Chata v tichém prostředí, s bazénem

Zatoužili si prožít krásnou dovolenou v klidném prostředí Beskyd? Zveme Vás do zrekonstruované Chaty Nýdek, která se nachází na okraji lesa, v chatové oblasti 1 km od centra Nýdku. Velký soukromý pozemek a bazén dotvářejí skvělou atmosféru u nás.

Okolní příroda nabízí několik možností pro trávení volného času. Zajisté doporučujeme výlety pěšky po značených stezkách i na kole. Připravených máme několik okruhů vyhlídek - jedna z nich vede na náměstí, vyhlídku u učilišti, dřevěnému kostelíku a zpět na náměstí v Nýdku. S dětmi se zabavíte ve Vitálních sportovních areálech Bystřice nebo Vendryně. Zima je ideální na lyžování či běžkování v Ski Areálu Mosty u Jablunkova.

Celoročně Vás ubytujeme v naší Chatě Nýdek, která disponuje maximální kapacitou pro 12 hostů. I díky kapacitě je vhodným místem pro rodinky s dětmi nebo skupinky přátel a známých. Během chladných večerů si zatopíte v krbové pícce v obývací místnosti. Právě zde se také nachází televize se satelitním příjmem, DVD přehrávač a gauč (sloužící jako přistýlka pro 2 osoby). Na jídelním posezení si zároveň vychutnáte výborné jídla, které si dokážete připravit v naší kuchyni. Přízemí dotváří 2-lůžková ložnice se samostatnými lůžky.

Na poshodí chaty jsou umístěny dvě 4-lůžkové ložnice, každá se samostatnými lůžky. Všichni hosté mohou využívat koupelnu se sprchovým koutem, pračkou a toaletou. Spojení s okolním světem u nás zajišťuje i využívání bezplatného WiFi připojení na internet.

Exteriér chaty je stvořen na několik rekreačních aktivit - ocení ho milovníci grilování i opékání na ohni nebo nicnedělání na terase s venkovním posezením. Zaplavat si u nás můžete v bazénu, který je v provozu během léta. Parkování aut je zajištěno přímo u Chatě Nýdek. Zaujala Vás naše nabídka? Neváhejte nás kontaktovat. Těšíme se na Vás!


Preferujeme: Rodiny s dětmi