Cenově výhodné ubytování s bazénem

Srdečně Vás zveme do našeho SONA pensionu, který je situován v klidné části města Hrádek nad Nisou, na hranicích mezi Českem a Německem. U nás se v letním období jistě zabavíte ve venkovním bazénu.

Pokud Vás láká poznávání Lužických hor, vydejte se značenými trasami, cyklostezkama nebo jen nenáročnou procházkou přímo k nim. Štěbetání ptáků si vychutnáte i na březích rekreačního areálu Kristýna - s nabídkou vodních sportů i rybolovu. Po stopách historie se dostanete na hradě Grabštejn i zámku Lemberk. Výhled na okouzlující krajinu se naskýtá na Rozhledně Heřmanice a Rozhledně Hrádek. S dětmi prozkoumáte Botanickou zahradu Liberec. V zimě se zahřejete čajíkem nebo kafíčkem v místních barech a restauracích.

Až 15 hostů si svůj komfort dopřeje u nás, v SONA pensionu. Celoročně nabízíme ubytování v těchto pokojích a apartmánech:
- jednom 1-lůžkovém pokoji s pevným lůžkem,
- jednom 2-lůžkovém pokoji se dvěma samostatnými lůžky,
- jednom 4-lůžkovým apartmánu s manželskou postelí a dvěma samostatnými lůžky,
- dvou 4-lůžkových apartmánech s manželskou postelí a dvěma lůžky / dvěma manželskými postelemi + kuchyňským koutem.

Pokoje i apartmány jsou vybaveny komfortními matracemi v postelích, televizorem, ledničkou a rychlovarnou konvicí. Pokoje mají společnou koupelnu se sprchovým koutem a toaletou na chodbě. Apartmány disponují vlastní koupelnou se sprchovým koutem a toaletou. Ve dvou apartmánech si jídla připravíte v kuchyňském koutku. V celém objektu je zajištěno bezplatné WiFi připojení na internet.

V přízemí Vám předáme klíčky a poradíme s tipy na výlet. Zde se dá platit kreditní kartou i přejít do jídelny s barovým pultem, která slouží hostům zejména na podávání snídaní. Během dne zde můžete trávit společné chvíle. V letním období použijete venkovní bazén. K dispozici je také altán s posezením, krbem, terasa s posezením a gril. Po dohodě Vám uschováme kola. Pračka a žehlička je k užívání v technické místnosti. Hned před penzionem zaparkujete Vaše auta. Přijmete naši zdvořilou účast na pěkném pobytu v SONA pensionu?