Vířivka, bazén, finská a infra sauna!

Nabízíme Vám ubytování v Chatě Za vodou, která se nachází v krásném prostředí obce Staré Hamry, v Beskydech, blízko hranic se Slovenskem.

Chata Za vodou Vám poskytuje nadstandardní ubytování pro jednu samostatnou skupinu hostů s celkovou kapacitou 15 lůžek. Chata sestává ze dvou stylově zařízených apartmánů, což Vám zaručí maximální soukromí.

Na trávení volného času s blízkými Vám poslouží společenská místnost s televizorem, gaučovým sezením, kulečníkem a šipkami. V přízemí chaty se nachází větší apartmán se třemi 2-lůžkovými ložnicemi, každá s manželskou postelí. Součástí tohoto apartmánu je obývací místnost s televizí, jídelním posezením a pohovkou, kterou využijete i jako přistýlku pro 2 osoby. Nachází se zde také kompletně zařízená kuchyň a koupelna s vanou, toaletou a pračkou.

Na patře je situován menší apartmán se dvěma ložnicemi, jedna 2-lůžková s manželskou postelí, druhá 3-lůžková s manželskou postelí a samostatným lůžkem. Příjemný čas můžete trávit v obývací místnosti propojené s kuchyňským koutem. I zde jsme pro Vás připravili televizor, jídelní posezení a pohodlnou pohovku, vhodnou i jako přistýlka pro dvě osoby. Patro dotváří koupelna se sprchovým koutem a toaletou.

V prostorách chaty je k dispozici bezplatné WiFi připojení na internet. Největší výhodou chaty je dokonalý relax ve vířivce, finské sauně, infra sauně i odpočinek v zastřešeném exteriérovém bazénu. S rodinkou si posedíte v altánku, na terase nebo si ugrilujete speciality na grilu. Pro Vaše dětičky rádi přichystáme dětskou postýlku a dětskou vysokou židli. Na zahradě se zabaví hrou na hřišti s pískovištěm, houpačkou, skluzavkou a trampolínou. Na úschovu lyží a kol Vám poslouží zvláštní místnost a auta zaparkujete na oploceném pozemku přímo u chaty.

Kromě příjemného relaxu v naší chatě můžete Váš volný čas trávit i turistikou a výlety do okolní přírody nebo do okresního města Frýdek-Místek. Pěkný zážitek i výhled Vám poskytne túra na Lysou horu, vrch Smrk i k Rozhledně Sůkenícka. V blízkosti se rozprostírá Vodní nádrž Šance, kde si přijdou na své zejména rybáři. Nedaleko ubytování si v zimě zalyžujete v Lyžařském středisku Bílá.

Dopřejte si stylové ubytování s možností relaxu v sauně či vířivce a odpočiňte si od pracovního tempa. V Chatě Za vodou jste srdečně vítáni. Těšíme se na Vás.–


Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Domácí zvířata