Hezké ubytování na Vysočině-pro skupinky

Ubytujte se na Vysočině, v malebné vesničce České Křížánky, nacházející se v blízkosti města Svratka, v krásném prostředí Žďárských vrchů. Naše Roubenka u Jakuba je stvořená pro větší skupinky i pro rodinky s dětmi.

Přímo z roubenky si užijete jedinečný výhled na dominantu Žďárských vrchů - na Devět skal. Výlety do okolí se dají plánovat po cyklostezkách i turistických chodnících. Hezké chvíle s blízkými si dopřejte návštěvou Muzea Pekla v Hlinsku na Čertovině. Výhledy zas na Vojtěchovské rozhledně. Nevynechejte ani Lovecký zámeček Karlštejn, Poutní kostel sv. Jana Nepomuckého na Zelené hoře ve Žďáru nad Sázavou, Kyšperský rybník Křižánky i Koupaliště Svratka. V zimě vyrazte na běžky - přímo u roubenky vedou běžkařské tratě. V blízkosti jsou Ski resorty ve Svratce, Jimramově, Hlinsku nebo Novém Městě na Moravě.

V Roubence U Jakuba se ubytuje 38 osôb. Objekt je vhodný na rodinný pobyt, oslavu, školení nebo jiný druh akce. Vybrat si můžete 3 samostatné objekty v rámci areálu:

- Vejmínek U Jakuba - útulná dřevěnice pro 6 hostů. Součástí vejmínku je kompletně zařízená kuchyně a dvě 3-lůžkové ložnice. Součástí každé ložnice jsou tři lůžka a koupelna se sprchovým koutem a toaletou. V této dřevěnici si uschováte kola a využijete případně dětskou postýlku.

- Stodola U Jakuba - dřevěnice pro 15 hostů s velkou společenskou místností. V podkroví se nachází jedna velká 15-lůžková ložnice se samostatnými lůžky. Jídla si připravíte v kompletně zařízené kuchyni. Stejně jsou zde dvě koupelny - pánská a dámská, v každé jsou dva sprchové kouty, dvě umyvadla a jedna toaleta. V přízemí je umístěna společenská místnost, která je určena k zábavě, oslavám, svatbám i školením.

- Roubenka U Jakuba - tradiční staročeská dřevěnice pro 17 hostů. Dřevěnice se skládá ze šesti ložnic - dvě 2-lůžkové, jedna 2-lůžková s přistýlkou na pohovce, dvě 3-lůžkové a jedna 4-lůžková. V každé ložnici je vlastní koupelna se sprchovým koutem a toaletou. V přízemí roubenky je situována kompletně zařízená kuchyň, obývací místnost s tradičními kachlovými kamny, společenská místnost s kulečníkem, šipkami a stolním fotbalem. Nesporným benefitem je sauna (za poplatek) a možnost používaní dětské postýlky.

Všude jsme zajistili WiFi připojení na internet zdarma. Na zahradě se nacházejí dvě terasy s posezením, gril, zahradní krb a bohatě zařízené dětské hřiště. Celodenní stravování je možné 200 m od ubytování. K dispozici je i pračka, žehlička, pípa na pivo, gril na telátko, dva sklepy. Parkování je samozřejmostí - zajištěno bezplatně přímo u objektu. Zaujala Vás naše nabídka? Skontaktujte nás. Těšíme se!