Ideální dovolená na Vysočině s bazénem!

Náš rodinný Penzion Zubr je situován v samotném srdci krásné Vysočiny, v malebné a turisty oblíbené obci Ujčov, hned vedle břehu řeky Svratky.

Celoročně se u nás ubytujete ve třinácti pokojích s celkovou kapacitou 46 lůžek plus osm dětských přistýlek. Na výběr máte tyto pokoje:
- tři 2-lůžkové pokoje s manželskou postelí,
- jeden 3-lůžkový pokoj se třemi samostatnými lůžky,
- tři 3-lůžkové pokoje s manželskou postelí a samostatným lůžkem,
- dva 4-lůžkové pokoje s manželskou postelí a dvěma samostatnými lůžky,
- tři 5-lůžkové pokoje s manželskou postelí a třemi samostatnými lůžky,
- jeden 5-lůžkový bezbariérový pokoj s manželskou postelí a třemi samostatnými lůžky.

Každý pokoj je vybaven televizí s kabelovým příjmem a bezplatným WiFi připojením na internet. Rovněž disponuje vlastní koupelnou se sprchovým koutem, umyvadlem a toaletou. Některé z pokojů jsou vybaveny i balkonem.

Milý a vstřícný personál na recepci Vám pomůže s tipy na výlety po okolí, pořídili jsme tu pro Vás i platební terminál. V prostorech salonku či naší vlastní restaurace s terasou si vychutnáte poctivé jídla domácí kuchyně, a přitom si můžete užívat krásný výhled do zahrady. Pohled na otevřený bazén Vás v letních měsících vyláká jít si k němu minimálně zchladit nožky, větší odvážlivci si v něm jistě i s radostí zaplavou. Zahrát si fotbal, házet šipky nebo si z našeho mola zarybařit můžete s chutí také. Tenistům jsme s nedalekým tenisovým klubem vybavili bezplatné kurty. Venkovní posezení s grilem, ohništěm a krbem zase potěší milovníky klasických letních dobrot.

Pro dětičky jsme vybudovali dětské hřiště s pískovištěm, houpačkou, prolézačkami, skluzavkou i trampolínou. Pro jejich potřeby máme zabezpečený i dětský koutek, postýlku a jídelní židličku. Sportovní nadšenci si své lyže a kola odloží v uzamknutelné úschovně a auta budou bezpečně odparkované na našem oploceném parkovišti hned u objektu.

Pro ty, kteří mají rádi procházky po krásách okolní přírody a po památkách se přímo nabízí návštěva Hradu Pernštejn, Zříceniny hradu Zubštejn, Aueršperk nebo Pyšolec. Při pohledu z Rozhledny Karasín a Horní les pookřejete, v Lanovém parku Domanín se zas trošku fyzicky ponamáhate. Pohádková zima u nás za létem vůbec nezaostává, Ski areál Kovářová, Ski areál Nutrie, Sjezdovka Karasín či Ski areál Olešnice na Moravě Vám umožní vytříbit si své lyžařské umění.

Věříme a doufáme, že chvíle strávené u nás se Vám budou líbit a že si nejen příjemně odpočinete a načerpáte novou energii, ale také zažijete nezapomenutelné okamžiky, na které budete ještě dlouho s úsměvem vzpomínat! Těšíme se na Vaši návštěvu v Penzionu Zubr!