Loading

Penziony v Harrachově

(3 objekty + 25 objektů v okolí 25 km)

Harrachovská Hacienda

Harrachov, v rekreační oblasti, u lesa / na okraji lesa
Místo, kde zapomenete na Vaše starosti

Penzion na Mytinách

Harrachov, v rekreační oblasti, u lesa / na okraji lesa
Penzion s vlastní restaurací

Penzion Lesní Zátiší

Harrachov, v rekreační oblasti, v lese
V lese - stylový penzion s restaurací

Penzion Kamínek

Rokytnice nad Jizerou (Harrachov 5,1 km vzdušně), na okraji obce / města, u lesa...
Penzion s lyžařskou školou, u lanovky

Penzion Pod Štěpánkou

Kořenov (Harrachov 5,6 km vzdušně), na okraji obce / města,...
Rodinný penzion s wellnes a bazénem

Penzion Družba

Rokytnice nad Jizerou (Harrachov 6,9 km vzdušně), mimo obce / města, u lesa / na ok...
Se saunou, venkovním bazénem a biliardem

Chata na Souši

Desná (okres Jablonec nad Nisou) - Desná III (Harrachov 7,8 km vzdušně), v rekreačn...
V nádherné přírodě Jizerských hor

Penzion U raka

Desná (okres Jablonec nad Nisou) (Harrachov 8,0 km vzdušně), mimo obce / města, u l...
Příjemné ubytování v útulném prostředí

Penzion U Kotle

Vítkovice (Harrachov 9,4 km vzdušně), na samotě, u lesa / na okraji lesa
Penzion s vířivkou na samotě v lese

Penzion U Tenisu

Tanvald (Harrachov 10,5 km vzdušně), na okraji obce / města, u vleku
Penzion s tenisovým kurtem
1 - 28 / 28

Penziony Harrachov

Dopřejte si rodinný pobyt v Krkonoších

Oblíbený ráj zimních sportů, a zároveň dějiště světového poháru v letech na lyžích, přesně takový je Harrachov, malé město na úpatí Krkonoš. Zatímco v zimních měsících si tu užijete adrenalin na svazích hor, v létě na Vás čekají náročné horské túry. Za návštěvu stojí také nedaleký Tanvald, kam se pohodlně dostanete místní zubačkou. Pokud se rozhodnete zůstat déle, můžete se těšit nejen na pohodovou atmosféru, ale i na rodinné penziony v Harrachově, které si stejně jako celé město zamilujete.

Penziony Harrachov 1

Harrachov, malebná perla Krkonoš, je místem, které svým návštěvníkům může nabídnout nejen pestré sportovní vyžití a levné ubytování, ale také bohatou historii. Původně německá ves Dörfl byla v průběhu 18. století přejmenována na Harrachov, a to podle šlechtického rodu, v jehož vlastnictví se nacházela. Byla to právě tato známá česká patriarchální rodina, jejíž příslušníci odstartovali tradici sjezdového lyžování, jež celé město později proslavila.

Vyzkoušejte oblíbené penziony u vleku

Populární lyžařská destinace láká k návštěvě zejména všechny milovníky zimních sportů, kteří se zde rozhodně nudit nebudou. Patříte-li mezi ně, můžete se těšit nejen na bohatou škálu aktivit, ale i na rodinné penziony v Harrachově za nízké ceny. Máte chuť, strávit na svahu celý den a neumíte si bez lyžování život představit? Potom pro Vás máme zajímavé řešení. Sjednejte si penziony u vleku a užívejte si sjezdovek od rána do večera.

Těšit se můžete také na penziony u lyžařského střediska, kterých Vám zimní dovolená v Harrachově nabídne hned několik. Jedním z nich je Skiareál Harrachov, pyšnící se pestrým výběrem sjezdovek, v blízkosti Čertovy hory. Z údolí se na její vrchol pohodlně dostanete lanovkou, v jejímž okolí se nachází také dětské hřiště a levné penziony. V létě můžete nahoru vyrazit pěšky. Za odměnu si následně vychutnáte výhled na celé Liberecko.

Jaké výhody Vám penziony v Harrachově nabízí? 

