Penzion s restaurací v Lužických horách

Penzion U skály leží na samotě severovýchodně od obce Kytlice, v okrese Děčín. Obec se nachází v Lužických horách, nedaleko se rozprostírá Národní park České Švýcarsko.

Během celého roku Vás rádi přivítáme v penzionu s celkovou kapacitou pro 138 hostů, z toho 54 ve dvou až sedmilůžkových pokojích a 84 v třílůžkových chatkách se společným sociálním zařízením.

K dispozici jsou Vám tyto ubytovací jednotky:
- dva 2-lůžkové pokoje s manželskou postelí,
- jeden 3-lůžkový pokoj se třemi samostatnými lůžky,
- tři 4-lůžkové pokoje s palandou a dvěma samostatnými lůžky,
- dva 5-lůžkové pokoje se třemi samostatnými lůžky a palandou,
- tři 6-lůžkové pokoje se dvěma samostatnými lůžky a dvěma palandami,
- jeden 7-lůžkový pokoj se sedmi samostatnými lůžky,
- osmadvacet 3-lůžkových chatek s jedním samostatným lůžkem a palandou.

Každý z pokojů disponuje vlastní koupelnou s toaletou, umyvadlem a vanou nebo sprchovým koutem. Hostům ubytovaným v chatkách jsou k dispozici společné sociální zařízení, sprchy a toalety, rozdělené na dámské a pánské.

V celém areálu je zajištěno bezplatné WiFi připojení na internet. Součástí penzionu je restaurace, kde je možné celodenní stravování. K restauraci náleží i terasa a využívat můžete také salonek (pro 20 osob), pořádáme i oslavy či svatby.

Exteriér Vám nabízí možnosti posezení na terase nebo v altánku, máte možnost i grilovat nebo posedět u ohniště. Sportovně založení si zahrají volejbal, fotbal nebo stolní tenis. Děti si volný čas zkrátí na hřišti s prolézačkami, pískovištěm, trampolínou, skluzavkou i houpačkou. V létě si užijete venkovní bazén a pro chvíle relaxu je Vám k dispozici sauna a vířivka.

Samozřejmostí je možnost bezpečně odložit sportovní vybavení jako kola či lyže. Parkování pro 20 aut je zajištěno přímo u objektu na oploceném parkovišti.

Díky své poloze je obec ideálním místem na turistiku, Lužické hory nabízejí cíle jako vrchy Luž, Pěnkavčí vrch či Jedlová, do Českého Švýcarska Vás vyláká Pravčická brána či Hřensko. Pro nadšence historie zmíníme Skalní hrad Sloup, Vodní hrad Lipý, zámky Horní Libchava, Zákupy a Lemberk, zámecký komplex Benešov nebo zříceniny hradů Kamenice, Kyjovský hrad či Šaunštejn. Pokud si uděláte výlet do Děčína, poznáte zámek, zoologickou i botanickou zahradu, vylezete na ferratu na Pastýřské stěně nebo se zabavíte v aquaparku. Letní zábavu ve vodě poskytne koupaliště Sloup v Čechách. V zimě využijete služeb lyžařských středisek Polevsko, Mezičky či Jedlová.