Loading

Apartmány v Harrachově

(3 objekty + 22 objektů v okolí 25 km)

Apartmány Schovánek

Harrachov, v obci / ve městě, u lesa / na okraji lesa
V centru areálu Rýžoviště i KRNAP-u

Apartmány Čertovka

Harrachov, v obci / ve městě, na horách
Komfortní, v centru Harrachova s garáží

Apartmán Harrachov

Harrachov, v obci / ve městě, v centru města
Apartmán s výhledem na skokanské můstky

Apartmán Arnika

Kořenov (Harrachov 4,8 km vzdušně), mimo obce / města, u lesa / na okraji lesa
Podkrovní apartmán v Jizerských horách!

Luxury Wellness Apartment

Rokytnice nad Jizerou (Harrachov 4,9 km vzdušně), v rekreační oblasti, u vleku
Luxusní apartmán s wellness u sjezdovky

Astra 113

Rokytnice nad Jizerou (Harrachov 4,9 km vzdušně), v obci / ve městě, na horách
Komfortní apartmán s výhledem na hory

Apartmány U Vlka

Rokytnice nad Jizerou (Harrachov 5,2 km vzdušně), v obci / ve městě, na horách
Horské apartmány v blízkosti sjezdovky

Pension Woodhouse

Rokytnice nad Jizerou - Horní Rokytnice (Harrachov 5,2 km vzdušně), v obci / ve měs...
Vynikající pro letní i zimní dovolenou

Apartmány u Jiroušů

Rokytnice nad Jizerou (Harrachov 5,3 km vzdušně), na okraji obce / města, u lesa...
Rodinné apartmány s dlouhodobou tradicí

Apartmány HELAS - Krkonoše

Rokytnice nad Jizerou (Harrachov 5,5 km vzdušně), v rekreační oblasti, na horách
Pohodlné apartmány v blízkosti sjezdovky
1 - 25 / 25

Apartmány Harrachov

Parádní lyžovačka klepe na dveře

Když se řekne dovolená na horách, většina lidí si okamžitě vybaví Krkonoše a jejich několik nejznámějších středisek. Mezi ně patří i město Harrachov, které je považováno za jedno z nejexkluzivnějších lyžařských letovisek, jaké Česko má. Jeho návštěva ale už dávno není jen výsadou bohatých. Na víkendový, ale i dlouhodobý pobyt do něj můžete vyrazit i s celou Vaší rodinou.

Apartmány Harrachov 1

Abyste si užili všech krás a atrakcí, které Vám dovolená v Harrachově nabízí, pronajměte si cenově dostupný apartmán. Ten může být přímo v centru dění, ale i v bezprostřední blízkosti některého z vleků nebo sjezdovek. Nemusíte proto řešit dlouhé cesty autem a hledání cenově dostupných parkovacích míst.

Vybavení apartmánů v Harrachově Vás mile potěší

Kdybychom měli k ubytování v apartmánu použít nějaké připodobnění, patrně by se k němu nejvíce hodilo srovnání s Vaším domovem. A skutečně tomu tak je. Jakmile dostanete do ruky klíče od bytu v centru města nebo od apartmánu v rekreační oblasti, začnete se chovat téměř jako ve svém běžném prostředí.

V těchto zařízeních získáte volně k použití několik oddělených ložnic, což dělá z apartmánu skvělou volbu pro rodinnou dovolenou nebo s několika nejbližšími přáteli. V závislosti na velikosti apartmánu v něm může být i více koupelen s toaletou a sprchovým koutem nebo vanou. V apartmánech pro dlouhodobý pronájem občas bývá i pračka se sušičkou. Abyste nemuseli neustále řešit, kam se půjdete najíst, přijde Vám vhod plně vybavená kuchyň s jídelnou.

Pro oslavy narozenin, vánoční nadílku nebo pro obyčejné lenošení na gauči se zase hodí obývací pokoj s televizí a krbem. Pokud jde o apartmán v samostatně stojícím domě, má často i zahradu s privátním bazénem, altánkem a grilem. Řada apartmánů je vybavená i dětskými jídelními židličkami a postýlkou, takže na dovolenou do Harrachova vezmete i svoje nejmenší.

