Stylové ubytování v pokojné lokalitě

Chalupa Majda se nachází v obci Dolní Podluží, na Ústecku. Obec leží v Lužických horách, v blízkosti Národního parku České Švýcarsko.

Ať už se vydáte na turistiku do Lužických hor nebo do Českého Švýcarska, určitě budete okouzleni překrásnou přírodou. Užijte si výhled z rozhleden Jedlová a Studenec či vyhlídkové věže v zřícenině Kamenického hradu. Po mnoha naučných stezkách se můžete vydat pěšky i na kole. V německé části Lužických hor najdete několik skalních měst, které zaujmou zejména horolezce. Pokud toužíte po ruchu velkoměsta, vyberte se do Děčína nebo Liberce. V letních měsících najdete osvěžení při vodních nádržích (Lešenská přehrada, přehrada Naděje, Kyjovská přehrada). V zimě doporučujeme některé z lyžařských středisek v okolí, nejbližší areál Horní Podluží se nachází jen 500 metrů od chalupy.

Celoročně Vám nabízíme nově postavenou chalupu s kapacitou pro 16 až 18 hostů. Komfortně se zde ubytuje několik rodin s dětmi nebo větší skupinka přátel hledajících aktivní odpočinek v okolních horách.

Společenská místnost s kuchyňským koutem a jídelním posezením tvoří jeden velký otevřený prostor. Ve společenské místnosti najdete pohodlný rohový gauč, ze kterého se můžete podívat na oblíbené programy na televizi se satelitním příjmem nebo si zahrát společenské hry. O zábavu se postarají i elektronické šipky a stolní fotbal. Jídla podle vlastních představ si připravíte díky kompletně vybavenému kuchyňskému koutu. Poslouží Vám keramická varná deska, elektrická trouba, mikrovlnná trouba, lednice s mrazákem, kávovar a rychlovarná konvice. Práci Vám usnadní i myčka nádobí. Jídelní posezení spojuje kuchyň se společenskou místností.

Odpočinek po aktivním dni najdete v jedné z pěti ložnic. Využít můžete dvě 3-lůžkové ložnice s manželskou postelí a samostatným lůžkem, dvě 4-lůžkové ložnice s manželskou postelí a dvěma samostatnými lůžky nebo dětský apartmán se dvěma samostatnými lůžky a dvěma matracemi, které slouží jako přistýlky. Každá ložnice je kromě lůžek vybavena také úložnými prostory, nočními stolky a stolem se židlemi. V dětském apartmánu kromě toho najdete i televizi se satelitním příjmem. Součástí objektu jsou dvě koupelny, jedna v přízemí a jedna na patře, v obou najdete sprchový kout, toaletu a vysoušeč vlasů, na patře navíc vanu a pračku. V chalupě se nacházejí další samostatné toalety, jedna z nich v dětském apartmánu. Pro děti připravíme dětskou postýlku a vysokou jídelní židli. V celém objektu je zabezpečené bezplatné WiFi připojení na internet a v každé z ložnic i internet na kabel.

Pokud rádi trávíte čas na čerstvém vzduchu, potěší Vás zahrada s krytou terasou, kde si můžete společně posedět. Po dohodě Vám za poplatek zapůjčíme některý ze tří plynových grilů (na prasátko, na steaky) a pivní pípu. Rovněž za poplatek máte možnost využívat v letních měsících i bazén. Na terase si můžete zahrát stolní tenis a v zahradě petangue. Děti mají o zábavu také postaráno, dětské hřiště s prolézačkami, houpačkou, skluzavkou, trampolínou a pískovištěm je zaměstná na dlouhé hodiny. Až 8 parkovacích míst najdete přímo u chalupy. Na úschovu kol a lyží je vyhrazen uzamykatelný prostor.

Přijďte načerpat nové síly k nám, na Chalupu Majda. Těšíme se na Vás!


Preferujeme: Rodiny s dětmi, Starší než 25 let, Starší než 35 let
Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Partie mladých lidí, Domácí zvířata, Kuřáky