Ať už míříte na hory za lyžováním, nebo Vás láká spíše relax, zajisté Vám udělá radost i celá řada výhod, jimiž Vás penziony v Harrachově překvapí. Samozřejmostí je rodinný přístup a pestrá nabídka služeb. Těšit se můžete i na snídaně do postele, stejně jako na dětské hřiště s houpačkami, nebo bazén, jež Vám nabídnou penziony pro rodiny s dětmi. Oproti hotelu Vás jistě potěší i nízká cena, zatímco penziony pro náročné překvapí vířivkou a saunou.

Penziony Harrachov 2

Dovolená v Harrachově je nicméně ideální také pro milovníky historie a památek, kterých se v tomto úchvatném horském městečku nachází hned několik. Prohlédnout si můžete Harrachovské skokanské můstky, kostel svatého Václava nebo sklárnu Nový Svět. V jejím okolí naleznete i penziony pro turisty, pokud se rozhodnete zůstat déle. Právě výroba skla má v Harrachově dlouholetou tradici a exkurze do sklárny je zážitkem na celý život.

Kdo se chystá do Libereckého kraje ve více lidech, měl by vyzkoušet penziony pro skupiny, neboť party přátel se zde taktéž nudit nebudou. S kamarády můžete vyrazit za dobrodružstvím do hornického muzea, nebo si vychutnáte večer v pivovaru. Na své si přijdou také školní výpravy, pro které jsou připraveny penziony pro studenty. Spolu se svými žáky pak máte možnost vyrazit za zábavou do Vertical Parku nebo na bobovou dráhu.

Užijte si levné ubytování v okolí Harrachova

Pakliže si chcete dopřát hezký pobyt plný zážitků, nesmíte si nechat ujít ani okolí Harrachova, které Vám má taktéž co nabídnout. K odpolední procházce láká třeba pět kilometrů vzdálený vrchol Hvězda, odkud budete mít celé Krkonoše jako na dlani. Zapomenout nesmíte ani na slavné Mumlavské vodopády. Pokud se svým miláčkem toužíte po soukromí, jistě Vám přijdou vhod nedaleké penziony na samotě.

Toužíte po pořádném dobrodružství? Potom vyzkoušejte výlet zubačkou do Tanvaldu, který nesmí minout žádný milovník Járy Cimrmana. Oblíbená literární postava, a zároveň největší Čech, shlíží na turisty z budovy místního kina, jež taktéž můžete navštívit. K prohlídce láká muzeum a k projížďce Cimrmanova cyklostezka. Pokud vyzkoušíte levné penziony ve městě a zůstanete déle, prohlédnete si i úchvatné památky z 16. - 17. století, jež se řadí mezi cenné ukázky lidového baroka v Severních Čechách.

Penziony Harrachov 3

Penziony u vody, poblíž nádrže Souš, jsou pro změnu ideální pro všechny, které láká typická rodinná dovolená spojená s opékáním buřtů a zábavou. Těšit se můžete i na stylové penziony u lesa, jež budou vyhovovat těm, kdo se potřebují učit na zkoušky. Pokud si chcete před návratem domů trochu odpočinout, neváhejte a zkuste Pivní lázně Harrachov. V jejich blízkosti naleznete penziony se saunou či s vířivkou, kde si taktéž užijete dokonalý relax.

Penziony a jiné možnosti ubytování v Harrachově

Okouzlující perla Krkonoš Vás zve na příjemný pobyt, který si zamilujete. Ještě předtím si však nezapomeňte zarezervovat to nejlepší ubytování v jednom z rodinných penzionů, kde se budete cítit jako doma.

Kdo touží po větším soukromí, ten si nesmí nechat ujít stylové chaty a roubenky u potoka či v lese, na klidném, tichém místě bez turistů. Pro milovníky přepychu a náročné jsou naopak k dispozici luxusně zařízené apartmány, jež taktéž stojí za zkoušku. K dispozici máte i možnosti privátního ubytování v soukromí.

Je Vaším snem pohodová dovolená, během které si dopřejete adrenalin na sněhu, stejně jako relax v lázních? Potom neváhejte, vyzkoušejte naše cenově výhodné penziony v Harrachově, a užijte si parádní dobrodružství v jedné z nejlepších českých destinací.