Loading

1 až 60 osob

Min. 1 noc

17 ložnic

16 koupelen

16 toalet

WiFi

U objektu

Stravování

Povolen

Popis ubytování

Vysoký standard, nízké ceny

ubytování ve studiích pro 2 až 5 osob s kuchyňským koutem a vlastním sociálním zařízením od 800 Kč/studio/noc

Penzion Planiska je situován v nádherném a klidném prostředí Moravskoslezských Beskyd, jen 2 km od města Frenštát pod Radhoštěm.

Okolní příroda Vás zláká na nekonečné procházky nádhernou přírodou ať už pěšky nebo na kolech po dobře značených cyklistických i turistických trasách. Oblíbené jsou tůry, i někde cyklotrasy na okolní vrcholy Moravskoslezských Beskyd na Radhošť, Pustevny, Velký Javorník, Lysou Horu, Ondřejník, Smrk, Kněhyni, místa kde se každoročně koná známý horský maraton B7. Jízdu na koni si dopřejete v nedalekém Frenštátě nad Radhoštěm. Adrenalinoví nadšenci si na své přijdou v Tarzánii, největším horském lanovém parku nebo v adrenalin parku v Rožnově pod Radhoštěm, kde najdete i lanovou dráhu nebo zorbování. Na Pustevnách si můžete zapůjčit koloběžky nebo čtyřkolky. Za historií se vydejte do Valašského skanzenu v přírodě v Rožnově pod Radhoštěm nebo na hrad Hukvaldy, Štramberk i do muzea Loutek v Štramberku. Koupání si užijete také na přehradách v okruhu do 10 - 20 km Větřkovice, Baška, Olešná, 3 km se nachází aquapark s atrakcemi a trampolínovým centrem ve Frenštátě pod Radhoštěm. V případě špatného počasí je 2 km ve Frenštátě krytý bazén a centrum Replay se sportovním vyžitím v halách pro děti i dospělé. V zimě si zalyžujete na upravovaných běžkařských tratích Ski Pusteny, sjezodvkách Ski Bílá, Ski Mezivodí, Ski Rališka, Ski Kocianka nebo Ski areál Opálená.

V našem Penzionu Planiska Vás celoročně ubytujeme ve třech budovách A, B, C s celkovou kapacitou pro 60 osôb. Majitel nebydlí v objektu ale zdržuje se v něm obvykle mezi 19:00 - 20:00 hod. Při příjezdu hosté obdrží klíče v restauraci penzionu a ubytuju se. Ubytovací proceduru absolvují mezi 19:00 - 20.00 hod s majitelem, pokud by čas nevyhovoval, nebo v případě problémů, je třeba volat majiteli. Ubytovať se můžete v těchto ubytovacích jednotkách:
- patnácti studiích 1-15, s různou kapacitou,
- jednom 6-lůžkovém apartmánu se dvěma ložnicemi.

Všechna studia i apartmán disponují kromě příslušného počtu lůžek televizorem s příjmem pozemního vysílání, balkonem / terasou s posezením (kromě studia č. 4). Kromě toho zde najdete také plně vybavený kuchyňský kout s jídelním posezením, elektrickým sporákem, elektrickou troubou, mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvicí, ledničkou s malým mrazákem. Samozřejmostí je i vlastní koupelna se sprchovým koutem, umyvadlem, ručníky a toaletou.

Apartmán se dvěma ložnicemi je vybaven v jedné ložnici se dvěma samostatnými lůžky, v druhé místnosti s manželskou postelí a dvěma samostatnými lůžky. V každé místnosti najdete i televizor pro příjem pozemního vysílání. Součástí apartmánu je i vlastní plně vybavený kuchyňský kout s jídelním posezením, elektrickým sporákem, elektrickou troubou, mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvicí, ledničkou s malým mrazákem. Stejně apartmán disponuje i vlastní koupelnou se sprchovým koutem, umyvadlem, ručníky a toaletou. V celém objektu penzionu je dostupné bezplatné WiFi připojení na internet.

