Malebná chata v lesním údolí, s krbem

Chata Liška stojí v krásném lesním údolí Říčky obce Hostěnice, rozléhající se na úpatí Drahanské vrchoviny, na Jižní Moravě. Domáckou atmosféru Vám u nás dotvoří posezení u krbu v naší útulně, pro rodinky určené chatě.

Okolí je vhodné pro cyklistiku, turistiku, in-line bruslení nebo procházky. Klidně se vydejte do panenské přírody Moravského krasu s jeskyní Výpustek, přes propast Macochu či Ochozkou jeskyní. Aktivnější se nadchnou lezení na lezecké stěně. V létě se můžete vykoupat na koupališti Mokrá-Horákov nebo si zahrát golf na ploše areálu ve Slavkově u Brna. I rybáři si uloví ryby v rybníku Hádek. Oblíbené u turistů jsou i atrakce - Slavkovský zámek, Farma Bolka Polívky a nespočet brněnských památek.

V letním období se můžete ubytovat v naší Chatě Liška. Celková kapacita chaty je 7 osob. Naše ubytování působí harmonicky a to díky modernímu nábytku v dřevěném interiéru. V přízemí chaty se během chladnějších večerů zahřejete u krbu, podíváte si televizi, zahrajete se hry nebo odpočinete na sezení. Právě zde se nachází i jedno pevné lůžko. Výborné jídla si můžete uvařit v plně zařízené kuchyni. K dispozici je Vám v ní keramická varná deska, el. trouba, myčka nádobí, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice a lednička s mrazákem.

První patro chaty tvoří ložnice a prostor pro čtení knih. V rámci chaty využijete jednu 1-lůžkovou ložnici s postelí a navíc výsuvným lůžkem. K dispozici jsou také dvě 2-lůžkové ložnice s manželskou postelí. Uvolnit se ve vodě můžete během koupání ve stylově zařízené koupelně se sprchovým koutem, toaletou a bidetem, která je obložená kamenem. V chatě je zajištěn kontakt s okolím i přes bezplatné WiFi připojení na internet.

Zahrada za chatou nabízí posezení, kde načerpáte novou sílu i za šumu blízkého potůčku. Připravili jsme pro Vás také altánek, gril a ohniště. V prostorách sklepa si můžete odložit Vaše kola. Objekt je napojen na bezpečnostní a požární systém. Parkování aut je přímo u chaty. Těšíme se na Vás!


Neakceptujeme: Domácí zvířata