Levné ubytování na samotě

Chalupa Bumbálka se nachází na samotě uprostřed lesa v obci Červená Voda, část Horní Orlice. Spadá do okresu Ústí nad Orlicí v Pardubickém kraji.

Chalupa nabízí ubytování během celého roku s celkovou kapacitou pro 23 osob. Pronajímají se jednotlivé pokoje nebo celý objekt. Je vhodná pro rodiny s dětmi, školní výlety či tábory, skupiny přátel a známých.

Přízemí je tvořeno společenskou místností, které dominuje krb s barem. Ve společenské místnosti najdete stoly a židle, jakož i televizi s CD a DVD přehrávačem, rádio, šipky a kulečník. V kuchyni připravíte vlastní jídla, i díky plynovému sporáku s troubou, mikrovlnné troubě, rychlovarné konvici, topinkovači, a k dispozici je zde také myčka nádobí i chladnička s mrazákem. Využijete tu také dámskou a pánskou toaletu.

V Chalupě Bumbálka na prvním patře najdete tři 3-lůžkové pokoje, jeden 4-lůžkový pokoj a dva 5-lůžkové pokoje. Pokoje č. 1 a 6 disponují dokonce vlastní koupelnou se sprchovým koutem a toaletou. Pro ostatní pokoje jsme připravili společnou koupelnu se sprchou a dvě samostatné toalety, ke kterým se dostanete po chodbě. V jedném z nich je umístěna i pračka.

Pokud raději trávíte čas venku, oceníte prostornou terasu s vnějším sezením a venkovním krbem. Dětské návštěvníky potěší dětské hřiště s pískovištěm houpačkou, trampolínou a skluzavkou. V létě Vám nachystáme nafukovací venkovní bazén. V celém objektu je pro Vás zajištěno bezplatné WiFi připojení na internet. Přímo u chalupy si bezpečně zaparkujete až 10 aut.

Kam na výlet do okolí? Rodiny s dětmi mohou navštívit jeskyni Na Pomezí, rozhlednu Suchý vrch nebo zámek Bludov. Na své si u nás přijdou cyklisté, turisté i houbaři. Necelé dva kilometry od objektu je nově vybudovaná cyklostezka. Okolí je vhodné pro houbaření, ale i na procházky po lese. Na plavání i odpočinek je vhodná vodní nádrž Pastviny. Zavítejte také na koupaliště Vlčí důl a aquacentrum v Šumperku. Zima nabízí například i možnosti pro sjezdové lyžování pro děti (cca 4 km od nás). Pro náročné lyžaře doporučujeme lyžařské areály v obci Dolní Morava nebo Červená Voda.

Pokud plánujete dovolenou na samotě v lese, oceňujete klid a soukromí, Chalupa Bumbálka je pro Vás jako stvořená. Těšíme se na Vaši návštěvu.