Loading

Ubytování v Lázních Libverda

(2 objekty + 28 objektů v okolí 25 km)

Penzion Ivanka

Lázně Libverda, na okraji obce / města
Cenově výhodné izby v blízkosti lázní

Penzion Na Kopečku

Lázně Libverda, na okraji obce / města, u lesa / na okraji lesa
Rodinný penzion - útulné ubytování

Penzion Selský dvůr

Raspenava (Lázně Libverda 3,4 km vzdušně), na okraji obce / města
Komfortné ubytování. Jízda na koních.

Chalupa SvobodUm

Jindřichovice pod Smrkem (Lázně Libverda 9,1 km vzdušně), na...
Únik z civilizace - návrat k sobě

Apartmány Bedřichov

Bedřichov (okres Jablonec nad Nisou) (Lázně Libverda 11,4 km vzdušně), v rekreační...
Bedřichov -pěkné apartmány, krásné místo

Penzion Domeček

Bedřichov (okres Jablonec nad Nisou) (Lázně Libverda 11,6 km vzdušně), v obci / ve...
Apartmány u lesa, výhodná cena

Vila Josefina

Josefův Důl (okres Jablonec nad Nisou) (Lázně Libverda 11,7 km vzdušně), na okraji...
Krásná vila blízko lyžařských vleků!

Chata Fajfrtka

Janov nad Nisou (Lázně Libverda 12,1 km vzdušně), v rekreační oblasti, u lesa / na...
Chata se saunou v Jizerských horách

Penzion Arnika

Janov nad Nisou (Lázně Libverda 12,1 km vzdušně), v rekreační oblasti, u lesa / na...
Stylový penzion přímo na sjezdovce!

Apartmány Wild Cherry

Heřmanice (okres Liberec) (Lázně Libverda 12,3 km vzdušně), na samotě, u lesa / na...
Místo, které budete jen neradi opouštět
1 - 30 / 30

Lázně Libverda

Lázně Libverda 1

Dopřejte si prvotřídní relax a skvělé zážitky

V půvabném prostředí Jizerských hor, co by kamenem dohodil od Liberce, se nachází Lázně Libverda, moderní spa resort, který si zaručeně zamilujete. Těšit se můžete nejen na toulky přírodou, procházky po kolonádě a příjemné masáže, ale samozřejmostí je i skvělý oběd ve známé restauraci Obří sud. V okolí na Vás zase čekají luxusní ski areály a výhodné ubytování, jež si oblíbí každý, kdo za zážitky na dovolenou do Libereckého kraje zamíří.  

Lázně Libverda, proslulé centrum relaxu a pohody, se pyšní dlouholetou tradicí. Soudky s léčivou vodou si odtud nechal posílat již saský kurfiřt August I., a na své výpravy si je později s sebou bral také slavný vojevůdce Albrecht z Valdštejna. V průběhu 18. století již do lázní míří známé evropské osobnosti a stejně tak můžete dnes učinit také Vy. Čeká zde na Vás nejen přívětivé prostředí, ale i skvělá zábava a levné ubytování.

Čím vším Vás Lázně Libverda okouzlí?  

Pokud si chcete dopřát příjemný zážitek přímo uprostřed úchvatné přírody, uvidíte, že si dovolenou v Lázních Libverda skutečně zamilujete. Těšit se můžete na vskutku romantickou atmosféru, spojenou s procházkami po kolonádě, bez davů turistů za zády. Pro zamilované páry jsou zase připraveny luxusní wellness pobyty pro dva. Příjemná bublinková koupel, relaxační masáže a hřejivé zábaly, nic z toho si zkrátka nesmíte nechat ujít.

Stejně tak se můžete vydat po stopách slavných léčivých kyselek, přičemž za ochutnání určitě stojí Kristiánův pramen, jež se řadí mezi ty nejstarší a nejvýznamnější. Další jsou pak pojmenovány po příslušnících šlechtického rodu Clam-Gallasů, který se o rozvoj lázní nejvíce zasloužil. Uvidíte, že během svých toulek si toto krásné místo možná zamilujete natolik, že domů se Vám odtud chtít zkrátka nebude. Nic Vám přitom nebrání sjednat si to nejlepší ubytování a zůstat delší čas, protože se máte doopravdy na co těšit.  

