V klidném prostředí s výhledem na jezero

Penzion Pod Lipou se nachází v utěšené vesničce Měřín, 800 metrů od břehu vodní nádrže Slapy - turistama vyhledávané letní destinaci. Náš penzion Vám zajistí komfortní dovolenou strávenou ve dvojici, s rodinkou nebo skupinkou přátel.

Lenošení na břehu vodní nádrže, koupání se v ní nebo provádění vodních sportů - i takto můžete začít Váš pobyt během léta. Pokud jste spíše aktivnější rekreanti, doporučujeme Vám nenáročné procházky přírodou Českého krasu, severskou chůzi se speciálními hůlkami (nordic walking) nebo výlety na kole či jízdou na koni. V blízkosti jsou zajímavé i zatopené velkolomy Malá a Velká Amerika, Hrad Vysoký Chlumec nebo Zámek Dobříš. 800 m od penzionu je celoročně otevřen velký aquapark, kde je krytý bazén 25 m s toboganem, dětským bazénem, divoká řeka - protiproud, tenisové kurty, plážový volejbal, squash, solná jeskyně, perlička, masáže, bowling, přístaviště lodí a mnoho jiných atrakcí. Ve městě je i tep faktor pro děti, půjčovna kol a možnost projiždky na koních.

Celoročně Vám nabízíme ubytování v Penzionu Pod Lipou, který disponuje kapacitou pro 30 osob. Vybrat si u nás můžete z následujících typů pokojů:
- jedného 2-lůžkového pokoje s manželskou postelí,
- čtyř 3-lůžkových pokojů s manželskou postelí a jedním lůžkem,
- tří 4-lůžkových pokojů s manželskou postelí a dvěma lůžkama,
- jedna 4-lůžková chata s manželkou postelí a dvěma lůžky.

Každý pokoj je vybaven kromě příslušného počtu lůžek i televizí a ledničkou. Součástí každého pokoje je také vlastní koupelna se sprchovým koutem a toaletou. Užívat si krásné výhledy na okolí můžete z terasy / lodžie každé ubytovací jednotky. Ubytování je taktéž možné ve čtyřlůžkové chatě před penzionem, která je vybavena kromě lůžek i koupelnou se sprchvocacím kutem a toaletou. Nechybí ani bezplatné WiFi připojení na internet.

Vaše pohodlí během dovolené zajistíme i formou celodenního stravování v restauraci. Vynikající speciality si zde užijete i na terase. U nás můžete využít i vinárnu s kapacitou 40 míst. Parkovací místa pro 25 vozidel jsou zajištěno přímo u penzionu. Těšíme se na Vás!