Loading

Ubytování Aquacentrum Pardubice

(6 objektů v okolí 25 km)
Aquacentrum Pardubice

Aquacentrum Pardubice

Pardubice

Jak chutná pardubický perníček namočený ve vodě? Asi to nebude nic moc. Pokud ale obě ingredience oddělíte, zajisté budete spokojeni. Návštěvu Pardubic totiž můžete spojit jak s ochutnávkou legendární sladké pochoutky, tak s koupáním v místním aquacentru. Zajeďte si do východních Čech a zacilte na vodní atrakce ve městě, ležícím mezi Chrudimí a Hradcem Králové. Můžete se těšit třeba na…

Největší akvapark ve Východních Čechách

Aquacentrum Pardubice se může chlubit přívlastkem největší akvapark ve východních Čechách. K mání jsou desítky až stovky metrů čtverečních bazénů, kde se lze cachtat, koupat i plavat.

Celá řada vodních atrakcí, několik druhů lázní a saun, wellness a fitness zóna každoročně přilákají téměř půl milionů návštěvníků nejen z Čech, ale i z jiných evropských zemí.

Prostory akvaparku je možné zajednat pro netradiční oslavy narozenin, firemní akce nebo soustředění pro sportovce. Pobyt v akvaparku Pardubice může být také skvělým dárkem pro Vaše nejbližší a to i tehdy, pokud neumí plavat. Součástí centra je totiž plavecká škola s několika školenými instruktory, kteří naučí plavat i do vody hozenou sekyru.

Unikátní bazén

Chloubou celého akvancetra v Pardubicích je 50 metrový nerezový bazén. Řadí se k vůbec nejmodernějším bazénům v celé republice. Jako jediný v Čechách je osazen závodními nášlapnými bloky, které se používají na vrcholových plaveckých soutěžích po celém světě. Také proto bazén několikrát do roka hostí významné mezinárodní závody, například Velkou cenu města Pardubic. Mimo toho slouží jako ideální prostředí pro trénink jak vrcholových sportovců a mládeže, tak široké plavecké veřejnosti.

Aqua – synonymum vody a zábavy

Mnoho z hostů navštěvuje aquacentrum v Pardubicích právě kvůli skvělým atrakcím v Aqua zóně. Můžete se nechat unášet proudem vody Divoké řeky nebo sjet na člunu 102 metrů dlouhý tobogán. Atrakce jsou vhodné pro dospělé i děti, na bezpečnost kterých dohlíží vyškolený personál. Dále pak lze využít obří troj-skluzavku, měřící bezmála 35 metrů. Pokud akvacentrum navštívíte se svými přáteli, můžete je třeba vyzvat k přímému souboji v klouzání.

U hlubokého skokanského bazénu je připravena lezecká stěna. Leze se free solo, tedy bez použití jištění nebo lan. Ovšem není třeba se bát pádů a už vůbec ne těch z velké výšky – chyty jsou umístěny v bezpečné výšce a padá se přímo do vody. Děti do 3 let si mohou užít příjemně teplé vody ve 30 centimetrů hlubokém brouzdališti. Pro starší drobotu a budoucí plavce je určen dětský výukový bazének s hloubkou do 1 metru.

Relaxační zóny a fitness

V pardubickém akvacentru to ale nežije jen díky dětským hrám a porci adrenalinu. Funguje zde také moderní wellness zóna – nechejte se hýčkat celou řadou relaxačních procedur, které navozují psychickou i fyzickou pohodu a zlepšují celkovou imunitu organizmu. Kromě tradiční finské sauny lze využít také sněhovou komoru. Konstantní teplota – 10 °C blahodárně působí na záněty, bolesti, ale také stres a špatnou náladu. Pravidelným otužováním v několika jedno až dvouminutových intervalech můžete znatelně zlepšit svou imunitu.

Celkové pohodě organizmu ale prospěje také návštěva různých druhů lázní. Kneippova ulevím oteklým nohám, bylinná pročistí dýchací cesty a turecká zjemní a vyčistí Vaší pleť.

K dispozici je také fitness oddělení. Na ploše 350 metrů čtverečních najdete zónu určenou kardio aktivitám, dále pak posilovací stroje a také zónu určenou pro posilování s vahou vlastního těla. K tomu wellness bar, fitness bar a mokré bistro s výběrem dobrého jídla a pití – to pro případ, že by Vám nebo Vašim dětem začalo kručet v žaludku.

Více dnů v Pardubicích – chtělo by to nějaké ubytování!

Pro návštěvu Pardubic doporučujeme rezervovat si volno alespoň na několik dnů. V takovém případě ale budete potřebovat také ubytování – ideálně ve městě nebo jeho blízkém okolí.

V samotném centru Pardubic naleznete řadu hotelů, penzionů nebo apartmánů k pronajmutí. Pokud by měli obsazeno, vyzkoušejte se poohlédnout také v okolí města, zejména v Lázních Bohdaneč nebo Sezemicích.

Zajednejte si hezkou roubenku, chatu nebo chalupu, odkud budete vyjíždět za zábavou a poznáváním Pardubic a okolí! Za skvělými zážitky a příjemným relaxem nemusíte jezdit daleko. Nabízí se vám východní Čechy s Aquacentrem Pardubice, kde si na své přijdou malí i velcí, mladí i ti dříve narození.

... zobrazit více

Penzion a restaurace Na Sklepích

8,6 km od Aquacentrum Pardubice, Chrudim, v obci / ve městě, v centru města
Luxusní penzion a restaurace v centru

Penzion Marina

13,7 km od Aquacentrum Pardubice, Heřmanův Městec, na okraji...
Penzion s restaurací, barem a bowlingem

Penzion Zájezdní hostinec Obora Trpišov

16,1 km od Aquacentrum Pardubice, Slatiňany, na okraji obce...
Moderní ubytování s restaurací

Apartmány Harmonie

23,5 km od Aquacentrum Pardubice, Luže, v obci / ve městě, v centru města
Klid a pohoda? 100% v našich apartmánech

Ubytovny Hamzovy léčebny

23,9 km od Aquacentrum Pardubice, Luže, v obci / ve městě, u...
Levné ubytování v příjemném prostředí

Motel Roubenka

24,7 km od Aquacentrum Pardubice, Týniště nad Orlicí, na okra...
Stylové ubytování a výborná restaurace
1 - 6 / 6