Loading

Penziony v Peci pod Sněžkou

(6 objektů + 26 objektů v okolí 25 km)

Penzion Melkus

Pec pod Sněžkou, v rekreační oblasti, u lesa / na okraji lesa
Romantický výhled, na hlavní sjezdovce.

Penzion TOPAS

Pec pod Sněžkou, v rekreační oblasti, u lyžařského střediska
Penzion s wellness přímo na sjezdovce!

Chata Protěž

Pec pod Sněžkou, v rekreační oblasti, u vleku
V centru mezi vleky, výhled na Sněžku!

Penzion Veselý Zákon

Pec pod Sněžkou, v rekreační oblasti, u lesa / na okraji lesa
Kvalitní ubytování přímo na sjezdovce!

Penzion Zákoutí

Pec pod Sněžkou, v rekreační oblasti, u lesa / na okraji lesa
Baby-friendly penzion s wellness

Penzion Toska

Pec pod Sněžkou, mimo obce / města, u lesa / na okraji lesa
Výhodné ubytování - Pec pod Sněžkou

Horská chata Krakonoš

Černý Důl (Pec pod Sněžkou 2,6 km vzdušně), v rekreační oblasti, u vleku
Penzion v krásném prostředí Krkonoš

Bouda Morava

Dolní Dvůr (Pec pod Sněžkou 6,8 km vzdušně), na okraji obce / města, u lesa / na ok...
U lyž. areálu, v srdci přírody Krkonoš

Privat 308

Janské Lázně (Pec pod Sněžkou 7,7 km vzdušně), v rekreační o...
Jen 250 m od lanové dráhy na Černou horu

Bouda Bílé Labe

Špindlerův Mlýn (Pec pod Sněžkou 8,0 km vzdušně), v rekreačn...
Horský penzion s restaurací a hernou
1 - 32 / 32

Penziony Pec pod Sněžkou

Vzrušující pobyt uprostřed Krkonoš

Oblíbené zimní středisko a rekreační centrum v jednom – Pec pod Sněžkou – Vás zve na vzrušující pobyt, na který hned tak nezapomenete. Čekají na Vás proslulé ski areály, stejně jako zábavní centra, jež mile překvapí malé i velké. Těšit se můžete na výlety do okolí, toulky po lesích a výšlapy na vrcholky hor. Navíc, výhodné penziony v Peci pod Sněžkou s poctivou kuchyní a milým personálem, který se o Vás dokonale postará, už jen to je důvod, proč se sem vydat.

Penziony Pec pod Sněžkou  1

Pec pod Sněžkou je úžasným místem, ideálním pro všechny milovníky lyžování, bobování a snowboardingu, které se kromě hezké přírody pyšní zajímavou historií. Původně hornická osada na úpatí Sněžky se v průběhu první republiky stala vyhledávaným zimním centrem a je jím dodnes. Každý, kdo si sem najde cestu, se tak má na co těšit. Pestrý výběr sjezdovek, spousty atrakcí a přírodní rezervace, to vše je samozřejmostí, stejně jako výhodné ubytování.

Aktivní dovolená plná dobrodružství

V případě, že Vás láká aktivní dovolená na horách, nudit se v této populární destinaci určitě nebudete. Těšit se můžete na pořádnou porci zábavy a dobrodružství, stejně jako na levné penziony v Peci pod Sněžkou, které si sjednáte za pár korun. Vzhledem k tomu, že v Krkonoších je pořád co objevovat, určitě se zde vyplatí zůstat déle. Pokud však máte málo času nebo Vás lákají víkendové pobyty, jistě oceníte penziony na jednu noc, které pořídíte rychle a výhodně.

Samozřejmostí jsou penziony pro skupiny, ideální pro ty, kdo míří na výlet s partou známých či kamarádů, a protože na hory jezdí stále více mladých, nechybí ani laciné penziony pro studenty. K plné spokojenosti nicméně dojdou i ti, kdo se chystají do této destinace se svými potomky. Patříte-li mezi ně, jsou Vám k dispozici penziony pro rodiny s dětmi, které se mohou těšit na bobovou dráhu nebo na Monkey Park. Na své si však přijdou všechny generace bez ohledu na věk, protože pobyt na horách má každému co nabídnout.

Levné penziony v Peci na léto i zimu

Zimní dovolená v Peci pod Sněžkou Vás zve na návštěvu Ski resortu Černá Hora – Pec, kde najdete vše potřebné na jednom místě. Více než 50 kilometrů sjezdovek, skialpinistické výlety s průvodcem, a též horské penziony u lyžařského střediska, to vše na Vás čeká. Samozřejmě nechybí ani možnost večerního lyžování nebo sáňkařská dráha. Kdo má rád adrenalin, ten si užije snowtubing, zatímco ti, jež chtějí strávit na sjezdovce celý den, potěší penziony u vleku.

