Levné ubytování v útulném apartmánu

Zveme Vás do našeho Ubytování Za Větrem, které se nachází v klidné části obce Lučany nad Nisou, v CHKO Jizerských hor. Ubytování je ideální pro rodinky s dětmi, páry nebo menší skupinku hostů.

Téměř panenská příroda Jizerských hor Vás zláká k turistice, cyklistice i nenáročným procházkam. Neméně dobře padne jízda na koni až ke Rozhledne Nisanka. Letní radovánky si dopřejte relaxováním se v rehabilitačním centru s možností masáže i vířivých lázních. Spolu s dětmi oceníte také tobogany v aquaparku Babylon. V zimě je tu skvělé prostředí pro lyžování, snowboarding nebo běžecké lyžování.

Během každého dne v roce se můžete ubytovat v našem apartmánu, který disponuje kapacitou pro maximálně 6 hostů. Společný čas strávíte při sledování programů v televizi, odpočívání na gauči nebo poslechem rádia. K uvaření chutných pokrmů využijete kuchyň s dvouvařičem, lednicí s mrazákem, rychlovarnou konvicí a posezením. V kuchyni jsou umístěny dvě přistýlky v podobě pevných lůžek.

Do říše snů se dostanete v jedné z našich čtyř postelí ve 4-lůžkové ložnici. V rámci ní je taktéž i televizor. Komfort hostům zajišťuje vlastní koupelna se sprchovým koutem a toaletou.

Pokud k nám zavítáte s dětmi, určitě se jim zalíbí naše domácí zvířata. U nás jsou kozy, slepice, krůty i náš pejsek. Po dohodě Vám zapůjčíme gril. Parkování vozidel je přizpůsobeno pro dvě auta v zahradě ubytování. Už jen Vy postačujete k tomu, aby dovolená v tomto kraji patřila k těm nejoblíbenějším. Těšíme se na Vás!