Hosté během pobytu mohou využívat vlastní nebo společnou terasu s posezením, případně si mohou zapůjčit malý přenosný gril na dřevěné uhlí a připravit si tak speciality na grilu. Různé kulinářské dobroty si dopřejete v restauraci nacházející se přímo v areálu, kde máte možnost si objednat snídaně nebo polopenzi. Pro nejmenší tu čeká dětské hřiště s hračkami, prolézačkami, pískovištěm, skluzavkou, houpačkami a dvěma trampolínami. V případě potřeby Vám umíme zajistit uschování Vašich kol a lyží v místnosti k tomu určené, také Vám umíme zapůjčit dětskou postýlku (za poplatek) a vyprání Vašeho prádla (po dohodě s majitelem, za poplatek). Auta si bezpečně zaparkujete přímo vedle budov penzionu. Tak neváhejte, sbalte svoji rodinku, případně i svého čtyřnohého miláčka a přijďte si k nám, do Penzionu Planiska dopřát krásnou a ničím nerušenou dovolenou. Těšíme se na Vás!

Zobrazit více

Preferujeme: Rodiny s dětmi, Pouze dospělé (bez dětí), Jen manželské páry, Starší než 25 let, Starší než 35 let
Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty
Ubytování Penzion Planiska vítá hosty z portálu MegaUbytko.cz již od března 2019.

Skladba pokojů

1x Studio 1 (Studio)

Koupelna s toaletou, Kuchyňský kout zobrazit více

1x Studio 2 (Studio)

Koupelna s toaletou, Kuchyňský kout zobrazit více

1x Studio 3 (Studio)

Koupelna s toaletou, Kuchyňský kout zobrazit více

1x Studio 4 (Studio)

Koupelna s toaletou, Kuchyňský kout zobrazit více

2x Studio 5, 6, (Studio)

Koupelna s toaletou, Kuchyňský kout zobrazit více

1x Studio 7 (Studio)

Koupelna s toaletou, Kuchyňský kout zobrazit více

1x Studio 8 (Studio)

Koupelna s toaletou, Kuchyňský kout zobrazit více

1x Studio 9 (Studio)

Koupelna s toaletou, Kuchyňský kout zobrazit více

1x Studio 10 (Studio)

Koupelna s toaletou, Kuchyňský kout zobrazit více

1x Studio 11 (Studio)

Koupelna s toaletou, Kuchyňský kout zobrazit více

1x Studio 12 (Studio)

Koupelna s toaletou, Kuchyňský kout zobrazit více

1x Studio 13 (Studio)

Koupelna s toaletou, Kuchyňský kout zobrazit více

1x Studio 14 (Studio)

Koupelna s toaletou, Kuchyňský kout zobrazit více

1x Studio 15 (Studio)

Koupelna s toaletou, Kuchyňský kout zobrazit více

1x Apartmán s 2 spálňami (Apartmán s 2 ložnicemi)

Koupelna s toaletou, Kuchyňský kout zobrazit více

Ceník ubytování

Toto jsou nejnižší garantované ceny ubytovatele bez navyšování externím zprostředkovatelem. Ověř si to a zavolej majiteli hned teď. +420 6... zobrazit tel. číslo
Ceník ke stažení
Ceník 2019 - Penzion Planiska
Poplatky na místě
Rekreační poplatek - platí osoba starší jako 21 let 16 Kč noc
6 Kč / dítě do 21 let / noc.
Dětská postýlka 50 Kč noc
Domácí zvíře 100 Kč noc
Poznámky k cenám
Záloha za ubytování - požadovaná před nástupem na pobyt 50 %
Při rezervaci si dohodnete způsob úhrady zálohy 50 % z ceny pobytu. Splatnost zálohy je obvykle 4 dny ode dne objednání, jinak je rezervace stornována.

Při ubytování jedné osoby, která bydlí sama ve studiu je mimo víkendy, svátky, sezónu a Silvestr, cena 500 Kč / studio / noc.
O letních prázdninách zhruba od 1.7. do 31.8. jsou možné jen rezervace týdenních pobytů od soboty do soboty.
Prodloužené víkendy: 1. a 8. květen, 28. září, 28. října a 17. listopadu jsou možné pobyty jen na minimálně 3 noci.
Beskydská 7 jsou možné jen pobyty na minimálně 3 noci. Na Silvestra a o Velikonocích jsou možné pobyty na min. 4 noci.
Storno podmínky
Storno podmínky - Penzion Planiska 2019

Kalendář orientační obsazenosti


Naposledy aktualizováno: před 2 dny

Vybavení v objektu a areálu

Kapacita
Maximální kapacita:
60 osob
Minimální kapacita:
1 osoba
Počet ložnic:
17 ložnic
Minimální délka pobytu:
1 noc
Počet koupelen:
16 koupelen
Počet WC:
16 toalet
Nezávislé skupiny hostů:
v objektu je možné ubytovat několik samostatných nezávislých skupin
Vybavení
Kuchyně:

