Loading

Ubytování v Pastvinách

(1 objekt + 14 objektů v okolí 25 km)

Chata Pastviny

Pastviny, v rekreační oblasti, u vody
Chata s krásným výhledem na přehradu

Chalupa u Frimlů

Studené (Pastviny 3,4 km vzdušně), na okraji obce / města, u lesa / na okraji lesa
vyhřívaný bazén pod širým nebem od 05/19

Chalupa Majdalenka

Studené (Pastviny 3,5 km vzdušně), na okraji obce / města, u lesa / na okraji lesa
Komfortní chalupa s vyhřívaným bazénem.

Elsa chalupa

Kunvald (Pastviny 6,9 km vzdušně), na okraji obce / města, u lesa / na okraji lesa
Ideální pro rodinky s dětmi-skvělý pobyt

Dům U nových přátel

Lichkov (Pastviny 8,4 km vzdušně), na okraji obce / města, v lese
Rodinný penzion v podhůří Orlických hor

Dědova chata

Čenkovice (Pastviny 12,0 km vzdušně), mimo obce / města, u lesa / na okraji lesa
Chata s velkou kapacitou, v přírode!

Penzion u Víchů

Červená Voda (Pastviny 14,4 km vzdušně), na okraji obce / města, na horách
Rodinný penzion v podhůří Orlických hor

Chalupa U Zezulků

Králíky (okres Ústí nad Orlicí) (Pastviny 14,7 km vzdušně), na okraji obce / města,...
Chalupa s tenisovým kurtem a saunou

Srub Dolní Orlice u Králík

Červená Voda (Pastviny 15,1 km vzdušně), v obci / ve městě, u lesa / na okraji lesa
Kanadský srub v nádherném prostředí

Chalupa Beáta

Červená Voda (Pastviny 15,1 km vzdušně), na okraji obce / města, u lesa / na okraji...
Chalupa s bazénem v pokojném prostředí
1 - 15 / 15

Pastviny

Pastviny 1

V okrese Ústí nad Orlicíkraji Pardubice se rozprostírá obec Pastviny. Stala se součástí Mladkovské vrchoviny a nachází se v nejníže položené části Orlických hor. Leží blízko Klášterce nad Orlicí, Žamberku a Letohradu v blízkosti hranic s Polskem.

První zmínka o obci se datuje do roku 1514. Ve 12. století zde byla vysazena památná Vejdova lípa, která nyní láká turisty. V obci nalezneme stejnojmennou přehradní nádrž na řece Divoká Orlice s její největší Studeneckou zátokou. Ta je již celá léta vyhledávaným místem kempařů.

Zajímavá architektura v okolí

Dřevěný kostel sv. Petra a Pavla v obci Liberk je zajímavým tipem na výlet pro celou Vaši rodinu. Uvnitř kostela se nachází tři oltáře a interiér bohatě zdobený sochami a obrazy.

Milovníci kultury navštíví Nový zámekKostelci nad Orlicí. Jedná se o zámek v empírovém stylu. Tamní zámecký park s pohádkovou krajinou spadá do přírodní rezervace a patří ke státem chráněným kulturním památkám. Návštěvníky zaujme prohlídková trasa s výstavním prostorem Galerie Kinský a Zrcadlový sál.

Letní zábava pro celou rodinu

Krásná procházka Vás zavede na Tyršovu rozhlednu se základnou z kamenů a eternitovou střechou. Ochod rozhledny zvaný Rozálka Vám poskytne nádherný výhled na Vamberk, Suchý vrch, Kralický Sněžník i Orlické hory. Další oblíbená betonová rozhledna na Suchém vrchu nabídne rozhled na Hrubý Jeseník i na polskou Kladskou kotlinu.

Pastviny 2

A co by to bylo za letní dovolenou bez pořádných vodních radovánek? Zahrňte na Vaší rodinné dovolené do programu výlet do nedalekého rozlehlého Aquaparku Ústí nad Orlicí. Vyzkoušíte několik bazénů včetně letního koupaliště a masážního bazénu. Zařádíte si na tobogánech, skluzavce Kamikadze a jiných atrakcích. Velmi oblíbený je aquazorbing a šlapací lodičky zvaný aquapaddle.

Zimní radovánky v Pastvinách a okolí

Sportovní vyžití v Pastvinách v zimním období je opravdu velké. V blízkém okolí je několik lyžařských středisek a vleků. Za zmínku stojí SKI Centrum Říčky v Orlických horách. Je určeno pro rodiny s dětmi i pro party přátel. Ohromí Vás prostorné sjezdovky, běžecké tratě a škola lyžování pro nejmenší.

SKI Areál České Petrovice Vám mimo jiné nabídne i zábavné zimní aktivity, jako například snowtubing. Tamní snowpark má vlastní vlek, skoky a bedny, kde si potrénujete triky na snowboardu.

Touží Vaše děti po koupání i v zimě? Žádný problém, navštivte krytý plavecký bazén v Ústí nad Orlicí. Využívá technologii slané vody bez chloru a zajezdíte si zde na tobogánu dlouhém 84 metrů. Po sportovním výkonu si s celou rodinou pochutnejte v jedné z restaurací, kterých je v okolí Pastvin opravdu mnoho.

Pestré možnosti ubytování v Pastvinách

Pastviny jsou proslulé stejnojmennou přehradou na řece Divoká Orlice. Je to místo jako stvořené pro kempování. V oblasti naleznete hned několik kempů, kde složíte hlavu ve stanu i v karavanu. Samozřejmostí je sociální zařízení, občerstvení a aktivní zábava pro celou Vaši rodinu v podobě koupání či ježdění na loďkách a šlapadlech.

Pastviny 3

Rodinnou idylku si vychutnáte v některém z penzionů. Místo pobytu si vyberete dle vzdálenosti od přehrady tak, aby Vám vyhovovalo. Apartmány poskytnou přístřeší pro 1 až 10 osob. Nezáleží tedy na tom, zda cestujete s početnou rodinou, nebo pouze s partnerem. Každý si přijde na své.

Pokud toužíte po větším pohodlí a nadstandardních službách, jsou pro Vás k dispozici hotely přímo v Pastvinách i v okolí. V těch jsou pro hosty připraveny pokoje s různým počtem lůžek včetně balkonů, ze kterých můžete dohlédnout až na přehradu. Hotely pak doplňují dětské koutky pro Vaše děti, bazény i řada wellness a sportovních aktivit.

Malebná obec Pastviny je díky svému umístění velmi oblíbenou lokalitou jak v zimě, tak i v létě. I Vám se zalíbí kouzelná krajina Orlických hor a stane se skvělým místem pro Vaši rodinu.