2 stylové apartmány v srdci Vysčiny

Vítejte v našich dvou apartmánech se společným názvem Chalupa Křižánky, situovaných ve stejnojmenné obci v okrese Žďár nad Sázavou, v blízkosti Nového Města na Moravě (centra zimních sportů - Světový pohár Zlatý lyže, závody v biatlonu...). Užijte si romantickou atmosféru Žďárských vrchů v našem příjemném ubytováni.

Celoročně Vám nabízíme pronájem dvou nezávislých plnohodnotně vybavených apartmánů, každý s kapacitou pro 6 lidí. Sestávají ze dvou ložnic, v obou je pro Vás připravena jedna manželská a samostatná postel. Každý apartmán disponuje obývacím pokojem, kde se o romantickou atmosféru postará krb (v jednom apartmánu navíc i krbová kamna). Dokonale si tu odpočinete při sledování televizoru z pohodlného gauče nebo při poslechu rádia. S obývací místností je spojena plnohodnotně vybavená kuchyň, která obsahuje elektrický sporák, elektrickou troubu, mikrovlnnou troubu, rychlovarnou konvici, ledničku a jídelní sezení. Samozřejmostí je vlastní koupelna s rohovou masážní vanou a samostatná toaleta. V přízemí je pro Vás k dispozici ještě jedna společná toaleta.

Bezplatné WiFi připojení na internet je dostupné v celém objektu. Po náročném dni Vám jistě dobře padne infrasauna se sprchovým koutem, kterou můžete využívat kdykoliv během pobytu. V exteriéru chalupy na Vás čeká posezení na terase s venkovním krbem nebo u ohniště. Zrelaxujete se na houpačce a když se budete chtít rozhýbat, zahrajete si volejbal, basketbal nebo stolní tenis. Protože myslíme i na naše nejmenší hosty, připravili jsme si pro ně kreslící tabuli, pískoviště, houpačky a trampolínu. V horkých dnech se zchladíte ve dvou bazénech se sprchou umístěných na zahradě. Pokud si k nám přivezete kola či lyže, bezpečně si je uschováte v dílničce. Ani s parkováním si nemusíte dělat starosti, přímo u objektu je dostatečný prostor pro vaše auta.

Pokud si pro Vaši dovolenou vyberete právě obec Křižánky, určitě nebudete litovat. Čeká na Vás dokonalý klid, ticho a malebné okolí. Ani o zajímavé výlety a atrakce nebude nouze. Vydejte se na různé přírodní památky, jako jsou například Milovský Perníčky, přírodní rezervace Čtyři palice a Devět skal. Krásnou přírodu budete obdivovat z rozhledny Terezka. Za návštěvu určitě stojí i muzea, jako je Horácké muzeum a galerie, městské muzeum a galerie Polička či muzeum v přírodě Vysočina. Vaše děti nezapomeňte vzít do pohádkové vesničky Podlesíčko. V zimě si zasportujete v Ski areálu Svratka, Jimramov, Ski Harusák, Hlinsko nebo v Dalečíne.

Těšíme se na Vaši návštěvu Chalupy Křižánky v létě či v zimě. Jistě si odnesete plno neopakovatelných zážitků!