Chalupa v Moravskoslezských Beskydech!

Jedná se o last minute zimního pobytu za cenu letního pobytu, který činí 250 Kč z původních 320 Kč za osobu a noc. Minimální počet nocí je 5.

Zveme Vás do naší Chalupy pod Hůrkou, nacházející se v obci Lichnov okresu Nový Jičín, v malebném Moravskoslezském kraji.

Během celého roku Vám nabízíme útulné ubytování s kapacitou 10 lůžek. Příjemné chvíle odpočinku si užijete ve společenské místnosti s pohodlným gaučem a rádiem, která plynule přechází do plně zařízené kuchyně. Ta disponuje elektrickou troubou, plynovým sporákem, rychlovarnou konvicí, ledničkou a kávovarem. Za jídelním posezením si vychutnáte vlastnoručně uvařené pokrmy, případně si popovídáte.

Potřebnou energii si dobijete slastným spánkem ve dvou téměř totožných ložnicích. V obou najdete jednu manželskou a jednu samostatnou postel, plus dvě pohovky sloužící jako přistýlka pro další dvě osoby. V ložnicích jsme Vám zajistili také televizi. Samozřejmostí je pěkná koupelna se sprchovým koutem a samostatná toaleta.

V teplejších měsících vyjdete do exteriéru s venkovním posezením. Na ohništi opečete špekáčky, pomocí grilu ugrilujete masíčko nebo zeleninku. Po sytém jídle si odpočinete na zahradní houpačce. Dětičkám poskytneme na vyžádání nafukovací dětský bazének, jakož i dětskou postýlku. Lyžaři a cyklisté si své sportovní potřeby odloží v úschovně. Na oploceném pozemku si zase bezpečně odparkujete svá vozidla.

Díky výborné poloze našeho ubytování si u nás užijete skvělé možnosti vycházek po okolí, turistiky, cykloturistiky, houbaření, návštěv přírodních krás a kulturních i historických památek. Nadchne Vás Rašková vyhlídka, Zřícenina hradu Šostýn, Bezručova vyhlídka, Šustalova hrobka, Lašské muzeum, Botanická zahrada a arboretum Štramberk, Jeskyně Šipka a mnohé jiné. Vykoupete se v Aquaparku Frenštát pod Radhoštěm, Aqua Terra, na Koupalištích Libotín nebo Ricco. Milovníky lyžování potěší svahy nedalekého Ski areálu Červený kámen nebo vzdálenějšího Ski areálu Opálená či Lyžařského střediska Pustevny.

Jak sami vidíte, o kopec zážitků opravdu nebudete mít nouzi! My už jenom věříme, že pobyt strávený u nás se Vám bude líbit a opět se k nám s radostí vrátíte. Těšíme se na Vás v Chalupě pod Hůrkou!