Loading

Chaty a chalupy v Červené Vodě (okres Ústí nad Orlicí)

(5 objektů + 20 objektů v okolí 25 km)

Srub Dolní Orlice u Králík

Červená Voda, v obci / ve městě, u lesa / na okraji lesa
Kanadský srub v nádherném prostředí

Roubenka Moravský Karlov

Červená Voda - Moravský Karlov, v obci / ve městě, u lesa...
Útulná nová roubenka s bazénem a krbem

Chalupa Bumbálka

Červená Voda, na samotě, u lesa / na okraji lesa
Levné ubytování na samotě

Červenovodská chalupa

Červená Voda, na okraji obce / města, u lesa / na okraji lesa
Útulná chalupa, kde nuda nemá místo

Chalupa Beáta

Červená Voda, na okraji obce / města, u lesa / na okraji lesa
Chalupa s bazénem v pokojném prostředí

Chalupa Sluníčko

Čenkovice (Červená Voda 5,0 km vzdušně), v obci / ve městě
Dokonalá idylka v Orlických horách

Chalupa v lese

Králíky (okres Ústí nad Orlicí) (Červená Voda 5,7 km vzdušně...
Místo, kam se budete chtít vracet.

Chata Kateřinka

Písařov (Červená Voda 5,8 km vzdušně), v obci / ve městě, u lesa / na okraji lesa
Domácí atmosféra v nové zděné chatě

Chalupa U Zezulků

Králíky (okres Ústí nad Orlicí) (Červená Voda 8,3 km vzdušně...
Chalupa s tenisovým kurtem a saunou

Chalupa a rekreační domek U Strašidla

Malá Morava (Červená Voda 9,2 km vzdušně), na okraji obce / města, u lesa / na okra...
Na polosamotě, v těsné blízkosti lesa.
1 - 25 / 25

Chaty a chalupy Červená Voda (okres Ústí nad Orlicí)

Chaty a chalupy Červená Voda (okres Ústí nad Orlicí) 1

Rodinná dovolená v Kladsku je pro Vás to pravé

Myslíte si, že Kladsko spadá jen do oblasti Polska? Chyba. Jeho malou část najdete i u nás. Konkrétně pak v Pardubickém kraji, ve kterém se nachází takzvaná Králická brázda. Právě v ní je obec Červená Voda, která po stránce administrativy spadá do malebného okresu Ústí nad Orlicí.

Kromě toho, že je Červená Voda ideálním místem pro milovníky pěších horských túr se v ní najdou i zapálení lyžaři. Krátká vzdálenost k dělostřeleckým tvrzím, boudám a rozhlednám z ní dělají atraktivní destinaci i pro běžný turistický ruch.

K tomu všemu si dosaďte krásné horské prostředí a máte jistotu, že jste našli novou lásku svého života. Abyste se nemuseli vracet ve stejný den zpátky, uděláte nejlíp, když si tu pronajmete levnou chatu nebo chalupu. Kromě toho, že se do ní vejde celá Vaše rodina, včetně Vaší babičky a psa, budete mít průběh dovolené pevně ve svých rukách.

Chaty a chalupy v Červené Vodě Vás překvapí svou výbavou

Už dávno neplatí, že dovolená v levných chalupách a chatách je určená pro méně majetné skupiny turistů. V posledních několika letech se setkáváme s opravdu luxusně zařízenými chatami, chalupami, dřevěnicemi, roubenkami a sruby, které dokáží uspokojit i cestovatele s opravdu vysokými nároky. A to bez toho, aniž by za takové zařízení zaplatili velké množství peněz.

Chaty a chalupy Červená Voda (okres Ústí nad Orlicí) 2

Také určitě oceníte i vysokou míru soukromí. Kromě toho, že se o chaty a chalupy nemusíte s nikým dělit si můžete vybrat takové, které jsou zasazené v lese, u jezer či do odlehlých samot.

