TOP - ubytování, wellness, restaurace.

Penzion Relax se nachází na pomezí oblíbených Lužických hor a Českého Švýcarska, na polosamotě, v katastru obce Rybniště - Horní Chřibská. Už z názvu našeho ubytování vyplývá, že v rodinném Penzionu Relax si příjemně odpočinete.

Pokud patříte k aktivnějším rekreantům, určitě Vás potěší informace o provádění cyklistiky či turistiky okolím s čistým ovzduším. Nevynechejte návštěvu zajímavých míst, mezi které patří soutěsky do Hřenska, Pravčickou bránu, hrad Tolštejn, Dolský mlýn, Panská skála, Mariinu vyhlídku, Vlčí horu, Křížovou cestu, Jedlovou horu. Spolu s dětmi se zabavíte v lanovém centru na Jedlové nebo ve vzdálenější ZOO Děčín. V blízkosti se nachází také Německo se zajímavými historickými místy (starobylé Drážďany, lázně Bad-Schandau, hrad Konigstein, romantická zřícenina Oybin a další). Golfisty potěší hra golfu a fotbalu na Dymníku. V zimě jsou poblíž dva skiareály s umělým zasněžováním a mnoho běžeckých tras.

Celoročně se můžete ubytovat v nadstandardním Penzionu Relax, který disponuje kapacitou 80 lůžek včetně přistýlek. Vybrat si u nás můžete z těchto pokojů:
- dvanácti 2-lůžkových pokojů, z toho jeden VIP – vhodný pro páry na svatební cestě,
- pěti 3-lůžkových pokojů,
- šesti 4-lůžkových pokojů,
- jednoho 5-lůžkového pokoje,
- jednoho 7-lůžkového pokoje.

V každém pokoji se nacházejí samostatná lůžka, v případě potřeby je lze spojit do manželské postele nebo přidat přistýlku. V pokojích je navíc připraven i televizor se satelitním příjmem, trezor a vlastní koupelna se sprchovým koutem a toaletou. V případě zájmu Vám rádi připravíme i dětskou postýlku a vysokou dětskou židličku. Bezplatné WiFi připojení na internet je samozřejmostí.

Společný čas můžete strávit v restauraci s barem a jídelnou, kde Vám rádi nabídneme i plnou penzi. K dispozici je Vám také společenská místnost s televizí, šipkami, stolním fotbalem, kulečníkem, jukeboxem a dětským koutkem s hračkami. Pokud si chcete dopřát odpočinek, doporučujeme Vám wellness se saunou, vířivkou a masážemi. V penzionu máte rovněž možnost uspořádat přednášku v školící místnosti s možností zapůjčení různé techniky nebo využít služeb kadeřnictví, solária, manikúry, pedikúry, praní prádla, zapůjčení a úschovy kol či lyží.

Romantické procházky kolem rybníka nebo grilování na grilu a opekání na ohništi je také u nás možné. K dispozici je Vám altán a terasa s posezením i vinný sklep. Na zahradě využijete multifunkční hřiště (možnost hry volejbalu, nohejbalu, fotbalu, tenisu, badmintonu, petanque, stolního tenisu apod.), pohladíte si pasoucí se ovečky, ti nejmenší se potěší dětskému hřišti. Parkování vozidel je zajištěno přímo na uzavřeném pozemku zabezpečeném kamerovým systémem. V případě zájmu Vás rádi vyzvedneme na autobusové zastávce přímo v obci Rybniště. Těšíme se na Vás!