Loading

Apartmány v Rokytnici nad Jizerou

(9 objektů + 15 objektů v okolí 25 km)

Apartmány HELAS - Krkonoše

Rokytnice nad Jizerou, v rekreační oblasti, na horách
Pohodlné apartmány v blízkosti sjezdovky

Luxury Wellness Apartment

Rokytnice nad Jizerou, v rekreační oblasti, u vleku
Luxusní apartmán s wellness u sjezdovky

Apartmány Chata Švadlenka

Rokytnice nad Jizerou, na okraji obce / města, u lesa / na okraji lesa
Luxusní apartmánová chata u vleku

Apartmány U Vlka

Rokytnice nad Jizerou, v obci / ve městě, na horách
Horské apartmány v blízkosti sjezdovky

Apartmány u Jiroušů

Rokytnice nad Jizerou, na okraji obce / města, u lesa / na okraji lesa
Rodinné apartmány s dlouhodobou tradicí

Apartmány Na sjezdovce

Rokytnice nad Jizerou - Rokytnice nad Jizerou (okres Semily, CZ), v rekreační oblas...
Stylové apartmány přímo na sjezdovce!

Pension Woodhouse

Rokytnice nad Jizerou - Horní Rokytnice, v obci / ve městě, u lesa / na okraji lesa
Vynikající pro letní i zimní dovolenou

Apartmán HNYK

Rokytnice nad Jizerou, v rekreační oblasti, u lyžařského střediska
Apartmán v blízkosti sjezdovek

Astra 113

Rokytnice nad Jizerou, v obci / ve městě, na horách
Komfortní apartmán s výhledem na hory

Apartmány Schovánek

Harrachov (Rokytnice nad Jizerou 4,3 km vzdušně), v obci / ve městě, u lesa / na ok...
V centru areálu Rýžoviště i KRNAP-u
1 - 24 / 24

Apartmány Rokytnice nad Jizerou

Apartmány Rokytnice nad Jizerou 1

Dovolená v Rokytnici nad Jizerou, která má šťávu

Češi se při plánování dovolené stále častěji obracejí na možnosti ubytování v domácích střediscích. Rádi se vykoupeme v přehradě, ale i kvalitně zalyžujeme v některém z našich vyhlášených lyžařských středisek. Ty úplně nejznámější se tradičně vyskytují v Krkonoších, které jsou hlavním centrem horské turistiky v Česku.

Pokud jste v nich ještě dříve nebyli, je potřeba si uvědomit, že vzhledem k jejich popularitě mohou sjezdovky některých lyžařských areálů doslova praskat ve švech. Rozhodně se proto vyplatí se zamyslet nad tím, zda pro začátek nedáte šanci lyžování nebo pěší turistice někde trochu jinde.

V případě, že ano, skvělou volbou pro Vás bude dovolená v Rokytnici nad Jizerou. Toto město v západních Krkonoších Vás záhy po příjezdu okouzlí svou dokonalou přírodou, ale i poklidnějším prostředím. Není ale důvod, proč si tyto benefity trochu nepojistit tím, že si pronajmete levný apartmán, ve kterým nebudete za žádných okolností rušeni. Což je skvělý předpoklad pro to, abyste na prázdninách načerpali novou energii a elán do dalšího pracovního procesu.

Apartmány v Rokytnici nad Jizerou = vysoký komfort za přijatelnou cenu

Apartmány, které jsou situované do oblasti Rokytnice nad Jizerou se obvykle nacházejí v přírodě nebo přímo u lyžařských středisek. Hodně oblíbené jsou i apartmány v rekreačních oblastech, které Vám mohou během letních měsíců nabídnout koupání ve venkovním bazénu, půjčovnu kol, restauraci nebo hernu pro děti. Ty se v ní zabaví třeba hraním deskových her, šipek nebo ping-pongu.

Apartmány Rokytnice nad Jizerou 2

I samotné zařízení jednotlivých apartmánů Vás přesvědčí o tom, že se jedná o skvělou volbu pro Vás a Vaši rodinu. Naprostou autonomii ve stravování Vám zajistí kompletně zařízená kuchyň. Abyste mohli utužovat společenské vztahy, všichni se při jídle usaďte do prostorné jídelny nebo k jídelnímu koutu.

