Penzion u sjezdovky v Jizerských horách

Penzion Lenka se nachází ve městě Josefův Důl, v okrese Jablonec nad Nisou, v Jizerských horách. Penzion najdete v části Dolní Maxov, v těsné blízkosti sjezdovek lyžařského areálu Bukovka.

V létě v této oblasti převládá turistika, jako cíl si můžete určit například některý z vrchů v Jizerských horách (Smrk, Černá hora), Bozkovské dolomitové jeskyně nebo rozhledny Bramberk, Slovanka či Královka. Zajímavou procházku Vám poskytne i naučná stezka Jedlový důl. Okolí můžete objevovat i na kole, oblíbené jsou přehrady Josefův důl a Desná. Milovníky historie zláká hrad a zámek Frýdlant, zámek Sychrov nebo zřícenina hradu Nístějka. Na rodinný výlet můžete vyrazit do Curie Vítkov nebo do Liberce, kde si užijete zoologickou a botanickou zahradu, aquapark i centrum iQLANDIA. Pro lyžaře je dobrou zprávou, že na sjezdovku mohou vyrazit rovnou z penzionu. Z dalších lyžařských středisek zmíníme například skiareály Smržovka, Tanvaldský Špičák, Severák či Bedřichov.

Během celého roku nabízíme ubytování v penzionu, kde se může až 42 hostů ubytovat v těchto 12 pokojích:
- čtyř 2-lůžkových s manželskou postelí,
- tří 2-lůžkových s manželskou postelí s možností přistýlky na rozkládacím křesle (plnohodnotné lůžko),
- dvou 4-lůžkových se dvěma manželskými postelemi,
- jednom 5-lůžkovém se dvěma manželskými postelemi a samostatným lůžkem,
- dvou 6-lůžkových se třemi samostatnými lůžky.

Všechny pokoje jsou vybaveny televizí a stolem se židlemi. Ke každému pokoji náleží vlastní koupelna se sprchovým koutem a toaletou. Dětskou postýlku Vám poskytneme za poplatek.

V penzionu najdete jídelnu, kde se podávají snídaně a večeře, které jsou zahrnuty v ceně pobytu. Součástí jídelny je bar, kde si v době večeře můžete objednat nápoje. Při budově penzionu je umístěno venkovní posezení, využít můžete i gril nebo ohniště. Děti si zkrátí volné chvíle hrou na hřišti s prolézačkami, trampolínou a houpačkou. V případě zájmu Vám zapůjčíme kola. Přímo v budově penzionu se nachází místnost vyhrazená pro odkládání sportovního vybavení (kola, lyže). Parkování pro minimálně 15 aut je zajištěno na dvou parkovištích u penzionu. Rádi Vás přivítáme v Penzionu Lenka.