Rekreační areál přímo u přehrady!

Pobyty s polopenzí a sportovně rekreačními službami all inclusive. Ideální pro pobyty s pejsky, rodiny s dětmi, rekreanty se zájmem o aktivní dovolenou - vodní sporty, cyklo, tenis, plážová odbíjená, bowling, wellness.


Areál Přístav Juhász je situován na břehu Žermanické přehrady, v obci Soběšovice, okres Frýdek-Místek. Od nás to máte už jen na skok do překrásné přírody Beskyd.

Na samotné Žermanické přehradě si užijete různorodé vodní sporty (kanoe a šlapadla Vám rádi zapůjčíme), rybolov, plavání a v neposlední řadě dokonalý odpočinek v klidném prostředí. Můžete se také vybrat k Těrlické přehradě, do okresního města Frýdek-Místek s Frýdecká zámkem, Muzeem Beskyd a Aquaparkem Olešná. Rodiny s dětmi rádi navštíví Ostravu s oblíbenou ZOO. V zimě si užijete lyžování v Beskydech např. ve střediscích Palkovice, Morávka Sviňorky, Řeka, Javorový Vrch, Malenovice a mnoho dalších.

Náš areál je otevřen celoročně a nabízí Vám ubytování s celkovou kapacitou 55 lůžek v pokojích Comfort, Standard, Turistik a jedném studiu. Na výběr máte:
- jeden 2-lůžkový pokoj Comfort s balkonem,
- tři 2-lůžkové pokoje Standard,
- čtyři 2-lůžkové pokoje Turistik,
- pět 3-lůžkových pokojů Comfort, z toho jeden s balkonem,
- dva 3-lůžkové pokoje Standard,
- tři 4-lůžkové pokoje Comfort, z toho jeden s balkonem,
- jedno 6-lůžkové mezonetové studio.

Každý pokoj je vybaven televizorem se satelitním příjmem a vlastní koupelnou se sprchovým koutem a toaletou. Některé pokoje jsou navíc vybaveny balkonem a kuchyňkou. Rádi Vám připravím i dětskou postýlku. V prostorách areálu je zajištěno bezplatné WiFi připojení na internet.

Výborné snídaně a večeře si vychutnáte v restauraci s kapacitou 70 míst. K restauraci patří bowling s dvěma dráhami (1x bowling/pobyt/zdarma) a terasa s posezením. K dispozici je také vinný sklípek, pro skupiny s možností ochutnávky vín. Relax a odpočinek na Váš čeká ve wellness zóně se saunou, ochlazovacím bazénkem, vířivkou, parní lázní, pro skupiny je možné na vyžádání zajistit i masáže.

V areálu si vyzkoušíte lukostřelbu, petangue, zahrajete volejbal na plážovém volejbalovém hřišti a na multifunkčním kurtu (osvětlení za poplatek) můžete hrát tenis, florbal a nohejbal (k dispozici i vystřelovač míčků). Zapůjčíme Vám skákací boty, kánoe, šlapadla. Pro ty nejmenší čeká dětský koutek a dětské hřiště s pískovištěm, houpačkami a prolézačkami. Na úschovu kol máme na to vyhrazený prostor, auta zaparkujete přímo v areálu.

Vychutnejte si Vaše dovolenkové chvíle naplno. Ubytujte se v Areálu Přístav Juhász a my se postaráme o Vaše komfortní ubytování. Těšíme se na setkání s Vámi!


Preferujeme: Rodiny s dětmi
Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Kuřáky