1x Studio 1: 1x Kuchyňský kout (Elektrický sporák, Elektrická trouba, Mikrovlnná trouba, Rychlovarná konvice, Lednička, Mraznička, Jídelní sezení)

1x Studio 2: 1x Kuchyňský kout (Elektrický sporák, Elektrická trouba, Mikrovlnná trouba, Rychlovarná konvice, Lednička, Mraznička, Jídelní sezení)

1x Studio 3: 1x Kuchyňský kout (Elektrický sporák, Elektrická trouba, Mikrovlnná trouba, Rychlovarná konvice, Lednička, Mraznička, Jídelní sezení)

1x Studio 4: 1x Kuchyňský kout (Elektrický sporák, Elektrická trouba, Mikrovlnná trouba, Rychlovarná konvice, Lednička, Mraznička, Jídelní sezení)

2x Studio 5, 6,: 1x Kuchyňský kout (Elektrický sporák, Elektrická trouba, Mikrovlnná trouba, Rychlovarná konvice, Lednička, Mraznička, Jídelní sezení)

1x Studio 7: 1x Kuchyňský kout (Elektrický sporák, Elektrická trouba, Mikrovlnná trouba, Rychlovarná konvice, Lednička, Mraznička, Jídelní sezení)

1x Studio 8: 1x Kuchyňský kout (Elektrický sporák, Elektrická trouba, Mikrovlnná trouba, Rychlovarná konvice, Lednička, Mraznička, Jídelní sezení)

1x Studio 9: 1x Kuchyňský kout (Elektrický sporák, Elektrická trouba, Mikrovlnná trouba, Rychlovarná konvice, Lednička, Mraznička, Jídelní sezení)

1x Studio 10: 1x Kuchyňský kout (Elektrický sporák, Elektrická trouba, Mikrovlnná trouba, Rychlovarná konvice, Lednička, Mraznička, Jídelní sezení)

1x Studio 11: 1x Kuchyňský kout (Elektrický sporák, Elektrická trouba, Mikrovlnná trouba, Rychlovarná konvice, Lednička, Mraznička, Jídelní sezení)

1x Studio 12: 1x Kuchyňský kout (Elektrický sporák, Elektrická trouba, Mikrovlnná trouba, Rychlovarná konvice, Lednička, Mraznička, Jídelní sezení)

1x Studio 13: 1x Kuchyňský kout (Elektrický sporák, Elektrická trouba, Mikrovlnná trouba, Rychlovarná konvice, Lednička, Mraznička, Jídelní sezení)

1x Studio 14: 1x Kuchyňský kout (Elektrický sporák, Elektrická trouba, Mikrovlnná trouba, Rychlovarná konvice, Lednička, Mraznička, Jídelní sezení)

1x Studio 15: 1x Kuchyňský kout (Elektrický sporák, Elektrická trouba, Mikrovlnná trouba, Rychlovarná konvice, Lednička, Mraznička, Jídelní sezení)

1x Apartmán s 2 spálňami: 1x Kuchyňský kout (Elektrický sporák, Elektrická trouba, Mikrovlnná trouba, Rychlovarná konvice, Lednička, Mraznička, Jídelní sezení)

Koupelny / toalety:

1x Studio 1: 1x Koupelna s toaletou (Sprcha, Umyvadlo, Toaleta, Ručníky)

1x Studio 2: 1x Koupelna s toaletou (Sprcha, Umyvadlo, Toaleta, Ručníky)

1x Studio 3: 1x Koupelna s toaletou (Sprcha, Umyvadlo, Toaleta, Ručníky)

1x Studio 4: 1x Koupelna s toaletou (Sprcha, Umyvadlo, Toaleta, Ručníky)

2x Studio 5, 6,: 1x Koupelna s toaletou (Sprcha, Umyvadlo, Toaleta, Ručníky)

1x Studio 7: 1x Koupelna s toaletou (Sprcha, Umyvadlo, Toaleta, Ručníky)

1x Studio 8: 1x Koupelna s toaletou (Sprcha, Umyvadlo, Toaleta, Ručníky)

1x Studio 9: 1x Koupelna s toaletou (Sprcha, Umyvadlo, Toaleta, Ručníky)

1x Studio 10: 1x Koupelna s toaletou (Sprcha, Umyvadlo, Toaleta, Ručníky)

1x Studio 11: 1x Koupelna s toaletou (Sprcha, Umyvadlo, Toaleta, Ručníky)

1x Studio 12: 1x Koupelna s toaletou (Sprcha, Umyvadlo, Toaleta, Ručníky)

