U řeky, s wellness a restaurací...

Vítejte v Hotelu Hrazany. Leží nad Slapskou přehradou, nedaleko města Sedlčany, cca 50 km od stověžaté Prahy. Úžasná poloha hotelu, na polosamotě, v obklopení luk a lesa je ideálním prostředím pro relaxaci a načerpání nových sil. Navštivte nás a vyzkoušejte wellness procedury, zahrajte si kulečník, minigolf, zaplavte ve venkovním bazénu, nebo si dopřejte vynikající jídla našeho šéfkuchaře - toto vše Vám u nás nabízíme. Rádi přivítáme turisty, sportovce, kolegů, uspořádáme firemní akce, oslavy, svatby i teambuildingy.

U nás se ubytujete celoročně, s maximální kapacitou 75 lůžek včetně přistýlek. Vyberete si ze zajímavé nabídky těchto ubytovacích jednotek:
- 2-lůžkových pokojů v hotelu, s manželskou postelí,
- Apartmánů v hotelu, s manželskou postelí a přistýlkami,
- Bezbariérového apartmánu v hotelu s manželskou postelí, samostatnými lůžky a přistýlkou,
- Bungalovů vedle hotelu, se samostatnými lůžky a palandou.

Ubytujte se u nás a prožijte skvělý komfortní pobyt i díky vybavení interiéru. V pokojích i apartmánech si odpočinete při sledování televize z pohodlí pohovky, která Vám v případě potřeby poslouží jako přistýlka. Samozřejmostí vybavení je vlastní sociální zařízení se sprchovým koutem a toaletou. V apartmánech na Vás čeká i obývací místnost s příjemným posezením.

Bungalovy poskytují vhodné podmínky pro dovolenou rodin nebo skupin, které touží po větším soukromí a klidu. Disponují vlastním vchodem, terasou s posezením a pěkným výhledem. Vyspíte se v nich i na patrové posteli, což ocení hlavně děti. I zde využijete vlastní sociální zařízení. Pro dětičky máme připravenou dětskou židličku.

Skvělou zábavu a relax zažijete díky službám hotelu. Navštivte náš wellness se saunami, masážemi, soláriem, vířivkou a jinými rozmazlujícími procedurami. Pobavte se s nejbližšími při hraní kulečníku, šipek, minigolfu i stolního tenisu. Chuťové pohárky přezkoušíte v naší restauraci, kde Vám s láskou připravíme vynikající jídlo během celého dne. Hosté mají k dispozici služby recepce a sportovci si své vybavení odloží bezpečně v úschovně. Porady, oslavy, konference, uspořádáme po dohodě v naší konferenční místnosti. Rádi Vám zapůjčíme techniku. V objektu využijete bezplatné WiFi připojení na internet v omezených prostorech.

Travte čas i venku, v exteriéru hotelu. Zde si během léta vychutnáte jistě náš pěkný, zahradní bazén. Drink v ruce, hřejivé paprsky slunce, společnost těch, které máte rádi - užijte si dovolenou jak se patří. Se zapadajícím sluncem si upečte něco dobrého na zub na grilu, v krbu, nebo nad ohništěm. Poseďte si v klidu na terase nebo zrelaxujte na houpačce. Auta zaparkujete u objektu, s krásným výhledem na přehradu.

Atraktivní okolí nabízí mnoho možností zajímavých poutavých výletů a 120 km cyklostezek. Hotel Hrazany leží přímo u keltského oppida v přírodní památkové rezervaci. Zajímavostí, pro které stojí zato uspořádat výlet, je v okolí mnoho. Vzpomeňme alespoň Rozhlednu Drahoušek, Zaoralovú vyhlídku, Zámek Radíč, Zámek Červený Hrádok, Vrchotovy Janovice i Vysoký Chlumec. Vyznavači sportu ocení 120 km cyklostezek po okolí přehrady, rybaření v přehradě a pěší túry na další zajímavá místa s překrásnými výhledy.

Věříme, že přijedete Vaše chvíle oddechu strávit právě k nám do Hotelu Hrazany. Těšíme se na Vaši návštěvu!