Romantická chaloupka pro rodinky

Chalupa Studený - to je místo, kde si můžete užívat příjemnou dovolenou v rekreační obci Studený, v kouzelné oblasti Česko-Saské Švýcarsko.

Rodinka, páry i skupinky přátel se mohou ubytovat v naší útulně a domácky zařízené Chalupě Studený. Kapacita ubytování je maximálně 12 osob. Chalupu pronajímáme jako jeden celek i po částech - dvou apartmánech. Vybrat si můžete pokaždé totožně vybavený apartmán.

Každý apartmán tvoří obývací místnost, kuchyňský kout, ložnice a koupelna. Odpočinout si po túře nebo cyklistice můžete v obýváku, kde je krbová kamna, televize se satelitními programy, DVD přehrávač, rádio a gaučové sezení. Součástí obývacího pokoje je kuchyňský kout, vybavený el. vařičem, rychlovarnou konvicí, mikrovlnnou troubou, lednicí, kuchyňským nádobím a jídelním sezením pro 4 osoby.

Obývák slouží během noci jako ložnice s manželskou postelí a dvěma lůžky (označované jako přistýlka). Spánek zajišťuje také 2-lůžková ložnice s manželskou postelí. V rámci chalupy se nachází koupelna se sprchovým koutem a toaletou. Zajistili jsme Vám i bezplatné WiFi připojení na internet.

Na rozsáhlé oplocené zahradě si můžete odpočinout a vychutnávat si sluneční paprsky. K dispozici je Vám zde posezení na letní terase, přenosný gril a ohniště na opékání buřtů. Děti se mohou zahrát v pískovišti. V rámci ubytování je možnost uschování kol a lyží. Parkování Vašich čtyřkolových miláčků je přímo u objektu. Těšíme se na to, jak prožijete příjemné chvíle u nás.

Díky dobré poloze našeho ubytování můžete poznávat krásy Českého Švýcarska po cyklostezkách i stezkách určených pěším turistům či běžcům. Klidně se můžete projít k Dolskýmu mlýnu nebo na Jetřichovické skalní vyhlídky. K navštěvovaným cílům turistů patří Kyjovská údolí, Pravčická brána a Soutěsky ve Hřensku. Navštívit můžete i hrady a zámky: Děčínský zámek, Zámek Benešov, Hrad Tolštejn i Hrad Stolpen. Léto je výborné na zchlazení se ve vodní nádrži Chřibská, Kyjovské nebo Lesenské přehradě. V zimě jsou dostupné lyž. střediska Kytlice, Horní Podluží a Polevsko.