůžková ložnice s manželskou postelí, samostatným lůžkem, dvěma přistýlkami na roztahovací pohovce a jedna 4-lůžková ložnice s manželskou postelí a palandou. Na tomto patře je navíc další kuchyň s indukční varnou deskou, elektrickou troubou, mikrovlnnou troubou, lednicí a stolem se židlemi.

Samozřejmostí chalupy jsou koupelny a toalety (jedna koupelna se sprchovým koutem a toaletou, jedna koupelna s vanou a toaletou, jedna koupelna s vanou, dvě samostatné toalety a pračka). Abyste se u nás cítili maximálně příjemně zajistili jsme pro Vás bezplatné WiFi připojení na internet, venkovní letní bazén (3,6 x 0,9 m), posezení v altánku, na zahradní houpačce, letní místnost s ping pongovým stolem, pípou jakož i gril, ohniště a houpací síť. Ti nejmenší se potěší pískovišti, houpačce a trampolíně s ochrannou sítí. Na velké oplocené a uzamykatelné zahradě si zahrajete petangue, badminton a bezpečně odložíte Vaše kola či lyže. Auta zaparkujete přímo u chalupy.

Tak tedy neváhejte a rezervujte si Vaši dovolenou v Rekreační chalupě Statek Kotlan. U nás načerpáte novou energii a odpočinete si od běžných pracovních povinností. Těšíme se na Vás.