1x Studio 13: 1x Koupelna s toaletou (Sprcha, Umyvadlo, Toaleta, Ručníky)

1x Studio 14: 1x Koupelna s toaletou (Sprcha, Umyvadlo, Toaleta, Ručníky)

1x Studio 15: 1x Koupelna s toaletou (Sprcha, Umyvadlo, Toaleta, Ručníky)

1x Apartmán s 2 spálňami: 1x Koupelna s toaletou (Sprcha, Umyvadlo, Toaleta, Ručníky)

Internetové připojení:
Ano, WiFi
U objektu:
Gril, Terasa, Venkovní posezení
Pro děti:
Dětské hřiště, Pískoviště, Houpačka, Prolézačky, Skluzavka, Hračky pro děti, Trampolína
Stravování:
Bez stravy, Snídaně, Večeře, Polopenze
Doplňkové služby:
Lyžárna, Úschovna na kola, Pračka
Společenské prostory:
Terasa k restauraci, Restaurace
Užitečné informace
Typ ubytování:
Penzion, ID 5827
Objekt je v provozu:
Celoročně
Nástup na pobyt:
od 14:00 do 20:00
Odjezd z pobytu:
od 07:00 do 10:00
Možnosti parkování:
18 parkovacích míst - U objektu
Bydlí majitel v objektu?
NE, majitel (správce) se během pobytu nezdržuje / nebydlí v objektu
Pobyt s domácím zvířetem:
POVOLEN, bez omezení, za poplatek (po dohodě s majitelem)
Je ubytování oplocené?
ANO, objekt je oplocený
Je ubytovani bezbariérove?
NE, objekt není bezbariérový
Topení:
Centrální, Elektrické, Plynové
Kouření povoleno?
Kouření NENÍ povoleno
Mobilní signál:
T-Mobile, O2, Vodafone
Doplňující informace
Poloha objektu:
na okraji obce / města
Sportovní a jiné aktivity v okolí do 15 km:
Běžecké tratě (běžkování), Kulečník, Bowling, Cyklistika / Cykloturistika, Fitness centrum, Fotbalové hřiště, Golf, Houbaření, Lyžování, Masáže, Sauna, Solárium, Stolní tenis, Tenis, Turistika, Víceúčelová velká sportovní hala, Wellness
Ubytování je vhodné pro:
pro rodiny s dětmi, pro páry, pro turisty, pro čtyři, pro skupiny
Ubytování je vhodné na:
na zimní dovolenou, na jarní prázdniny, aktivní dovolená, víkendové pobyty, na lyžovačku, na letní dovolenou, na léto
Kontakty na majitele
Kontaktní osoba:
Pavel Parma
Ubytovatel se domluví:
Česky, Slovensky, Anglicky

Hodnocení

Celkové hodnocení
9,6
Počet hodnocení: 2
Hodnocení jsou vyplněny bývalými hosty objektu:
Penzion Planiska

Čistota
10
Vybavení
9.5
Služby
8.0
Personál / Ubytovatel
10
Poloha
10
Aktivity a atrakce v okolí
9.5
Poměr ceny a kvality
10
cz Klára Skořepová (Rodina s malými dětmi)
Datum pobytu: 27.7.2019 - 3.8.2019 Ohodnoceno: 5.8.2019
9,6
Ubytování v Penzionu Planiska se nám moc líbilo. Čisté a prostorné apartmány. Vybavení nové a pěkné.
Zobrazit také hodnocení v jiných jazycích
sk Igor (Sólo host)
Datum pobytu: 4.9.2019 - 6.9.2019 Ohodnoceno: 8.9.2019
9,6
vyborne ubytovanie

Mapa

Penzion Planiska patří do regionů: Beskydy, Beskydy - Valašsko, Moravskoslezské Beskydy, Novojičínsko, Severní Morava, Slezsko, Valašsko, Morava
preloader
Klikněte pro načtení mapy
Planiska 1318
Frenštát pod Radhoštěm
744 01

Zeměpisná délka: 18.2428
Zeměpisná šířka: 49.5359

Nejbližší atrakce v okolí

Nejbližší objekty v okolí

Vila Relax 1,88 km vzdušně
10
Vila Relax
Chalupa, Kunčice pod Ondřejníkem
Chata pod Stolovou 4,55 km vzdušně
20
Chata pod Stolovou
Chata, Kunčice pod Ondřejníkem
Chata U lesa 8,10 km vzdušně
7
Chata U lesa
Chata, Lhotka (okres Frýdek-Místek)