K odpočinku slouží obývací pokoj s televizí a pohodlnou sedací soupravou, ve kterém si naplánujete oslavu narozenin nebo rozbalování dárků během štědrovečerní nadílky. Jakmile na Vás padne únava, odeberte se do jedné z několika oddělených ložnic.

Naprostou samozřejmostí je vlastní toaleta s koupelnou a připojení Wi-Fi. Řada cenově dostupných apartmánů v Rokytnici nad Jizerou Vám nabídne i saunu, koupací káď či vířivku, ve které si užijete vzájemnou blízkost se svými přáteli nebo partnerem.

Naplánujte si zajímavý výlet!

V Rokytnici nad Jizerou je spousta možností, jak trávit Váš volný čas i mimo turistické stezky nebo sjezdovky. Jestli se rádi díváte do otevřené krajiny, určitě navštivte vyhlídku Stráž a skalní vyhlídku Pátá. Ty jsou kousek od sebe, takže můžete porovnat výhledy obou z nich. Při bedlivém pozorování okolí Vám neunikne ani několik samostatně stojících křížů. Tato skutečnost přímo svádí k tomu, abyste podnikli menší výpravu ke každému z nich.

Začít můžete křížem na Dolním náměstí. Dále pokračujte ke křížku Horní kout, ke kapli na Kostelním kopci, ke kapli v Horní Rokytnici, ke křížku u DDM, křížku na letní straně, ke kapli v Dolní Rokytnici až ke křížku v jihozápadním konci města ve směru na Blansko. Hodně oblíbená je mezi turisty i trasa Ručičky a trasa Pod Zadním Plechem. Líbit by se Vám mohl i výstup na Sedlo pod Dvoračkami. Pro lyžování se pak výborně hodí Ski areál Bosíno, který disponuje i lanovkou na vrchol Lysé hory.

Apartmány Rokytnice nad Jizerou 3

Široká nabídka levných apartmánů v Rokytnici nad Jizerou na jednom místě

Abyste se mohli z krás Rokytnice nad Jizerou těšit co možná nejdříve, zanořte se do našeho rozsáhlého filtru a sestavte si svou dovolenou na horách přímo na míru. Náš bezplatný vyhledávací agent Vám dá možnost najít apartmány s více koupelnami nebo s větším počtem ložnic.

Pro skupiny, které s sebou vezou kočárek nebo berou na výlet i starší členy rodiny se hodí levné apartmány s bezbariérovým přístupem. Cílit ale lze i na apartmány, které disponují venkovní nebo vnitřní koupací kádí, bazénem a vířivkou. Dokážeme si poradit i s tím, že chcete apartmán na samotě, u lyžařského střediska nebo takový, ve kterém se ubytuje i Váš domácí mazlíček. A to bez toho, aniž byste hledáním strávili více času, než je nezbytné.

Rokytnice nad Jizerou už čeká na to, až ji přijedete objevit. Před dovolenou si ale určitě nezapomeňte prostudovat mapu, abyste nepřišli o další zajímavosti a památky v jejím blízkém okolí. Pak už stačí jenom vyrazit!

Názory a doporučení

Michal Jirouš (ubytovatel) 28.3.2020
Rokytnice nad Jizerou je vhodná jak v létě na pěší turistiku, odkud se dostanete na výšiny Krkonoš, tak v zimně k lyžování, snowboardování či k běžeckým aktivitám.
Ida Nevřelová (ubytovatel) 8.1.2020
Středně velké horské středisko se zachovalou horskou atmosférou a architekturou, které není zasaženo obrovskou masovou turistikou.
Věra Winterová (ubytovatel) 5.1.2020
Lyžařské vleky, lyžařská škola, lanovka, turistické a cyklistické trasy v okolí.
Jaroslav Schiner (ubytovatel) 21.12.2019
Jeden z největších skiareálů v republice.