Absolutní soukromí, sauna, velká zahrada

Chcete si užívat teplo v sauně? Tak se přijďte ubytovat do příjemného ubytování na bývalé zemědělské usedlosti Chalupy Černíkovice. Uzavřený dvůr Vám zaručí absolutní soukromí. V bezprostřední blízkosti Vám dotvoří atmosféru bzučení potůčku nebo štěbetání ptáků z lesa.

Pokud se rádi bavíte nebo poznáváte krásy okolního kraje, vydejte se na kole nebo po naučných trasách. V blízkosti se nacházejí zámky Konopiště, Jemniště i Praha. Pokud jste zastáncem načerpávání energie na čerstvém vzduchu, vydejte se sesbírat lesní plody i hřiby. S dětmi se zabavíte v dětském zábavním parku Soběhrdy. Perfektně uvolnit své tělo se dá v bazénech a wellness Aquaparku Měřín, Aaquaparku Průhonice i Spa wellness Konopiště. Levnější alternativa je koupání na Slapské přehradě. Zajímavé jsou prohlídky muzeí - vojenského technického, motocyklů i zlata v Jílovém u Prahy. Během zimy dobře padne bruslení na ledě.

Každý den v roce si můžete užívat chvíle v naší Chalupě Černíkovice, která je kapacitně uzpůsobena pro 13 hostů. Přespat u nás může pár, rodinka s dětmi i skupinka známých. V přízemí ubytování se nachází velká nadstandardně vybavená kuchyň, kde si uvaříte vynikající teplé i studené pokrmy. Vychutnat si je můžete u velkého masivního duboveho stolu nebo na posezení venku. Zároveň zde využijete jednu 2-lůžkovou ložnici (dětskou) se dvěma lůžky i 3-lůžkovou ložnici s manželskou postelí a samostatným lůžkem. Součástí přízemí je také koupelna se sprchovým koutem, vanou, pračkou a toaletou.

Otevřeným schodištěm se dostanete do podkroví chalupy. Právě zde si společně odpočinete na gaučovém sezení a zahrajete se hry. V rámci tohoto pokoje jsou umístěny čtyři samostatná lůžka. V dašlší podkrovní 4-lůžkové ložnici využijete dvě lůžka a nastálo rozložený gauč pro dvě osoby. Komfort zde poskytuje koupelna se sprchovým koutem a toaletou. V celém objektu je zajištěno bezplatné WiFi připojení na internet.

Velká zahrada s pergolou, grilem, ohništěm, krbem i zahradní houpačkou jsou u nás samozřejmostí. Bonusem je využívání zahradní železnice (po dohodě s majitelem). Děti se vyřádí na pískovišti, houpačce, prolézačce i skluzavce. Vypnout od každodenních starostí můžete v sauně. U nás máte k užívání dětskou postýlku, vysokou židličku, hračky, stolní fotbal, petangue. Kola Vám rádi uschovame. Parkování vozidel je přímo v objektu. Chcete vidět sluneční hodiny na zdi nebo starou zemědělskou techniku? Přijďte k nám a načerpejte u nás novou sílu. Těšíme se na Vás!