Chaty v tichém prostředí u lesa!

Chaty Jetřichovice jsou situovány v překrásném prostředí obce se stejnojmenným názvem Jetřichovice, v okrese Děčín. Nacházejí se u lesa, odkud to máte blízko k množství přírodních krás Českého Švýcarska.

Jen zhruba 200 metrů od chat si zaplavete v bazénu Hotelu Bellevue, kde si můžete dopřát i chutná jídla v hotelové restauraci. V létě je okolí chat dokonalým místem pro houbaře, turisty, cyklisty a milovníky přírody. Doporučujeme Vám výlet k Hradu Falkenštejn, do Rusalčinej jeskyně i k vyhlídkám s jedinečnými výhledy. Mezi ty nejznámější patří Mariina skála, Vilemínina stěna a Rudolfův kámen. V Českém Švýcarsku si můžete dokonale zalyžovat na svazích různých lyžařských středisek jako např. Skiareál Horní Podluží, Skiareál Jedlová, Lyžařský vlek Rugiswalde atd.

Obě dvě chaty jsou v celoročním provozu a dohromady Vám poskytují prostor až pro 21 hostů. Jsou tak výborným místem na dovolenou rodin s dětmi, pro partie turistů a milovníky přírody.

Chata č. 1 (E66) disponuje kapacitou 11 lůžek ve dvou 2-lůžkových, jedné 3-lůžkové a jedné 4-lůžkové ložnici. V chatě se nachází obývací místnost s pohovkou, jídelním posezením a také kompletně zařízená kuchyně. Součástí chaty jsou dvě koupelny se sprchovým koutem a toaletou. V exteriéru je pro hosty chaty k dispozici otevřený altán s posezením a uzavřený vytápěný altán s barem a krbem.

Chata č. 2 (E67) s kapacitou pro 10 hostů je tvořena pěti 2-lůžkovými ložnicemi. Součástí chaty je obývací místnost s pohovkou, jídelním posezením a kompletně vybavenou kuchyní. V chatě se dále nacházejí dvě koupelny se sprchovým koutem a toaletou. Na zahradě u chaty je situována vlastní pergola s posezením a zahradním krbem.

Pro všechny hosty je na pozemku připraveno ohniště, hřiště na volejbal, fotbal, pinčesový stůl, dětský koutek s prolézačkami, trampolínou, pískovištěm, houpačkou, skluzavkou a hračkami (také i v interiéru každé chaty). V případě potřeby Vám zapůjčíme i dětskou postýlku. Vaše auta zaparkujete přímo u chat. Už nyní se na Vás těšíme v Chatách Jetřichovice.