Apartmány Harrachov 2

Krásy Harrachova a jeho okolí

V Harrachově je kromě několika sjezdovek i pár zajímavých muzeí. Za zmínku určitě stojí Muzeum skla, Hornické muzeum, Ski muzeum a expozice Šindelka, ve které se dozvíte hodně o zdejší přírodě. Blízko centra je také Liščí stezka, Mumlavský vodopád, vodopád na Kamenici a Pilský vodopád.

Ve volném čase se projděte i po Anenském údolí, na Čertovu horu, k německému bunkru nebo ke Včelí naučné stezce Harrachov, která taktéž slouží jako muzeum. Je ale možné vyrazit i do otevřené přírody, kde na Vás čeká Kamenický vodopád, Novosvětský průsmyk nebo Lubošská bystřina.

Pozoruhodné je i vyhlídkové místo Famberka. Pokud byste ale chtěli sportovat, kromě jízdy na snowboardu a na lyžích se lze věnovat i golfu, fotbalu nebo jízdě na bobové dráze. V létě je ve městě v provozu i areál letního koupaliště Harrachov a lanové centrum Proud.

Najděte svůj apartmán v Harrachově snadno a rychle

Dlouhému hledání nejlepšího a cenově dostupného ubytování v Harrachově už dávno odzvonilo. S naším bezplatným vyhledávacím agentem Vám na celou záležitost vystačí jen několik krátkých minut. V první řadě do něj zadejte, že hledáte levné apartmány Harrachov.

Apartmány Harrachov 3

Dále můžete filtr nechat vybrat všechny výsledky v místě nebo je ještě dále upřesnit. Díky tomu se Vám dostanou do ruky jen takové apartmány, které vyhovují Vaším požadavkům a představám.

V překladu to znamená, že na dvě kliknutí u nás dokážete najít apartmány v Harrachově s více ložnicemi a několika koupelnami, apartmány s bezbariérovým přístupem nebo ubytování u lyžařského střediska. Velmi dobře dostupné je pro Vás i ubytování s domácími mazlíčky nebo takové, které bude volné na Vánoce či Silvestra.

Může totiž existovat něco krásnějšího než vítání nového roku v romantické krajině zasněžených hor? Navíc, pokud si dokážete apartmán v Harrachově zarezervovat o rok dříve, není vyloučeno, že ho získáte za mnohem lepší cenu. A to se vyplatí. Nebo ne?

Kdo chce poznat pravou esenci Krkonoš, pro něj bude letní nebo zimní dovolená v Harrachově přímo jako stvořená. Zároveň se v něm nebudou nudit ani malé děti, takže si celý prázdninový pobyt na horách užije celá Vaše rodina. Kdy se tedy přijedete podívat?

Názory a doporučení

Karel Martínek (rodina se staršími dětmi - návštěvník) 1.3.2020
autobus vás hodí z nádraží do centra, zpátky klidně od Rýžoviště, nemusíte se stresovat s parkováním v Harrachově, kousek od Mýtin malá sjezdovka a polské běžecké trasy
Radek Douda (starší pár - návštěvník) 26.2.2020
Spousta vyžití v okolí.
Pavel Němeček (mladý pár - návštěvník) 9.2.2020
Vodopád mumlavsky
Helena Labaiová (ubytovatel) 13.1.2020
V Harrachově je mnoho příležitostí strávit aktivně dovolenou nebo jen pár dní. Nedaleko od chaty je bobová dráha, lanovka na Čertovu horu a několik sjezdovek. V okolí jsou udržované běžkařské stopy. V Harrachově je místní pivovar a pivní lázně. Můžete navštívit sklářské muzeum a nebo se vydat na nenáročnou procházku k Mumlavskému vodopádu.
Jana Paločková (ubytovatel) 19.11.2019
Harrachov je známé horské středisko s mnoha atrakcemi a možnostmi ke strávení kvalitní zimní tak i letní dovolené. Je zde mnoho možností jak prožít aktivní dovolenou jak pro rodiny s dětmi nebo sportovce či jen tak si užít klidu našich krásných hor.
Monika Jakooubková (skupina - návštěvník) 4.11.2019
Výborná lokalita po celý rok. Výlety po okolí jdou pěšky i na běžkách. Např. vlakem jednu stanici do Polska a zpět po svých.
Pavel Jezdinský (rodina s malými dětmi - návštěvník) 8.7.2019
Klasika horské chaty