Hezký malý domeček v Lužických horách

Jste rodinka, pár nebo malá skupinka přátel? Našli jste to pravé ubytování pro Váš pobyt v nádherné krajině Lužických hor, v obci Jiřetín pod Jedlovou. Náš útulný Domeček Jiřetín pod Jedlovou je výborným výchozím bodem pro poznávání ,,Českého Švýcarska".

S úsměvem na tváři Vás během celého roku ubytujeme v malém domečku s kapacitou pro 4 až 5 hostů, který se nachází v zahradě vedle rodinného domu. Teplo sálající z kachlových kamen Vás zahřeje při vstupu do obývacího pokoje. Zde si odpočinete na pohovce, podíváte si seriál v televizoru se satelitním příjmem nebo se půjdete občerstvit do kuchyně. Kuchyň je vybavena prakticky - dvouvařičem, mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvicí, ledničkou a jídelním posezením. Nechybí koupelna se sprchovým koutem a toaletou.

Království spánku je zajištěno v podkrovní části domečku, do které se dostanete dřevěným schodištěm. Zde je umístěna 5-lůžková ložnice s manželskou postelí a třemi samostatnými lůžky. V celém objektu jsme mysleli na zajištění bezplatného WiFi připojení na internet.

Upravená zahrada, společná s majitelem ubytování, Vám jistě učaruje. K dispozici je Vám v ní venkovní posezení, gril a ohniště. Děti se vyřádí v bazénku nebo v pískovišti. Po dohodě Vám zapůjčíme dětskou postýlku. Vozidla odparkujete přímo na zahradě. Zavolejte nebo napište nám, pokud chcete přežít krásnou dovolenou. My se na Vás již nyní těšíme.

Naše tipy na výlet - lyžování v okolí Jedlové hory nebo Horním Podluží, důlní Štola Jan Evangelista v Jiřetíně pod Jedlovou, návštěva České Kamenice - historického městečka s množstvím památek, Křížová cesta v Jiřetíně pod Jedlovou, Modlivý důl ve Svojkově, Rozhledna Dymník u Rumburku, prohlídka Hradu Tolštejn v Jiřetíně pod Jedlovou nebo Skalního hradu ve Sloupu v Čechách a mnoho dalšího poradíme osobně.