Loading

Ubytování v Županovicích (okres Příbram)

(1 objekt + 10 objektů v okolí 25 km)

Chaloupka za potůčkem

Županovice (okres Příbram), v rekreační oblasti, u vody
Ideální chaloupka u vody, pro rodinky

Rekreační středisko Líchovy

Dublovice (Županovice (okres Příbram) 2,3 km vzdušně), na sa...
Bezbariérové rekreační středisko

Ubytování a Tréninkové centrum Slapy

Drevníky (Županovice (okres Příbram) 2,5 km vzdušně), na okr...
Vnitřní vyhřívaný bazén a finská sauna

Statek Vletice

Krásná Hora nad Vltavou (Županovice (okres Příbram) 11,5 km vzdušně), na okraji obc...
Moderní ubytování pro skupinku

Penzion Folbr

Dlouhá Lhota (okres Příbram) (Županovice (okres Příbram) 12,3 km vzdušně), na okraj...
Ideál pro turisty, možnost snídaně

Penzion Pod Lipou

Rabyně (Županovice (okres Příbram) 13,1 km vzdušně), v obci...
V klidném prostředí s výhledem na jezero

Penzion U Radešínka

Počepice (Županovice (okres Příbram) 13,6 km vzdušně), na okraji obce / města
Ubytování v areálu s adventure golfem

Apartmány Orlík - Loužek

Milešov (Županovice (okres Příbram) 15,9 km vzdušně), v rekreační oblasti, u lesa...
Výhled na vodu z lodžie apartmánů

Penzion u Kašných

Mníšek pod Brdy (Županovice (okres Příbram) 16,7 km vzdušně)...
Rodinný penzion se saunou a restaurací

Ubytování na Farmě Heroutice

Neveklov (Županovice (okres Příbram) 17,2 km vzdušně), na samotě, u vody
Jízda na koni, fantastická restaurace
1 - 11 / 11

Županovice (okres Příbram)

Nejmenší obec v okrese

Ve Středočeském kraji leží Županovice, nejmenší obec v okrese Příbram. Mezi okolní města patří Sedlčany, Příbram, Dobříš a Nový Knín. Od hlavního města Prahy je obec vzdálená pouze hodinu cesty autem.

Županovice (okres Příbram) 1

Obec má v současné době bezmála sto obyvatel. První písemná zmínka pochází z roku 1235. Oblast je vyhledávaná zejména pro krásnou přírodu lákající cyklisty a pěší turisty. Tamní vodní plochy každé léto vybízí k rybaření a koupání.

V blízkosti je přehradní nádrž Slapy tvořící součást Vltavské kaskády. Využijete bohatou nabídku vodních sportů, jako je jachtaření, vodní lyžování a windsurfing. Zapůjčíte si i tolik oblíbená šlapadla. U nádrže jsou krásné travnaté pláže s písečnými přechody do vody.

Památky, příroda a zábava v okolních městech

Oblíbíte si bohaté přírodní krásy Županovic. Na toulkách krajinou narazíte na rozhlednu Veselý vrch sloužící také jako vysílač mobilního operátora. Naláká Vás i dřevěná Drtinova rozhledna na vrchu Beseda. Skvělou procházku si užijete na zřícenině hradu Vrškamýk, chráněnou kulturní památku České Republiky.

Aquapark Příbram poslouží k odpočinku a ochlazení v horkých dnech. Krytý i venkovní bazén, vířivky, brouzdaliště pro děti. To vše na Vás v oblíbeném aquaparku čeká. Vzdálenější, ale ne méně oblíbený, je Aquapark Hořovice. Opět Vás zaujme krytými i venkovními bazény a oblíbenými atrakcemi, bez kterých by se děti neobešly. Zámek Dobříš je postaven v rokokovém stylu a upoutá výraznou barevnou fasádou. Zhlédnete francouzskou architekturu, zaujme Vás čtvercový dvůr, francouzský a anglický park a krásný výhled na hrad Vargač.

Županovice (okres Příbram) 2

Při pobytu v Županovicích stojí za navštívení hlavní město Praha. Jedná se o kulturní dědictví UNESCO s nesčetným množstvím památek, například Pražský hrad, Hradčany, Karlův most a mnohé další.

Skvělý výlet s celou rodinou podniknete do sportovního centra Monínec u města Sedlec-Prčice. Tento přírodní ledovec nabízí sedačkovou lanovku, 2 velké vleky, dětskou pompu a 2 pojízdné pásy pro malé lyžaře.

Na těžších i lehkých sjezdovkách si zalyžujete a procvičíte triky ve snowparku. Tělo si protáhnete i ve Ski areálu Kvasejovice, kde se vyřádí malé děti, zdatní lyžaři a snowboardisté. Odpočinek a relax si užijete v Aquapalace Praha. Největší aquapark Česka je rozdělen na tři velké části. Palác vln a Palác dobrodružství nadchnou zejména děti. Palác relaxace zaujme díky klidnému a příjemnému subtropickému prostředí. Mezi další atrakce patří tobogány, adrenalinový zážitek spacebowl, různé typy saun a wellness centrum.

Stylové i klasické ubytování v Županovicích a okolí

Županovicích a okolí naleznete velké množství penzionů a apartmánů nabízejících kvalitní ubytování. Tradiční rodinné penziony Vás přivítají v pokojích v selském stylu, zatímco se budete těšit moderním vybavením. Pokud toužíte po klidu, jedinečné ubytování zažijete v jednom ze statků na odlehlé samotě. Vyzkoušíte si život na statku se vším všudy, tedy i se staráním se o hospodářská zvířata či koně.

Županovice (okres Příbram) 3

Hotely v okolí Županovic jsou velmi honosného stylu, jejich budovy nezapřou historické prvky. Na výběr máte z několika variant, například romantické ubytování v hotelu rokokového stylu s komfortním ubytováním nadchne zejména páry na romantické dovolené. Wellness hotely, které jsou vhodné i pro náročnější klienty.

Samozřejmostí jsou klasické rodinné hotely s bazénem, venkovním vyžitím pro dospělé i pro děti. Díky poloze Županovic v blízkosti přehrady Slapy zažijete dobrodružství v kempech a chatových oblastech. Léto se pro Vás stane velkým zážitkem.

Děti jistě uvítají volnost a dobrodružnost tohoto typu ubytování a velmi rády si zařádí u vody. Ať už vlastníte svůj karavan, nebo si raději pronajmete chatku, jistě nebudete litovat.

Županovice jsou díky své poloze velmi oblíbeným místem pro trávení rodinné dovolené. V blízkosti naleznete vyžití pro děti v podobě zábavných atrakcí, spoustu kulturních památek a přírodních zajímavostí. Vaše dovolená v Županovicích se stane nezapomenutelnou.