Rodinný pension s mini pivovarem

Pension Helene s mini pivovarem se nachází v obci Kytlice, v okrese Děčín, v Ústeckém kraji. Obec leží v Lužických horách a v blízkosti Národního parku České Švýcarsko.

Poloha obce zaručuje mnohé příležitosti na turistiku, v Lužických horách můžete vyjít na vrchy Luž, Jedlová či Pěnkavčí vrch, v Českém Švýcarsku zase nezapomeňte navštívit Hřensko nebo Pravčickou bránu. Pokud Vás baví historie, měli by Vaše kroky směřovat na Skalní hrad Sloup či Vodní hrad Lipý a za návštěvu stojí také zříceniny hradů Kamenice - Zámecký vrch, Milštejn, Tolštejn a zámecký komplex v Benešově. Doporučujeme Vám také absolvovat výlet do Děčína, kde si můžete prohlédnout zámek, zoologickou a botanickou zahradu, zábavu si užijete i v aquaparku nebo na via ferrata na Pastýřské stěně nedaleko centra. Pokud přemýšlíte, kde se létě vykoupat, doporučujeme koupaliště Sloup v Čechách a také termální koupaliště v Benešově nad Ploučnicí. Pokud Vaše dovolená probíhá v zimě, zábavu na sněhu zaručují blízká lyžařská střediska Ski Polevsko, Mezičky a Jedlová.

Celoročně nabízíme ubytování v penzionu, kde se v šesti pokojích může ubytovat 15 hostů. K dispozici jsou Vám tyto pokoje:
- tři 2-lůžkové pokoje s manželskou postelí (pokoje č. 1, 5, 6),
- jeden 2-lůžkový pokoj se dvěma samostatnými lůžky (pokoje č. 2),
- jeden 3-lůžkový pokoj s manželskou postelí a samostatným lůžkem (pokoj č. 4),
- jeden 4-lůžkový pokoj s manželskou postelí a dvěma samostatnými lůžky (pokoj č. 3).

Každý pokoj disponuje vlastní koupelnou se sprchovým koutem a toaletou. V celém penzionu je zajištěno bezplatné WiFi připojení na internet. Hostům je k dispozici společenská místnost, kde se podávají snídaně a večeře pro ubytované hosty. Kromě jídelních stolů zde najdete také pohovku, televizi, CD a DVD přehrávač.

Součástí penzionu je restaurace a také mini pivovar, který je v provozu od roku 2015. U penzionu naleznete i terasu s posezením a venkovním krbem. Cyklisté ocení prostor na odkládání kol. Parkování je možné přímo u penzionu, v průměru připadá jedno místo na pokoj.

Ať už plánujete týden nebo jen víkend, chcete poznávat Lužické hory nebo České Švýcarsko, Penzion Helene s mini pivovarem Vám bude vyhovovat.