Chata se saunou, krbem a bazénem

Teplo z krbové pícky, koupání v bazénu, privátní sauna - a to vše v klidné části lyžařské obce Dolní Morava. To je naše Chalupa Dolní Morava, která se nachází necelý 1 km od vleku Lyžařského střediska Ski centrum Dolní Morava.

Jste spíše aktivní rekreanti? Na Dolní Moravě Vás zláká Stezka v oblacích Dolní Morava s dechberoucím výhledem na okolí, několik cyklistických tratí i turistické stezky. Spolu s dětmi neodoláte Bobové dráze, Mamutíkovmu vodnímu světu a Lesnímu zážitkovému parku. Sportovně zdatnější si potrénují golf na trenažéru nebo si zahrají tenis na kurtu. V zimě si zalyžujete na upravovaných svazích blízkého lyžařského střediska, případně si poběžíte na upravovaných stopách "Velká Morava Na Zlínském".

Celoročně Vás s radostí ubytujeme v naší Chalupě Dolní Morava, která je rozdělena do dvou apartmánových částí se samostatným vchodem. Kapacita každého ubytování je uzpůsobena pro maximálně 8 osob (celková je 16 osob). Obě části jsou řešeny totožně.

V přízemí chalupy se v každé části nachází obývací místnost. Příjemné chvíle si zde užijete při sledování televizoru se satelitním příjmem nebo oddechování při krbové pícce. Gaučové sezení můžete zde využít k lenošení i přespání 2 hostů během noci. V kompletně zařízené kuchyni si připravíte své chutné teplé či studené pokrmy. Vychutnáte si je na jídelním posezení. V přízemí je také umístěna moderní koupelna s vanou, saunou, pračkou a toaletou.

Klidný spánek si dopřejete v jedné z našich tří 2-lůžkových ložnic. Dvě jsou vybaveny samostatnými lůžky, jedna je s manželskou postelí. Samozřejmostí v celém objektu je bezplatné WiFi připojení na internet.

Každé apartmánové ubytování má soukromí během saunování zaručeno. V exteriéru se nachází také posezení na teráske i gril. V letním období se během teplých dní zchladíte v bazénu. Děti se zahrají v pískovišti. Víme Vám zapůjčit dětskou postýlku i židličku, uchovat kole i lyže. Nechybí ani vysoušeč lyžařek. Parkování aut je přímo u chatupy. Tak neváhejte a přijďte prožít krásný pobyt u nás. Těšíme se na Vás!