Loading

Ubytování v Pastvinách

(1 objekt + 28 objektů v okolí 25 km)

Chata Pastviny

Pastviny, v rekreační oblasti, u vody
Chata s krásným výhledem na přehradu

Chaty Pastviny

Nekoř (Pastviny 2,3 km vzdušně), na okraji obce / města, u vody
Prostorné chaty u Pastvinské přehrady

Chalupa Mladkov - Vlčkovice

Mladkov (Pastviny 2,7 km vzdušně), v rekreační oblasti, u lesa / na okraji lesa
Bazén, sauna, krb... v Orlických horách

Ubytování U Floriána

Klášterec nad Orlicí (Pastviny 3,4 km vzdušně), na samotě, na horách
Unikátní ubytování - ideální pro rodiny

Chalupa u Frimlů

Studené (Pastviny 3,4 km vzdušně), na okraji obce / města, u lesa / na okraji lesa
SUPER LM 14.-16.06.2019

Chalupa Majdalenka

Studené (Pastviny 3,5 km vzdušně), na okraji obce / města, u lesa / na okraji lesa
Komfortní chalupa s vyhřívaným bazénem.

Apartmány Mladkov

Mladkov (Pastviny 4,5 km vzdušně), v obci / ve městě, u lesa / na okraji lesa
Apartmány s bazénem v Orlických horách

Elsa chalupa

Kunvald (Pastviny 6,9 km vzdušně), na okraji obce / města, u lesa / na okraji lesa
Ideální pro rodinky s dětmi-skvělý pobyt

Dům U nových přátel

Lichkov (Pastviny 8,4 km vzdušně), na okraji obce / města, v lese
Ubytování v podhůří Orlických hor

Penzion Pytlák

Rokytnice v Orlických horách (Pastviny 8,7 km vzdušně), na s...
Rodinný penzion s venkovním bazénem
1 - 29 / 29

Pastviny

Pastviny 1

V okrese Ústí nad Orlicíkraji Pardubice se rozprostírá obec Pastviny. Stala se součástí Mladkovské vrchoviny a nachází se v nejníže položené části Orlických hor. Leží blízko Klášterce nad Orlicí, Žamberku a Letohradu v blízkosti hranic s Polskem.

První zmínka o obci se datuje do roku 1514. Ve 12. století zde byla vysazena památná Vejdova lípa, která nyní láká turisty. V obci nalezneme stejnojmennou přehradní nádrž na řece Divoká Orlice s její největší Studeneckou zátokou. Ta je již celá léta vyhledávaným místem kempařů.

Zajímavá architektura v okolí

Dřevěný kostel sv. Petra a Pavla v obci Liberk je zajímavým tipem na výlet pro celou Vaši rodinu. Uvnitř kostela se nachází tři oltáře a interiér bohatě zdobený sochami a obrazy.

Milovníci kultury navštíví Nový zámekKostelci nad Orlicí. Jedná se o zámek v empírovém stylu. Tamní zámecký park s pohádkovou krajinou spadá do přírodní rezervace a patří ke státem chráněným kulturním památkám. Návštěvníky zaujme prohlídková trasa s výstavním prostorem Galerie Kinský a Zrcadlový sál.

Letní zábava pro celou rodinu

Krásná procházka Vás zavede na Tyršovu rozhlednu se základnou z kamenů a eternitovou střechou. Ochod rozhledny zvaný Rozálka Vám poskytne nádherný výhled na Vamberk, Suchý vrch, Kralický Sněžník i Orlické hory. Další oblíbená betonová rozhledna na Suchém vrchu nabídne rozhled na Hrubý Jeseník i na polskou Kladskou kotlinu.

Pastviny 2

A co by to bylo za letní dovolenou bez pořádných vodních radovánek? Zahrňte na Vaší rodinné dovolené do programu výlet do nedalekého rozlehlého Aquaparku Ústí nad Orlicí. Vyzkoušíte několik bazénů včetně letního koupaliště a masážního bazénu. Zařádíte si na tobogánech, skluzavce Kamikadze a jiných atrakcích. Velmi oblíbený je aquazorbing a šlapací lodičky zvaný aquapaddle.

Zimní radovánky v Pastvinách a okolí

Sportovní vyžití v Pastvinách v zimním období je opravdu velké. V blízkém okolí je několik lyžařských středisek a vleků. Za zmínku stojí SKI Centrum Říčky v Orlických horách. Je určeno pro rodiny s dětmi i pro party přátel. Ohromí Vás prostorné sjezdovky, běžecké tratě a škola lyžování pro nejmenší.

SKI Areál České Petrovice Vám mimo jiné nabídne i zábavné zimní aktivity, jako například snowtubing. Tamní snowpark má vlastní vlek, skoky a bedny, kde si potrénujete triky na snowboardu.

Touží Vaše děti po koupání i v zimě? Žádný problém, navštivte krytý plavecký bazén v Ústí nad Orlicí. Využívá technologii slané vody bez chloru a zajezdíte si zde na tobogánu dlouhém 84 metrů. Po sportovním výkonu si s celou rodinou pochutnejte v jedné z restaurací, kterých je v okolí Pastvin opravdu mnoho.

Pestré možnosti ubytování v Pastvinách

Pastviny jsou proslulé stejnojmennou přehradou na řece Divoká Orlice. Je to místo jako stvořené pro kempování. V oblasti naleznete hned několik kempů, kde složíte hlavu ve stanu i v karavanu. Samozřejmostí je sociální zařízení, občerstvení a aktivní zábava pro celou Vaši rodinu v podobě koupání či ježdění na loďkách a šlapadlech.

Pastviny 3

Rodinnou idylku si vychutnáte v některém z penzionů. Místo pobytu si vyberete dle vzdálenosti od přehrady tak, aby Vám vyhovovalo. Apartmány poskytnou přístřeší pro 1 až 10 osob. Nezáleží tedy na tom, zda cestujete s početnou rodinou, nebo pouze s partnerem. Každý si přijde na své.

Pokud toužíte po větším pohodlí a nadstandardních službách, jsou pro Vás k dispozici hotely přímo v Pastvinách i v okolí. V těch jsou pro hosty připraveny pokoje s různým počtem lůžek včetně balkonů, ze kterých můžete dohlédnout až na přehradu. Hotely pak doplňují dětské koutky pro Vaše děti, bazény i řada wellness a sportovních aktivit.

Malebná obec Pastviny je díky svému umístění velmi oblíbenou lokalitou jak v zimě, tak i v létě. I Vám se zalíbí kouzelná krajina Orlických hor a stane se skvělým místem pro Vaši rodinu.