Špičkové wellness, skvělá restaurace

Zveme Vás do našeho moderního wellness Hotelu Hukvaldy, který leží v obci Hukvaldy, 800 m od místního hradu. Odpočinek ve wellness centru, vychutnání si fantastického jídla a skvělá poloha jsou důvody, pro které se k nám budete vracet.

Celoročně nabízíme ubytování v našem Hotelu Hukvaldy, který disponuje kapacitou 52 osob v 24 pokojích. Školení, svatba, rodinná oslava nebo jakýkoliv typ akce si tak můžete dopřát u nás. Na výběr máme tyto pokoje:

- osmnáct 2-lůžkových s manželskou postelí (včetně svatebního s rohovou vanou a bezbariérového),
- čtyři 2-lůžkové s oddělenými lůžky,
- dva 4-lůžkové s manželskou postelí a dvěma oddělenými lůžky.

V každém pokoji se nachází televize se satelitním příjmem a pracovní stůl. Samozřejmostí je vždy vlastní koupelna se sprchovým koutem a toaletou. Nechybí ani bezplatné WiFi připojení na internet. Některé pokoje jsou dovybaveny minibarem.

Po oddechování v našem wellness centru v krytém bazénu, sauně, vířivce nebo masáži dobře padne občerstvení v restauraci s letní terasou a barem. Kapacita je 50 osob. U nás si můžete také zacvičit ve fitness centru a využít služeb kadeřnictví a kosmetiky. Na recepci Vám poradíme s tipy na výlety a uschováme Vaše věci. V hotelu máme zasedací místnost i vinárnu.

V exteriéru si můžete posedět v altánku nebo se projít okolím. Dětičky se zahrají na hřišti v pískovišti, na houpačce i prolézačkách. S radostí Vám zapůjčíme dětskou postýlku. Parkování vozidel je přímo na kamerami hlídaném parkovišti pro 30 motorových vozidel. Těšíme se na Vás!

A co dělat v okolí? Kromě prohlídky zámku si můžete prohlédnout expozici Auto Moto muzea nebo se na svět shora podívat z Bezručovy vyhlídky. Populární je i cyklistika nebo turistika. Bavit se ve vodě můžete nejen v bazénu našeho hotelu, ale i na tobogánech Aquaparku Olešná. S dětmi se dá navštívit krásná Botanická zahrada a arboretum Štramberk i jeskyně Šipka. Do 10 km jsou turistické cíle jako Technické muzeum Tatra, Lašské muzeum, Zřícenina hradu Šostýn, Zámek Trnávka či Šustalova hrobka. Lyžovat je možné v areálech Ski areál Červený kámen a Ski areál Palkovice.