Lázně Libverda 2

Do Lázní Libverda za sportem i přírodou

Zamířit můžete třeba do slavné restaurace Obří sud, kde si dopřejete výtečný oběd, abyste měli dostatek energie a sil na oblíbený Singltrek pod Smrkem, který Vás posléze čeká. Uvidíte, že adrenalinovou jízdu po zdejších lesích si skutečně vychutnáte a navíc si nádherně pročistíte hlavu. Při troše štěstí pak máte možnost dojet až k nedaleké rozhledně na hoře Smrk. Za svůj prvotřídní výkon budete následně odměněni krásným výhledem na celé Liberecko, na který prostě nezapomenete.

Dovolená v Jizerských horách však svým návštěvníkům nenabízí jen dechberoucí zážitky, hezkou přírodu a komfortní ubytování, ale též skvělé kulturní a společenské akce. O prázdninách na Vás tak čekají úžasné koncerty na kolonádě spojené s poslechem hudby a tancem. Samozřejmostí jsou pak i plesy pořádané místními spolky a dětské karnevaly pro nejmenší. V zimních měsících si zase nesmíte nechat ujít oblíbené Oslavy adventu spojené s tradičními vánočními jarmarky.

Okolí Lázní Libverda stojí skutečně za to

V případě, že máte chuť, užít si pohodovou dovolenou, nemusíte zůstávat pouze na jednom místě, právě naopak. Za návštěvu taktéž stojí i okolí Lázní Libverda, které si prostě nesmíte nechat ujít. Celá krajina je navíc protkána množstvím stezek, takže na své si zde přijdou i milovníci cykloturistiky. Stačí si jen vzít kolo a vyrazit za dobrodružstvím na ta nejkrásnější místa Libereckého kraje. Patří mezi ně i blízký hrad Grabštejn, který nesmí minout žádný milovník architektury a památek.

Zimní dovolená v Jizerských horách zase láká k návštěvě ski areálu Tanvaldský Špičák, kde se nudit rozhodně nebudete. Největší lyžařské centrum v regionu se pyšní prvotřídními sjezdovkami, kde si užijete parádní jízdu se vším všudy. Na své si tu však přijdou také rodiny s malými dětmi, pro které je připravena lyžařská škola, v níž se budou učit od zkušených profíků. Stejně tak nechybí ani luxusní ubytování u vleku, takže na svahu můžete být od v podstatě rána až do večera.

Lázně Libverda 3

Za návštěvu pak samozřejmě stojí také zámek Frýdlant. Prohlédnete si zde nádhernou obrazárnu a spatříte i jednu z největších sbírek zbraní u nás. Odtud se pak můžete vydat do blízkého Liberce, který se pyšní skvělými možnostmi, jak zde strávit volný čas. Rozhodně tak nesmíte minout areál IQLANDIA, kde si užijete spousty zábavy. Před odjezdem domů pak určitě navštivte i oblíbené aquacentrum Babylon. Nejen, že si tady vychutnáte vodní radovánky s přáteli, ale především načerpáte nové síly na další dobrodružství.

Ubytování v Lázních Libverda se vyplatí

Půvabný ráj relaxu, dobrodružství a zábavy, Vám nabízí nejen prvotřídní zážitky, ale taktéž pestrý výběr ubytování, které si zamilujete. Těšit se tak můžete na luxusní wellness pobyty v moderních lázeňských domech, spojené s veškerým komfortem a prvotřídními službami. Samozřejmostí je i ubytování v soukromí a stejně tak nechybí ani moderně vybavené apartmány. Zamilované páry pak zase jistě potěší nocleh strávený na chalupě či v roubence, kde je nebude nikdo rušit.

Lázně Libverda si zamiluje každý, kdo má chuť užít si aktivní dovolenou se vším všudy. V případě, že Vás taktéž láká vzrušující pobyt plný zážitků, spojený s relaxem a odpočinkem, neváhejte a určitě do těchto oblíbených lázní zamiřte.