Cenově dostupné chaty a chalupy v Červené Vodě Vám nabídnou několik ložnic s pohodlnou postelí. Nechybí v nich ani zázemí v podobě vlastní koupelny a zařízené kuchyně s lednicí a sporákem.

Ve společných prostorách, ve kterých se střetáváte s ostatními členy Vaší výpravy je tradičně jídelna a obývací pokoj, který často supluje i hernu. To znamená, že v něm kromě gauče najdete i televizi, krb, šipky nebo stolní fotbálek, který přímo svádí k pořádání napínavých utkání. Chaty a chalupy, které jsou zaměřené na wellness a na pobyty pro dva Vám dají k dispozici venkovní bazén, vnitřní bazén, koupací káď nebo vířivku. Velmi oblíbené jsou v posledních několika sezónách i privátní sauny, které uvolní Vaše tělo i mysl a dodají Vám špetku dobré nálady i v pošmourném dni.

Zajímavé výlety, které tu můžete během dovolené podniknout

Dominantou Červené Vody je kostel sv. Matouše, který je přímo v centru obce. Také se zastavte u sousoší Nejsvětější Trojice a u budovy fary. Pokud máte dostatek volného času, naplánujte si výlet k rozhledně Suchý vrch, ze které se Vám naskytne dokonalý výhled do okolní krajiny. Hodně turistů si cestu prodlužuje až ke skalnímu útvaru Bradlo, nebo do přírodního parku Suchý vrch – Buková hora. Zvážit lze i výšlap na rozhlednu Křížová hora, kterou najdete na opačné straně obce. Co se týče dalších volnočasových aktivit, v zimě si zalyžujete ve Ski areálu Šanov. Svou činnost tu provozuje i Skipark Červená Voda. Určitě si tedy budete mít z čeho vybírat.

Chaty a chalupy Červená Voda (okres Ústí nad Orlicí) 3

Rezervace dovolené v Červené Vodě nebyla nikdy rychlejší

Cenově dostupných chat a chalup v Červené Vodě, které zároveň splňují mnohdy náročné požadavky cestovatelů, existuje spousta. Každý provozovatel se ale zaměřuje na trochu jinou cílovou skupinu, takže je možné, že při zbrklém jednání Vám vybrané zařízení z nějakého důvodu nesedne.

To se může stát třeba ve chvíli, kdy potřebujete chatu nebo chalupu s bezbariérovým přístupem a s vybavením pro děti a místo toho si objednáte takovou, která se specializuje na víkendové pobyty dvou partnerů. Případně zjistíte, že Vaše domluvená chata nebo chalupa neumožňuje prázdninový pobyt s Vaším domácím zvířetem.

Abyste podobným komplikacím předešli, během hledání použijte našeho bezplatného vyhledávacího agenta. Kromě výše uvedených příkladů je do něj možné zadat, že hledáte chaty a chalupy v Červené Vodě, které mají větší počet koupelen a ložnic. Zakrátko si zarezervujete i chaty a chalupy u vleků a sjezdovek, takže během zimní dovolené nebudete muset řešit žádné dlouhé přesuny. S předstihem si u nás zamluvíte i chaty a chalupy volné na Vánoce, Velikonoce, Valentýna nebo Silvestra.

Červená Voda je sice oblíbená, ale ne tak, aby byla zahlcená náporem dalších turistů. Kvůli tomu se jedná o skvělé místo pro lidi, kteří si chtějí užít společný čas se svými blízkými, ale zároveň požadují soukromí a klid. Z toho důvodu si myslíme, že se v ní zalíbí i Vám.

Názory a doporučení

Hana (skupina - návštěvník) 3.3.2020
Cca 2 km je vzdáleny klášter, po cestě rozhledna, příjemná prochazka
Monika (starší pár - návštěvník) 30.9.2019
Kousek od Dolní Moravy
Richard Janásek (rodina s malými dětmi - návštěvník) 29.7.2019
Malá, klidná vesnice.