Loading

Ubytování v Neveklově

(1 objekt + 11 objektů v okolí 25 km)

Ubytování na Farmě Heroutice

Neveklov, na samotě, u vody
Jízda na koni, fantastická restaurace

Penzion Pod Lipou

Rabyně (Neveklov 8,4 km vzdušně), v obci / ve městě, u lesa...
V klidném prostředí s výhledem na jezero

Hotel Hrazany

Sedlčany (Neveklov 10,2 km vzdušně), mimo obce / města, v lese
U řeky, s wellness a restaurací...

Hostel Dvůr Pecínov

Struhařov (okres Benešov) (Neveklov 14,5 km vzdušně), na okraji obce / města, u les...
Wellness, koně, restaurace, bazén...

Farma Ztracenka

Mrač (Neveklov 15,1 km vzdušně), na okraji obce / města, u lesa / na okraji lesa
Rodinná idylka s bazénem na venkově

Zájezdní hostinec Starý svět

Votice (Neveklov 16,4 km vzdušně), v obci / ve městě, u lesa...
Zážitky ve Vás zůstanou stále - přijďte

Ubytování v Ouklidu

Nedrahovice (Neveklov 16,8 km vzdušně), na okraji obce / města
Zázračné a vzácné ticho, klid a pohoda

Hotel Valnovka

Kamenice (okres Praha-východ) (Neveklov 16,8 km vzdušně), v...
Rodinný hotel s restaurací

Chaloupka za potůčkem

Županovice (okres Příbram) (Neveklov 17,6 km vzdušně), v rek...
Ideální chaloupka u vody, pro rodinky

Penzion Strnadovský mlýn

Jesenice (okres Příbram) (Neveklov 17,7 km vzdušně), na samotě, u lesa / na okraji...
Na svatby, oslavy, školní výlety, akce!
1 - 12 / 12

Neveklov

Neveklov 1

Neveklov – objevte klidné prostředí středních Čech

Neveklov je krásné město, které rozhodně stojí za poznání. V tomto klidném místě ve středních Čechách si odpočinete, a zároveň tu můžete poznávat mnohé kulturní a přírodní zajímavosti. Na své si zde přijdou milovníci sportovních aktivit nebo rodiny s malými dětmi, které mohou vyrazit za zábavou na mnohé místa.

Krásná příroda kolem Neveklova a historie obce

Neveklov je město, které najdete ve Středočeském kraji okrese Benešov. Od stejnojmenného okresního města leží zhruba 12 km východním směrem. Na západní straně obce teče Tloskovský potok, jeho přítok Janovický potok a najdete tu i několik malých rybníčků.

Od Neveklova to není daleko na druhou stranu Benešovameandrům Vltavy, které jsou skvělé nejen pro koupání, projížďky na lodičkách nebo na šlapadlech, ale také pro poznávání nádherné přírody. Za vidění určitě stojí vodní přehrada Štěchovice nebo Slapská přehrada, kde najdete i lanový park, řadu pláží, tábořišť a mnoho dalších turistických atrakcí. Z lanového parku v korunách stromů, stejně jako z kamenné rozhledny jménem Neštětická hora a z rozhledny Drahoušek s točitým schodištěm, budete mít krásný výhled do okolní krajiny. Ta je v této oblasti opravdu překrásná a je ideálním místem pro turisty nebo cyklisty i pro rodiny s dětmi.

Kromě přírodních památek si nezapomeňte během dovolené projít i ty kulturní a historické. Přímo v obci, jejíž historie sahá až do roku 1285, uvidíte hned několik významných staveb. Nachází se zde kostel svatého Havla, kaple Panny Marie, staré děkanství, což byla dříve budova fary, židovský hřbitov ze 17. století, a také boží muka.

Neveklov 2

V nejbližším okolí dále naleznete renesanční zámek Tloskov, zámek Jablonná, kostel svaté Maří Magdalény v Bělice či historickou tvrz v Mlékovicích. Mezi další zajímavé stavby patří Stárkova chalupa v části obce Přibyšice, nebo vodní mlýn v nedalekém Kožlí.

Tipy, kam můžete v Neveklově vyrazit

Z Neveklova to nemáte daleko k okrajovým částem Prahy, kde se nachází mnoho zajímavých míst, které můžete navštívit. Zářným příkladem je Aquapalace Praha. Jedná se o největší aquapark v ČR, kde si užije zábavu a vodní radovánky každý. Dále na Vás v blízkém okolí čeká dendrologická zahrada Průhonice s řadou krásných rostlin. Ty nabídne také japonská zahrada Oleško. Velice zajímavým tipem na výlet je návštěva retromuzea.

Pokud Vás zajímají okolní památky, můžete se z Neveklova vydat poznat stavby, jako je například zřícenina hradu Zbořený Kostelec, hrad Týnec nad Sázavou a zámek Vrchotovy Janovice. Máte rádi románské umění? Navštivte rotundu sv. Václava Týnec nad Sázavou nebo rotundu sv. Martina v Kostelci u Křížků. O něco novější historii Vám představí skanzen Vysoký Chlumec, kde uvidíte mnoho tradičních dobových stavení.

Okolí Neveklova nepatří mezi vyhledávané lyžařské oblasti, přesto si tu během zimní dovolené můžete zalyžovat. Jen 16 kilometrů je vzdálený Ski areál Chotouň, který je sice malý, ale nadstandardně vybavený. Podobně blízko je to i do Ski Kvasejovice, který je druhý největší ve Středočeském kraji, s pěkným výhledem do údolí Českého Meránu.

Neveklov 3

Ubytování od kempů po hotely v Neveklově

Neveklov je typický svou klidnou přírodou, kterou si při ubytování nejvíce užijete, pokud si zvolíte kemp nebo rekreační areál. V nich se nachází všechno potřebné vybavení a zázemí pro pohodlné ubytování. Bydlet zde můžete v chatkách i ve vlastním stanu nebo karavanu.

Na zimní dovolenou, nebo pokud raději chcete bydlet pod střechou, zvolte některou z nabízených chalupprivatů nebo hezkých, pro turisty zařízených statků. Všechny tyto typy ubytování najdete v nerušené samotě. Nechybí však ani velké hotely, apartmány nebo penziony v blízkých větších městech. Ty seženete od jednoduchých ubytování, přes krásně udržované historické luxusní hotely až po novodobé stavby s moderním vybavením.

Město Neveklov je jako stvořené pro poznávání krás středních Čech. V obci i v jejím blízkém okolí najdete mnoho zajímavých míst, kam můžete vyrazit. Rozhodně tady není nouze o ubytování. Můžete přijet na výlet, ale také na dlouhou dovolenou. Neveklov Vám nabídne opravdu široké možnosti zábavy. Přijeďte se přesvědčit sami na vlastní oči. Poznejte Neveklov a všechny místní turistické zajímavosti.