Chalupa s bazénem, vířivkou, saunou...

Hledáte wellness pobyt nebo prodloužený oddechový víkend, kde využijete venkovní vířivku, finskou saunu, krytý bazén nebo se zabavíte při různých aktivitách? Vroucně Vás zveme do naší rekreační Chalupy Senline, nacházející se na Jižní Moravě, v okrajové části obce Brumovice, v okrese Břeclav.

Pokud jste vášnivým cyklistem a preferujete i ochutnávku vínka, přímo kolem chalupy vedou dvě vinařské cyklostezky - Velkopavlovická a Moravská. Když Vás lákají věci z historie, místní farář Vám ukáže Římskokatolický kostel s farou. Nevynechejte také návštěvu Lednicko-Valtického areálu. Spolu s dětmi si naplánujte návštěvu Zoo Hodonín a Zoo Brno. Kroje, zvyky a tradice zažijete na vlastní kůži během stavění májě. Pěší turistikou se dostanete až na několik rozhleden v okolí (Bořetice, Velké Pavlovice, Boleradice). V zimě kromě lenošení u nás můžete využít běžky nebo brusle.

Celoročně Vám nabízíme nadstandardně vybavenou Chalupu Senline, která disponuje maximální kapacitou pro 20 hostů. Užívat si společný čas můžete v obývací místnosti s kachlovými kamny, televizorem na anténu, CD/DVD přehrávačem, pohovkou, společenskými hrami a východem na terasu. K přípravě vynikajících domáckých jídel poslouží kompletně zařízená kuchyně (el. spotřebiči a kuchyňským nádobím) s jídelním sezením. Menší kuchyňský koutek využijete v zahradním domku.

Spánek zajišťuje dohromady 6 ložnic. V přízemí jsou umístěny dvě 2-lůžkové ložnice s manželskými postelemi. Patro tvoří čtyři 4-lůžkové ložnice, každá se dvěma manželskými postelemi a klimatizací. V rámci jedné je navíc vlastní koupelna se sprchovým koutem a toaletou. Maximální komfort všem rekreantům poskytují další tři koupelny se sprchovými kouty (jedna s vanou a lehátky) a toaletami + dvě samostatné toalety. V celém objektu je zajištěno bezplatné WiFi připojení na internet.

Odpočinutí ve finské sauně, plavání v bazénu, relax ve vířivce - takto můžete trávit Vaše dny u nás. Pobyt si zpříjemníte i posezením ve vinném sklípku u dobrého vínka. K dispozici je také zahradní domek s televizorem, posezením, šipkami, stolním fotbalem a tenisem, kulečníkem. Využívat můžete vnější sportoviště s umělým povrchem s košem na basketbal, ruskými kuželkami, brankami pro florbal nebo paddleball uno, soft tenisem či plážovým tenisem. Nechybí u nás ani altán i terasa s posezením, gril, ohniště, krb, zahradní houpačka. Děti se zabaví v dětském koutku s hračkami nebo v bohatě vybaveném dětském hřišti. Víme uchovat kola, lyže, zajistit masáže či snídaně. U nás je také pračka, žehlička, stojan na sušení prádla. Zahrada je oplocená. Zaparkovat auta můžete přímo u chalupy. Těšíme se na Vás!


Neakceptujeme: Kuřáky