Unikátní ubytování - ideální pro rodiny

Přijměte pozvání do našeho Ubytování U Floriána, které je podobného charakteru jako rekreační domek. Naše ubytování se nachází v Klášterci nad Orlicí.

Z našeho ubytování si můžete užívat jedinečné výhledy na Kralický Sněžník, Dolní Moravu, Bukovou Horu a Suchý Vrch. Klidně se vydejte po naučné stezce Přírodní rezervací Zemská Brána. V Sportareáli České Petrovice na Vás čekají horské terénní káry, letní tubing, vodní narážadlá, jízda na kladce a trampolíny. V létě se vykoupete nebo ulovíte ryby ve vodní nádrži Pastviny. Nadšence historie nadchnou Dělostřelecká tvrz Bouda a tvrz Hanička. K oblíbeným patří i muzea: Sýpka - Muzeum Orlických hor, Muzeum řemesel Letohrad aj Městské muzeum Žamberk. Neopomeňte návštěvu rozhledny v Dolní Moravě. V zimě doporučujeme lyžování v Lyžařském areálu České Petrovice.

Ubytování U Floriána pronajímáme pro skupinku maximálně 14 osob. Jde o zrekonstruovaný objekt bývalé zemědělské usedlosti, u níž byl zachován původní charakter stavby - dřevěná podlaha, zrestaurovaný nábytek. Ubytování disponuje samostatným vchodem, soukromí tak máte zaručeno.

Do ubytování se dostanete schodištěm. Hezké chvíle můžete prožívat ve společenské místnosti s krbovými kamny, televizorem, CD přehrávačem, pohovkou, rádiem a hrami. K přípravě jídel slouží kuchyň, kde je keramická varná deska, el. trouba, mikrovlnná trouba, lednice s mrazákem, rychlovarná konvice a jídelní posezení. V rámci ubytování můžete využívat koupelnu se sprchovým koutem, pračkou toaletou, jakož i samostatnou toaletu.

Spánek si můžete dopřát v jednom ze tří 4-lůžkových pokojů. V každém je umístěna manželská postel, patrová postel a dřevě vedoucí na balkon. V jednom pokoji je navíc přistýlka pro dvě osoby. V celém objektu je zajištěno bezplatné WiFi připojení na internet.

Na zahradě máme k dispozici altán s posezením, gril a ohniště. Děti mohou využívat dětské hřiště, kde je pískoviště, houpačka, prolézačky, skluzavka, trampolína. V ubytování máme také dětskou postýlku a vysokou židličku. Oblíbené jsou i sportovní možnosti - hra fotbalu, petangue a badmintonu. V budově je vyhrazen prostor - úschovna na kola. Parkování aut je přímo u objektu. Těšíme se, jak prožijete příjemnou dovolenou u nás!