Moderní apartmánová chata, 200m od vleku

Přijměte naše vroucné pozvání do zrekonstruované Chaty Hluchavka s bazénem, která se nachází 200 m od sjezdovky Jadrná, v samém centru Orlických hor. Nejen jedinečnou přírodu obce Orlické Záhoří si můžete užívat během pobytu u nás.

Během celého roku můžete přijít a ubytovat se v naší Chatě Hluchavka, která disponuje maximální kapacitou pro 39 osob. Jen u nás máme k dispozici čtyři apartmány - jeden v přízemí se samostatným vchodem a zbylé tři v prvním patře se společnou společenskou místností. Na výběr máte:
- 14-lůžkový apartmán v přízemí se čtyřmi ložnicemi - jedna 2-lůžková s oddělenými lůžky a zbylé tři 4-lůžkové, kde v každé je patrová postel a dvě lůžka,
- dva 8-lůžkové apartmány v prvním patře se dvěma 4-lůžkovými ložnicemi, kde v každé je manželská postel a dvě lůžka,
- 9-lůžkový apartmán v patře, kde jsou čtyři ložnice, z toho tři 2-lůžkové s oddělenými lůžky a jedna 3-lůžková s manželskou postelí a palandou.

Součástí každého apartmánu je kromě příslušejícího počtu lůžek i vlastní koupelna se sprchovým koutem a toaletou. 9-lůžkový má koupelny dvě, 14-lůžkový apartmán tři. Připravit si chutná jídla můžete v kuchyňském koutku každého apartmánu. Ten tvoří el. sporák s troubou, lednice s mrazákem, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice a posezení. Samozřejmostí je bezplatné WiFi internetové připojení.

Hosté ubytovaní v přízemí mají vlastní obývací místnost s televizí se satelitním příjmem a sezením. V prvním patře je velká společenská místnost s gaučovým sezením, majestátním krbem, televizí se satelitním příjmem, přehrávačem a dětským koutkem s hračkami. Ve společenské místnosti se nachází bar (provozován samoobslužně a za poplatek) a stejně tak si zde můžete zahrát elektronické šipky a stolní fotbal.

Zahrada poskytuje perfektní prostor na společenské akce. Kromě zastřešené pergoly s posezením, krbem, udírnou a vnější kuchyní si zde můžete odpočinout i v kruhovém bazénu (s průměrem 3,6 m). Dětičky se zahrají na bohatě vybaveném dětském hřišti s pískovištěm, houpačkami, skluzavkou, trampolínou a stolním tenisem. U nás máme i ohniště, velký gril i kotlík na vaření guláše. Po dohodě je možné využívat saunu (za poplatek). Vyhradili jsme prostory na odložení kol a lyží. Parkování vozidel je přímo u chaty. Těšíme se na Vás!

Kromě sjezdovky nad chatou si můžete do sytosti užívat i upravované tratě pro běžkaře. Pokud Vás sjezdovka omrzí, klidně vyskoušejte i další dvě v obci (Bedřichovka a Černá Voda). V blízkosti jsou i areály Deštné v Orlických horách či Říčky v O.h.. V létě se můžete odreagovat procházkou v turistických botách nebo jízdou na kole atraktivní oblastí Orlicka a Podorlicka. Turisté si na svůj seznam píšou i Kunštátskou kapli, Komáří vrch. V létě je koupání možné v přehradě Pastviny, bazénu Deštné v Orlických horách nebo na koupališti Dobré.