Penziony Pec pod Sněžkou  2

Na své si však v této oblíbené destinaci přijdete také v případě, že Vás láká letní dovolená spojená s putováním po vrcholcích hor. Budete-li mít chuť, nic Vám nebrání vyrazit lanovkou na Sněžku, stejně jako si můžete udělat výlet do Obřího dolu. Prohlédnete si zde středověký důl Kovárna a dozvíte se trochu více o historii těžby železné rudy. Možná se Vám toto místo zalíbí natolik, že se zdržíte déle. V tom případě Vás jistě potěší levné ubytování, které Vám nabídnou výhodné penziony všude v okolí.

Na výlet do Jilemnice, Trutnova a Vrchlabí

Pec pod Sněžkou je oblíbeným místem, které Vás uchvátí na první pohled, ale i přesto by určitě byla škoda nepodívat se po okolí. Penziony na horách v její blízkosti Vám potom dobře poslouží jako ideální výchozí body, odkud můžete podnikat výlety na zajímavá místa. Jedním z nich je například Rozhledna Hnědý vrch. Nejen, že z údolí se sem pohodlně dostanete lanovkou, ale především si odtud vychutnáte nezapomenutelný výhled na celý Královéhradecký kraj.

Nedaleké historické město Trutnov se taktéž řadí mezi oblíbená místa v regionu, která se vyplatí neminout. Za návštěvu stojí Muzeum Podkrkonoší, stejně jako unikátní Tkalcovské muzeum a mezi zajímavosti patří též Dračí ulička. Jistě Vás potěší i penziony u koupaliště, kam se můžete v létě jít zchladit, zatímco v zimních měsících vyrazíte do bazénu. Chcete-li si užít relax v soukromí, zkuste luxusní penziony s vířivkou nebo se saunou, kde si hezky odpočinete a dobijete baterky.

Penziony u lesa zase potěší všechny, kteří si potřebují oddechnout od lidí, nebo si chtějí užít toulky přírodou. Na procházku se vyplatí vydat do prastarého Dvorského lesa, stejně jako k Labskému vodopádu nebo k Černohorskému rašeliništi. Všude v okolí se nachází penziony pro turisty, kde máte možnost pohodlně strávit noc a ráno pokračovat dál za zážitky. Pokud se Vám bude chtít, můžete vyrazit také do Jilemnice, případně do Vrchlabí, kde na Vás čeká také spousta zážitků. 

Penziony Pec pod Sněžkou  3

Jak na nejlevnější penziony v Peci?

Každý, kdo se do Krkonoš vydá, se může těšit nejen na zimní sporty, odpočinek a pohodu, ale také na to nejlepší ubytování na horách. Samozřejmostí jsou stylově zařízené chaty a chalupy, stejně jako sruby a roubenky, jež okouzlí hlavně milovníky romantiky. Pro ty nejnáročnější jsou připraveny komfortní horské hotely a apartmány s luxusním výhledem. Na ty, kteří si chtějí užít pobyt uprostřed přírody čekají kempy, zatímco méně nároční ocení levné ubytovny, a taktéž cenově výhodné priváty.

Dovolená v Peci pod Sněžkou potěší všechny milovníky zimních sportů, stejně jako ty, které láká dobrodružství na horách, nebo naopak relax a odpočinkové toulky lesem. Samozřejmostí je přitom laciné ubytování, laskavý personál, který splní hostům každé přání a skvělá domácí kuchyně. V neposlední řadě se pak můžete těšit na výlety na mnohá zajímavá místa. Že nevěříte? V tom případě neváhejte, sjednejte si ty nejlevnější penziony v Peci pod Sněžkou a užijte si nezapomenutelný pobyt na horách plný dobrodružství a pohody.

Názory a doporučení

Markéta Brůčková (ubytovatel) 3.4.2020
Stále jsou tu místa, která mají ducha Krkonoš. Krásný výlet lesem na Jelení Louky podél Zeleného potoka. Relax park s bobovou dráhou pro rodiny s dětmi. Restaurace s místními specialitami jako je pravé Kyselo a hamburgry z masa místního chovatele kraviček z Velké Úpy. Bowling - v nepříznivém počasí a Klub Klondike pro příjemně strávené chvíle na koncertu či divadle. Samozřejmě Obří Důl a Sněžka - bez toho nemůžete odjet.
Vladimíra Kotěrová (rodina s malými dětmi - návštěvník) 15.3.2020
Vleky v blízkosti ubytování
Vlasta Šlemr (rodina s malými dětmi - návštěvník) 7.2.2020
Sněžka
Diana Bonková (ubytovatel) 7.2.2020
Doporučujeme turistika na Sněžku nebo Obří důl.
Marcela Boučková, Kateřina de Rijke (ubytovatel) 22.1.2020
K dispozici lyžařská škola, prodej skipasů a půjčovna lyžařského vybavení a jízdních kol, koloběžek, Relax park s bobovou dráhou, hřištěm – vyžití nejen pro děti. Všechny další služby v blízkém okolí (pekárna, obchod, pošta, tenisové kurty ...)
Simona Pecková (rodina s malými dětmi - návštěvník) 13.8.2019
- přímo v Peci jsme našli jen jeden malý obchod s potravinami, který měl navíc dost omezenou nabídku (např. maso absolutně žádné)
Valtr Franz (sólo host - návštěvník) 31.5.2019
tradiční obec na výbornou letní i zimní rekreaci