Rodinný penzion se saunou a restaurací

Přijďte strávit pobyt do našeho tříhvězdičkového Penzionu u Kašných, který se nachází u lesa v Rýmáních, spadající pod město Mníšek pod Brdy. Jen u nás si dokonale odpočinete od starostí běžných dnů.

Během celého roku dokážeme ubytovat celkem 24 osob v Penzionu u Kašných ***. Naše ubytování je vhodné jak pro jednotlivce, tak i pro skupinky přátel a známých. K dispozici máme tyto útulné pokoje:
- pět 2-lůžkových s manželskou postelí, kterou je v případě potřeby na některých možné i oddělit na samostatné lůžka,
- dva 3-lůžkové pokoje se třemi oddělenými lůžky,
- dva 4-lůžkové pokoje se čtyřmi oddělenými lůžky.

Každý pokoj v našem penzionu je vybaven kromě příslušného počtu lůžek i televizorem, ledničkou, rychlovarnou konvicí a vlastní koupelnou s toaletou. Některé pokoje mají sprchový kout, některé vanu. Po dohodě Vám na recepci zapůjčíme mikrovlnnou troubu. V penzionu je možnost využívat naši bezplatnou WiFi internetovou síť.

Na recepci Vám s radostí pomůžeme a nasměrujeme Vás do restaurace s terasou. Pro děti je v restauraci připraven dětský koutek s hračkami. Také nabízíme prostor pro uzamčení kol a lyží. Po dohodě je možné využívat saunu nebo i salonek či zasedací místnost (vše za poplatek). V exteriéru si odpočinete na terase a dětičky se zahrají v pískovišti nebo na houpačce. Parkování vozidel je u objektu pod dohledem kamer. Pobyt s domácím mazlíčkem je potřeba nahlásit dopředu. Těšíme se na Vás, přátelé.

Nejen odpočívání u nás, stejně tak zajímavé je aktivní odpočívání v přírodě Českého krasu. Naplánovat si výlet můžete na Gotický hrad Karlštejn nebo do nejširšího systému jeskyní v ČR - do Koněpruské jeskyně. Za zmínku stojí i Zámek Dobříš. Pokud máte rádi expozice, nadchne Vás Památník Karla Čapka ve Staré Huti, Muzeum zlata Nový Knín nebo Hornické muzeum Příbram. Pravidelně se konají i festivaly - piva a vína v Mníšku pod Brdy. Od nás je velmi snadná dostupnost do Prahy, kde je mnoho historických a kulturních památek. V zimě doporučujeme odpočinek ve wellness centrech.